MS Pazarlama

Genel

Program açıklaması

Kogod'un Pazarlamada Yüksek Lisans of Science (MSMKTG) programı ile başarılı olmanız için gereken gerçek dünya pazarlama becerilerini kazanın. Programın capstone deneyimi olan Applied Client Project, müfredatın önemli bir parçası. Tam kapsamlı bir pazarlama kampanyası tasarlamak için ödüllü bir DC-alan pazarlama ajansı olan RedPeg Marketing ile birlikte çapraz-fonksiyonel ekiplerde çalışacaksınız. Pazar araştırması, stratejik planlama, yaratıcı uygulama ve kampanya sonuçlarının değerlendirilmesi de dahil olmak üzere projeyi baştan sona yönlendireceksiniz.

Pazarlama Uzmanı Dennis Sgouros, programda edindiği deneyim konusunda tutkulu. “Doğru bir müşteriyle doğru bir pazarlama projesi yapıyoruz: Smithsonian. Bundan daha serin olamaz ”diyor.

MS Pazarlama programı direktörü Clayton, “Programımızı benzersiz kılan deneyimsel öğrenmeye odaklanmamız değil, onu nasıl sunduğumuz” diyor. “Yerel etkinlikler pazarlama şirketi olan RedPeg Marketing ile ortaklık yapmak, öğrencilerin gerçek hayattaki bir müşteriyle etkileşimde bulunmalarını sağlayarak onlara ihtiyaç duydukları uygulamalı deneyimi yaşatır.”

Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

At Kogod, it's our mission to prepare our graduates to work and lead in all sectors of business: public, private, and nonprofit. We strive to create an interactive learning environment with a strong f ... Devamını oku

At Kogod, it's our mission to prepare our graduates to work and lead in all sectors of business: public, private, and nonprofit. We strive to create an interactive learning environment with a strong focus on experiential learning. Our students get hands-on experience in all facets of business through real-world projects inside and outside the classroom. Kogod's broad alumni network and location in our nation’s capital work hand-in-hand to connect our students to the business world beyond campus. Daha Az