MS Teknoloji Öncesi

Genel

Program açıklaması

Giriş

“R den

Günümüzün iş dünyasında kritik bir ihtiyacı doldurmanız için size gerekli olan bir yüksek lisans derecesi kazanın. Techpreneurship size personelin inovasyonunu körüklemek ve piyasaya sunmaya hazır ürünler için başlangıçtaki fikirlerden yönetmek için ihtiyaç duyduğunuz bilgi ve becerileri verir. Bugün kıt tedarikte bir beceridir ve irili ufaklı şirketler kalifiye liderler getirmeye isteklidir. Bu fırsatı teknoloji yönetiminde başarılı bir kariyer başlatmak için kullanabilirsiniz. Hatta üniversite tarafından sağlanan başlangıç dolarları için rekabet etme şansını bulabilir ve deneyimlerini paylaşacak ve rehberlik sağlayacak uygulama danışmanları ağına erişim kazanabilirsiniz.

Harrisburg University Techpreneurship programı, Philadelphia merkezimizde yönetici hafta sonu biçiminde yapılan derslerde sunulan 36 saatlik bir master programıdır. Ayrıca yenilikçilik ve girişimciliğin kalbi olan Silikon Vadisi'nde de okuyacaksınız. Kaliforniya'daki zamanınız boyunca, Amerika'nın önde gelen ticari inovasyon okullarından biri olan Thinktomi'de eğitim göreceksiniz.

Programa girmek için bir Bilgisayar Bilimleri lisans derecesine ihtiyacınız yoktur. Philadelphia ve Silicon Valley'deki kurslarınız sayesinde, günümüz dijital işletmelerinin arkasındaki teknolojiler hakkında pratik bir anlayış kazanacaksınız. Ayrıca, inovasyonun temellerini ve üretilen fikirlerin kalitesini artırmak için nasıl yönetileceğini de öğreneceksiniz. Boru hattınızı, geliştirme sürecinden piyasaya taşıyabileceğiniz uygun ürün fikirleriyle doldurması için ekibinize ilham vermenin yollarını keşfedeceksiniz.

Eğer bir girişim ya da işletmenin teknik olmayan bir kurucusuysanız, Techpreneurship, iş dönüşümü, yenilikçilik ve sağlıklı karar vermede göze çarpan bir lider olmak için ihtiyaç duyduğunuz bilgi tabanı olabilir. Teknik olarak eğitilmişseniz, program yönetime geçmeniz için ihtiyaç duyduğunuz yumuşak beceriler eğitimini sağlayacaktır.

Techpreneurship alanında yüksek lisans derecesi yapmak için şimdiden planlayın, heyecan verici bir geleceğe açılan kapınız.

Techpreneurship Bilim Ustası (TCMS)

Bu 36 dönem saatlik Techpreneurship Bilim Ustası teknoloji, inovasyon ve girişimciliği birleştirir. Bu program, yeni başlayanlar kurma veya mevcut bir organizasyonda yeni ürünler veya süreçler geliştirme becerisine sahip olacak öğrenciyi üretir. Öğrenciye her ortamda yeniliği yaratması, tanıması ve desteklemesi öğretilir. Öğrenci, girişimcilerin yüksek büyüme şirketlerini başlatmak ve ölçeklendirmek için kullandıkları süreç teknolojilerine tanıtılmaktadır. Techpreneurship, öğrencinin herhangi bir lisansüstü programdan seçmeli dersleri seçmesini ve önceki eğitim ve iş tecrübelerini arttırmasını sağlayan esnek bir programdır. Bu program, deneyimlerini paylaşabilecek ve öğrencilere rehberlik edebilecek bir uygulama danışmanları ağına erişim sağlar.

122460_photo-1517245386807-bb43f82c33c4.jpgSürme / Çarpma

Program Hedefleri

TCMS mezunları şunları yapabilir:

 • Başarılı, yenilikçi ve teknoloji yoğun başlangıç işlerini başlatın, sahip olun ve yönetin;
 • Ekonomik faydalardan yararlanmak ve sosyal değişmede olumlu bir faktör olarak hizmet etmek için yeniliği benimsemek;
 • İş dünyasında rekabet avantajı sağlamak için modern teknolojilerden yararlanın;
 • İş dünyasının liderleri ve etkili üyeleri olun; ve
 • İletişim becerilerini ve başkalarıyla etkileşimde bulunma yeteneğini geliştirmek.

Techpreneurship Gereksinimleri

Techpreneurship programında Yüksek Lisans of Science, zorunlu zorunlu derslerden (15 dönem saat), zorunlu proje veya tez derslerinden (6 dönem saat) ve çok çeşitli işletme ve teknoloji derslerinden (15 dönem) oluşan 36 dönemlik bir programdır. saatler). Her kursun dönem saat değeri parantez içinde () görünür.

Aşağıdaki zorunlu derslerin tümünü - 15 dönem saat:

 • ENTP 500 Girişimcilik ve Yenilikçilik (3)
 • ENTP 510 Girişimcilik: Çekişten Ölçeğe (3)
 • ENTP 520 Yenilik Ekonomisi (3)
 • ENTP 530 Finansal Sürdürülebilirlik (3)
 • ISEM 500 Stratejik Bilgi Sistemleri Planlama, Mühendislik

Aşağıdaki Deneyimsel kursları tamamlayın - 6 dönem saat:

 • GRAD 695 Araştırma Metodolojisi ve Yazma (3)

ve

 • ENTP 699 Teknik Mühendislikte Uygulamalı Proje

veya

 • GRAD 699 Yüksek Lisans Tezi (3)

Aşağıdaki konsantrasyonu tamamlayın - 15 dönem saat:

Bireyselleştirilmiş Konsantrasyon:

Techpreneurship öğrencisi olarak Yüksek Lisans of Science, herhangi bir Harrisburg University of Science Yüksek Lisans programından toplam 15 dönem saat ders seçebilir.

Kabul süreci

Program detayları ve başvuru talimatlarını istemek için HMS@harrisburgu.edu adresine e-posta gönderin.

HÜ'ye kabul süreci, eğitim seçimleriniz hakkında iyi kararlar vermenize yardımcı olmak ve Üniversitedeki tüm kayıt seçeneklerini keşfettiğinizden emin olmanız için tasarlanmıştır, böylece sizin için en uygun planı bulursunuz. Sürecin bilgilendirici ve cesaret verici olması - eğitim planlarınıza korkutucu bir engel teşkil etmemesi amaçlanmıştır. Tıpkı her öğrencinin sınıfta kişisel dikkatini çekmesi gibi, her başvuru sahibi kayıt sürecinde tam bir dikkat ve rehberlik alır.

Üniversite, canlı ve çeşitli bir Üniversite topluluğuna katkıda bulunabilecek çeşitli geçmişlere sahip öğrenciler arar. Öğrenciler akademik potansiyellerini çeşitli yollarla gösterebilirler. Belirli bir faktör öğrencinin potansiyelini ölçemez, bu nedenle Üniversite kabul başvurunuzun tüm yönlerini dikkate alır.

Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

There’s so much that’s great about Harrisburg University. It’s hard to choose the best reason to attend HU.

There’s so much that’s great about Harrisburg University. It’s hard to choose the best reason to attend HU. Daha Az