Filter
Sosyal Bilimler Yüksek Lisansı
Avrupa Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Avrupa Yaşam Bilimleri Sosyal Bilimler Yüksek Lisanlar Araştır 2019/2020

Bir ana 'derecesi mesleki uygulama çalışma veya alanı belirli bir alanın bir ustalık veya yüksek mertebe genel bakış gösteren çalışma geçirmiş kişilere verilen bir akademik derece olduğunu.

Biyoloji ve yaşam bilimleri çalışmaları öğrencileri genellikle sağlık alanında bir kariyere hazırlamaktadır. Bazen programlar öğrencilerin canlıların birlikte nasıl çalıştığını öğrenmesine yardımcı olmak için fizik, kimya, ve hatta jeoloji sınıflarını insan biyolojisi sınıfları ile birleştirmektedir.

Önde gelen araştırma kurumları küçük, öğretim odaklı üniversitelere Avrupa'da dört binden fazla yüksek eğitim kurumları vardır. Avrupa kendisini Kuzey Kutup Dairesi gelen Afrika kıyılarına ulaşan, kadar diğer kıtalarda farklı değildir.

Avrupa Yaşam Bilimleri Sosyal Bilimler Yüksek Lisans Programları Hepsini İncele 2019/2020

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Yaşam Bilimleri, Avrupa

Hartpury College, University of West England

saygın Bristol Business School ve at iş özel modülleri, bu programlar tarafından geliştirilen çekirdek saf iş modülleri bir kombinasyonu yoluyla ... [+]

MA / PgCert / PgDip Atçılık İşletme Yönetimi

saygın Bristol Business School ve at iş belirli modüllerle tarafından geliştirilen çekirdek saf iş modüllerinin bir kombinasyonu sayesinde, bu programlar at sanayinin anlayış geliştirmek için tasarlanmıştır. MA ayrıca işletme yönetimi açısından sanayi içinde mevcut kariyer fırsatları belirlemek yardımcı olacaktır.

Biz bir spor olarak binicilik rolünü tartışmak Program boyunca, hem ulusal hem de uluslararası düzeyde, at endüstrilerin yapısını analiz ve at endüstrisinin stratejik gelişimine ilişkin güncel sorunlarını tartışır.

Atçılık İşletme yüksek lisans öğrencisi olarak, Hartpury adresinden süre boyunca tavsiye ve destek sağlamak için orada bir kişisel akademik öğretmen atanacaktır. lisansüstü çalışma becerileri için destek indüksiyon döneminde de mevcuttur.... [-]

Birleşik Krallık Gloucester
Ağustos 2020
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku