Gereksinim, titizlik ve uygulamaya dayalı yeterlilik

Ticari Vergi Danışmanlığı Yüksek Lisans (MAFE) işletme avukatı veya vergi danışmanı mesleğinin uygulaması için gerekli teknik bilgi ve becerileri sağlar.

Yüksek lisans derecesini tamamladıktan sonra, öğrenci, büyük ve orta ölçekli firmalara danışmanlık, iş ve vergi alanlarında uzmanlaşmış firmalarda veya danışmanlık veya denetim firmalarında uzman firmalarda profesyonel çalışmalarını geliştirmek için tam olarak eğitilecektir.

MAFE, örneğin dijital dünyada ele alınan yeni mali zorluklarla ilgili her konuda modern ve güncellenmiş bir ustadır.

metodoloji

Hukuk Fakültesinin öğretim metodolojisi pratik eğitim verme ihtiyacına cevap verir ve şirket veya Mahkeme'nin gerçeğine göre talep edilen ve uyarlanan sıkı hukukta yüksek lisans derecesi almak isteyen öğrencilere uygulanır.

Bu nedenle, Fundesem Business School , öğrencilerin sınıfları sırasında ortaya çıkan pratik olaylara çözümler hazırlayıp önermeleri gereken Vaka Yöntemi adı verilen yöntemi uygular. Hukuk Fakültesi programları, gerçek davalardan esinlenilen yargıların simülasyonu gibi pratik varsayımlara sahiptir, aynı şekilde, Fundesem Business School metodolojisi, gerçek davaları çözmek için entegrasyonu ve ekip çalışmasını desteklemektedir. Okuldan, işbirlikçi çalışmaların, öğrencinin eğitimini zenginleştiren bakış açısı, görüş ve deneyim alışverişini desteklediğine inanıyoruz.

Program Yapısı

Hukuk Fakültesi programlarının üç aşaması vardır.

pic-ia02.png

Pre-Master (Yüksek Lisans öncesi) dönem, Hukuk Fakültesi master derecesinin başlamasından birkaç hafta önce başlar. Bu gönüllü yardım döneminde öğrenciler, yasal temelleri ve programın uygulanmasında yardımcı olabilecek Office araçlarını ve diğer konuları kullanarak sınıflar alırlar.

Ana Dönem aşağıdaki bölümlere veya aşamalara ayrılmıştır:

BİLGİ ALANLARI: Her bir yüksek lisans dersine uygulanan derslerin alındığı yüksek lisans derecesi. Konular, Ekim 2018’de yapılan duyuruda, İnternet İşe Alma, Veri Koruma veya Çevrimiçi Ticaretin Vergi Yönü gibi Dijital Dönüşüm konularını içeren yeni bir gündemle uyarlanmıştır.

ÖZELLEŞTİRME: MDE'de Dijital Hukuk ve Uluslararası Ticaret alanında uzmanlık vardır.

NİHAİ MASTER ÇALIŞMASI: Bir öğretmenin desteği ve bireysel takibi ile öğrenilenlerin uygulanacağı bir TFM hazırlanması. KİŞİSEL KARİYER PLANI: Öğrencinin Kariyer Gelişim Stratejik Planının planlanmasına eşlik eder. İstihdam edilebilirlik, Hukuk Fakültesinin en önemli özelliklerinden biridir.

Öğrenciler mezun olduklarında, Mater-Sonrası döneme gidebilirler. Bu dönemde öğrenci üç alanda eğitim alır:

  1. Profesyonel bir ofisi tanıtmak için stratejik anahtarlar. Program, profesyonel bir firmanın yönetimi, geliştirilmesi ve rekabetçiliği için bazı önemli stratejik anahtarların bilinmesini sağlar, hem kısa hem de uzun vadede etkili, verimli ve yenilikçi yönetim için referanslar ve temel unsurlar sunar.
  2. Dijital İş Programın temel amacı, katılımcıların anahtarlara hakim olmaları ve dijital ekosistem hakkında kapsamlı bir vizyon edinmeleri ve yeni dijital ortamda ortaya çıkan hem iş yönetimi süreçlerini hem de iş fırsatlarını ele alarak, şirketin rekabet edebilirliği üzerindeki etkilerini ortaya koymaktır.
  3. İngilizcenin gelişimi İngilizcenin mesleki gelişim için öneminin farkında olan Fundesem, bir sömestrde dili geliştirmek isteyen öğrencilere bir sonraki akademik yılda yüksek lisansın tamamlanmasını sağlar.

deneyimler

Fundesem Hukuk Okulu'nun amaçları arasında yalnızca bilgi ve karar araçlarının edinilmesi değil, aynı zamanda kişisel becerilerin veya yumuşak becerilerin geliştirilmesi de vardır.

ÖĞRETİM OKULU Hocalı okulda öğrenciler, ifşa etme, tartışma ve savunma tekniklerini öğreneceklerdir; Herhangi bir profesyonel için çok önemli araçlar, ancak yasa veya tavsiyenin uygulamasıysa daha fazlası.

DIŞ EĞİTİM. Birkaç gün boyunca, vakalar ve notlar, liderlik ve takım çalışmasının önemini vurgulayan ve kişinin güçlü yanlarını güçlendirmenin yanı sıra puanları keşfetmeye yardımcı olan normalden tamamen farklı bir öğrenme ortamındaki diğer dinamikler tarafından değiştirildi. iyileştirme. SANAL YARGIÇ SİVİL VE İDARİ İÇERİK GERÇEK HUKUKLARA YARDIM. İş Hukuku'ndaki sanal kararlar, öğrencilerimizi güvenlik ve profesyonellik konusunda Mahkemeler ve Mahkemeler nezdinde yasal savunmayı üstlenmeye hazırlar. Hukuk mesleğinden ve yargıdan uzmanlar, en son çıkan haberlerle ilgili simülasyonlar yürütmektedir. Salonda gerçek görüşlere katılmak için Mahkemelere ve İl Mahkemesine ziyaretler düzenlenecektir.

MESLEKİ YETERLİLİKLERİ YÜRÜTMEK İÇİN GÜN. Fundesem, öğrencinin yasal alanda iş aramadaki en son eğilimleri bilme, nasıl daha değerli ve aranan bir profile sahip olma ya da en çok talep edilen becerileri ve kişisel becerileri nasıl vurgulamalarını bilme gibi konularda yardımcı olacak profesyonel gelişmeyi teşvik etmeye odaklanan farklı günler ve etkinlikler düzenler. seçim süreçlerinde.

manastır

Hukuk Fakültesi fakültesi, iş dünyasında (avukatlar, ekonomistler, danışmanlar, hakimler, hakimler) uygulamada, öğretmenlik alanlarında geniş bir mesleki deneyime sahip profesyonellerden oluşmaktadır.

Hukuk Fakültesi fakültesinde pedagojik bir eğitim ve meslek, ayrıca öğrettikleri konular hakkında geniş bir bilgi birikimi vardır. Profesyonel uygulama, öğretmenlerin hukuk dünyasının küresel bir vizyonunun yanı sıra tavsiye ve danışmanlık sağlamalarını sağlar. Genç Avukatlar için Hukuk Uygulaması Yüksek Lisans (MJA), İşletme Hukuku Yüksek Lisans (MDE), İşletme Vergi Tavsiye Yüksek Lisans (MAFE), İşletme Vergi Tavsiye Yüksek Lisans Dersi (ASLE) ve benzer eğitim kurs sonunda, şirketin gerçekliğine dayanan tam bir vizyona sahip olabilirler.

Kariyer gelişimi

FBS olarak, öğrenciye profesyonel kariyerini en uygun kararları alarak planlayabilmesi ve temel hedeflerini tasarlayabilmesi ve yürütebilmesi için yardımcı oluyoruz.

Çeşitli servisler aracılığıyla (Kariyer Danışmanı, Koçluk

Bazı Kariyer Gelişimi verileri şunlardır:

  • Aynı şirketler tarafından işe alınan 5 öğrenciden 4'ü staj yapıyor
  • FUNDESEM öğrencilerinin% 95'i yüksek lisansın bitiminden iki yıl sonra işlerini geliştirir veya değiştirir
  • Fundesem öğrencilerine 600'den fazla şirket pozisyon başvurusunda bulundu.
  • 2017/18 son akademik yılında şirketler tarafından 130 öğrenci işe alındı.

finansman

FBS, amacı profesyonellerin ve şirketlerin gelişimini hedefleyen kar amacı gütmeyen bir kuruluştur. Bu sebeple, vakıf HUKUK OKULU öğrencilerine bir dizi burs sunmaktadır, böylece eğitimlerine gerçekten karar veren herhangi bir öğrenci HUKUK OKULU master'larını ekonomik problemler olmadan tamamlayabilmektedir. Birkaç finansal kuruluş ile çok avantajlı finansman.

Program dili:
  • Ispanyolca

Fundesem Business School için 2 tane daha kurs bak. »

Son Güncelleme Mayıs 15, 2019
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Eki 24, 2019
Duration
Price
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Eki 24, 2019
End Date
Son başvuru tarihi

Eki 24, 2019

Location
Son başvuru tarihi
End Date

Carreras Profesionales | 'Ponen pasión, pero sobretodo, creen en lo que hacen'