Filter
Sosyal Bilimler Yüksek Lisansı
Zimbabve Mutare Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Mutare Zimbabve En iyi Sosyal Bilimler Yüksek Lisans Programları 2019

MA, tarih, iletişim, felsefe, teoloji veya İngilizce gibi beşeri bilimler veya güzel sanatlar üzerine eğitim veren bir programı tamamlayan öğrencilere verilen bir yüksek lisans derecesidir. Sosyal Bilimler yüksek lisans derecesi genelde dersleri, araştırma tezini ve yazılı sınavları içermektedir.

Zimbabve, Zimbabve resmi Cumhuriyeti, Zambezi ve Limpopo nehirleri arasında, Güney Afrika'da bulunan bir kara ülkesidir.

Mutare Zimbabve'de Sosyal Bilimler Yüksek Lisans Dereceleri Karşılaştır 2019

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

Africa University - Zimbabwe

İlahiyat Fakültesi, Yüksek Öğrenim Kurumlarında (üniversiteler) profesyonel meslek sahibi olabilecek, ekümenik liderlik pozisyonlarında hizmet veren, Dini ve Ahlak öğrete ... [+]

İlahiyat Fakültesi, Yüksek Öğrenim Kurumlarında (üniversiteler) profesyonel meslek sahibi olabilecek, ekümenik liderlik pozisyonlarında hizmet veren, Dini ve Ahlak öğreten farklı geçmişlerden gelen öğrencilere Dinsel Çalışmalar Yüksek Lisans derecesi sunar. Teolojik Kolejlerde (Seminerler) ve ilgili Sivil Toplum Kuruluşlarında (STK'lar) okullarda ve Dini Araştırmalarda eğitim, karar verme ve politika oluşturmada değişiklik için katalizör görevi görecekler veya ilgili doktora programlarına devam edeceklerdir.

Programın Amaçları

Öğrencileri Dini Kurumlarda ve toplumda geniş bir alana hizmet edecek şekilde donatmak./>

Doktora Çalışmaları için öğrencileri hazırlamak.... [-]

Zimbabve Mutare
Eylül 2019
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku