MS Global Tedarik Zinciri Yönetimi

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Küresel Tedarik Zinciri Yönetimi programı, öğrencilere küresel tedarik zincirlerini yönetmede bir kariyere kendilerini iyi bir şekilde konumlandıracak beceriler kazandırmak için Krannert'in operasyonlardaki temel güçlerini, tedarik zinciri yönetimini ve iş analitiklerini temel almaktadır. Bağlamsal bilgi ve problem çözme becerilerini geliştirecek kurslara ek olarak, program benzersiz bir küresel proje deneyimi sağlar. Program, Krannert'in küresel üniversite ortaklarından staj ve iş deneyimlerinin paylaşılmasını sağlayan öğrencileri içermektedir.

Krannert MSGSCM Programının Önemli Noktaları

1. STEM Sertifikalı Programı

Krannert’in MS Global Tedarik Zinciri Yönetimi programı, Purdue’nun uzun bilim ve mühendislik liderliği geçmişini, analitik akıl yürütme, istatistiksel görüş ve pragmatik iş zekası açısından zengin bir eğitim sunarak sürdürmektedir. Krannert MS GSCM programı mezunları mezun olduktan sonra 3 yıl ABD'de çalışmalarına izin veren STEM OPT uzantısı için uygundur.

2. Gerçek Dünya Uygulaması

MSGSCM Deneyimsel Öğrenme projeleri, sınıf bilgisini gerçek dünyaya uygulamak için uluslararası ekiplerde çalışarak öğrencilere benzersiz bir öğrenme deneyimi sunar. Bir endüstri ortağı ile başarılı bir analitik çözümü geliştirerek yüksek lisans kursunuzdan geliştirdiğiniz bilgi ve becerileri cilalamak ve entegre etmek için tasarlanmıştır. 3-5 yüksek lisans öğrencisinden oluşan takımlar, bir yazışma veya sonbahar döneminde ortak bir şirket için deneysel öğrenme kursu kredisi için bir proje tamamlar.

Öğrenci takımları Krannert Operasyon Yönetimi fakültesi tarafından yakından denetlenir ve ortak şirket tarafından belirtilen tüm teslimatların tamamlanmasından ve sonuçların yönetime sunulmasından sorumludur.

3. Küresel Bakış Açısı

MSGSCM programı, dünyadaki farklı kurumlarla işbirliğini geliştirerek öğrencilere benzersiz bir küresel bakış açısı ve deneyim sunar. Bu ortak kurumlar arasında Tianjin Üniversitesi (Çin), Hindistan Yönetim Enstitüsü Udaipur (Hindistan) ve Şangay Jiao Tong Üniversitesi (Çin) bulunmaktadır.

Purdue'da, çok yönlü bir uluslararası deneyim, dünyadaki en çeşitli öğrenci kuruluşlarından birinde günlük etkileşimlerinize dayanmaktadır. Purdue Üniversitesi, ABD'de uluslararası öğrenci kaydı için en iyi üniversiteler arasında yer almaktadır. Krannert Management School, bireylerin, farklı öğrenme ortamlarını, arka planları ve inançları bir araya getirerek, aynı zamanda bir zenginleştirici ortamı geliştirirken, küresel öğrenme deneyimini geliştiren uyumlu bir sınıf ortamında bir araya geldikleri bir yerdir. öğrencilerimizde kişisel dönüşüm. Mevcut topluluk 29 farklı ülkeden gelen öğrencilerden oluşuyor ve kapı her zaman daha fazlasını bekliyor!

4. Esnek Müfredat

Krannert'ın MSGSCM programı, Krannert fakültesi tarafından geliştirilen ve okulun seçkin Operasyon programlarında ders veren çok çeşitli kurslar sunar. İlkbahar ya da sonbahar başlangıç tarihi seçeneği, öğrencinin ihtiyaçlarına cevap verecek daha fazla esneklik sağlar.

Program Bilgileri

 • Süre:
  • Ocak ayında başlayan 10 aylık program
  • Ağustos'ta başlayan 14 aylık program
 • 3 veya 4 dönem
 • Sınıf Başlangıç Tarihi: Ocak veya Ağustos
 • Toplam Kredi saati: En az 30 kredi saati

Mezunlar

Son Krannert MSGSCM mezunları işe alındı:

 • Accenture Stratejisi
 • elma
 • Kearney'de
 • Cummins
 • Kraft Heinz
 • McKinsey
 • Mercedes Benz

… Ve dahası!

Öğrenci Teklifi

115671_quote6.png

Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Purdue University’s Krannert School of Management is the aspiring business leader’s most vibrant ecosystem for mastering the analytical problem-solving and tech-commercialization skills that move indu ... Devamını oku

Purdue University’s Krannert School of Management is the aspiring business leader’s most vibrant ecosystem for mastering the analytical problem-solving and tech-commercialization skills that move industry forward and change the world. Daha Az