MSc Astronomi

Genel

10 konum mevcut

Program açıklaması

Yüksek lisans programı Astronomi , dünyanın en güçlü yer ve uzay temelli teleskoplarını, teorik astrofiziksel ve astrokimyasal modellemeyi, büyük ölçekli simülasyonları ve uzayda koşulları taklit eden laboratuvar deneylerini kullanan gözlemleri kapsar.

Bu ustanın programı neyi gerektiriyor?

Bu iki yıllık Astronomi yüksek lisans programında, modern astronomide son teknoloji araştırmalara erişebilirsiniz. Ana odak alanları galaksileri ve içine gömüldükleri yapıları, ekzoplanetleri ve yıldız ve gezegen oluşumunu içerir . Seçilebilecek yedi zorlu uzmanlık uzmanı ile akademi, endüstri ve kamu sektöründeki çok çeşitli kariyerlere hazırlanacaksınız.

Neden Leiden University Astronomi Leiden University ?

  • Çalışma alanınızı ilgi alanlarınıza ve hedeflerinize uyacak birçok fırsatla size özel bir ustalık programı sunuyoruz.
  • Güçlü uluslararası ortaklar ve üst düzey tesisler ile son teknoloji bir araştırma altyapısına erişebilirsiniz.
  • Leiden University misafirperver bir ortam ve son derece ulaşılabilir ünlü personel, bir dostluk sistemi ve bireysel öğrenci desteği ile açık bir uluslararası topluluk sunmaktadır.

Astronomi: Sizin için doğru master programı?

Akademi içinde veya dışında astronomi araştırmasıyla ilgileniyor musunuz? Bilimsel ve teknolojik ilerlemeyle topluma değer katmak ister misiniz? Karmaşık konuları çözmeyi seviyor musunuz ve bir meydan okuma için hazır mısınız? Daha sonra Leiden University Astronomi ustamızın programı sizin için tasarlandı.

Kabul ve başvuru

Leiden University yüksek lisans programı Astronomi’ye başvurmak ister misiniz? Başvuru ve başvuru bölümündeki adım adım kılavuzu izleyerek programınıza nasıl başvuracağınızı öğrenin:

https://www.universiteitleiden.nl/en/education/study-programmes/master/astronomy/admission-and-application

Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Are you curious, critical and involved in the world around you? At Leiden University, the oldest university in the Netherlands, you can make a valuable contribution to tackling the various national an ... Devamını oku

Are you curious, critical and involved in the world around you? At Leiden University, the oldest university in the Netherlands, you can make a valuable contribution to tackling the various national and international challenges facing modern society. Together with academics and fellow students from all over the world, you will actively address these challenges. We keep an open mind, do not shy away from difficult discussions and allow one another the space to disagree. We expect the same active, open-minded and critical attitude from you. We challenge you to look beyond your own boundaries. Leiden University welcomes anyone who wants to achieve their full potential. Our modest community size in the historical cities of Leiden and The Hague creates a highly personal and committed atmosphere. Together, we map out a learning path that suits you and your ambitions. You will also be encouraged to conduct research in cooperation with eminent and enthusiastic scholars. The knowledge and skills you develop here will benefit you for the rest of your life, regardless of the career path you choose! Daha Az
Leiden , Leiden , Leiden , Leiden , Leiden , Leiden , Lahey , Lahey , Lahey , Lahey + 9 Daha fazla Daha az