MS Finans

Genel

Program açıklaması

finans alanına pazarlanabilirlik artırmak ister misiniz? Finans (MSF) programında Bilim Kogod Yüksek Lisans finans sektöründe liderlik pozisyonları için hazırlar entelektüel sofistike müfredat sunmaktadır. MSF sınıfları başarı için gerekli uzmanlığa sahip size silahlanma, CFA, Caia, OBP ve FRM sınavlarına hazırlar.

Farid Sadeeh, MS Finans öğrenci, o programın fakülte tanıştığında Kogod onun için olduğunu biliyordu. "Profesör büyük. O daha küçük bir programdır, yani fakülte adıyla bilir. Onlar gerçekten mezun olduğunda size ne olacağı umurumda. "

Tim Timura Finans (MSF) programında Bilim Kogod Yüksek Lisans yönlü ve pratik hem de olduğuna inanmaktadır. "[Bir iş profesyonel] işinin bir parçası olan finans etrafında soru ve sorunların bir yeri vardır," Timura, MSF program direktörü açıklıyor. "Onlar bu sorulara cevap verebilir böylece finansal modelleme ile öğrenci ve kantitatif araçlar donatmak."

Son Güncelleme Mar 2017

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

At Kogod, it's our mission to prepare our graduates to work and lead in all sectors of business: public, private, and nonprofit. We strive to create an interactive learning environment with a strong f ... Devamını oku

At Kogod, it's our mission to prepare our graduates to work and lead in all sectors of business: public, private, and nonprofit. We strive to create an interactive learning environment with a strong focus on experiential learning. Our students get hands-on experience in all facets of business through real-world projects inside and outside the classroom. Kogod's broad alumni network and location in our nation’s capital work hand-in-hand to connect our students to the business world beyond campus. Daha Az