MSc Güvenlik Yönetimi

Genel

Program açıklaması

Güvenlik Yönetiminde Nitelikleriniz

Neden Güvenlik Yönetimi?

Yerel, ulusal ve küresel düzeyde ortaya çıkan güvenlik tehditlerini anlamak, çeşitli kuruluşlar ve işyerleri için çok önemlidir. Modern toplumda teknolojinin artan kullanımı, hazırlıksız bir işi savunmasız bırakmaktadır ve terör olayları riski azaltılmalıdır.

Güvenlik Yönetimi alanındaki lisansüstü kursumuz, katılımcıların ve kuruluşların güvenlik yönetimi, terörle mücadele ve istihbarat ve kolluk ile ilgili konuları kavrama fırsatı sunarak bu zorluğu aşmak için tasarlanmıştır. Güvenlik yönetiminin önemini en iyi şekilde anlamak için uzaktan eğitim yoluyla farklı güvenlik stratejilerinin pratik ve teorik düzeyde nasıl tasarlandığını ve uygulandığını öğrenin.

Dandelion

  • Ne zaman: 14 Eylül 2020
  • Nerede: Liverpool John Moores Üniversitesi aracılığıyla çevrimiçi olarak teslim edilir
  • Süre: seçilen rotaya bağlı olarak 11-28 ay

Gerçek uygulayıcılardan güvenlik yönetimi eğitimi önemlidir, çünkü öğrendiğiniz stratejileri gerçek dünya senaryolarına en iyi şekilde uygulamanızı sağlar. Lisansüstü eğitiminiz sırasında, işyerindeki çok çeşitli güncel güvenlik sorunlarını çözmek için vaka çalışmaları kullanacaksınız. Küreselleşmenin güvenlik yönetimi üzerindeki etkisini ve güvenlik yöneticilerinin devletler ve kuruluşlar için önemini keşfedin.

Kimler Güvenlik Yönetimi Yüksek Lisansı okuyor?

Kurs, silahlı kuvvetler, risk yönetimi, özel güvenlik, iş sürekliliği yöneticileri, ülke güvenliği, mali suç memurları ve daha fazlası dahil olmak üzere güvenlik yönetiminde tam zamanlı bir kariyer arayan veya şu anda çalışanlar için mükemmeldir. Ayrıca, daha önce akademik yeterlilikten yoksun olan ve yüksek öğrenim yoluyla kariyer beklentilerini geliştirmek isteyen güvenlik endüstrilerinde zengin deneyime sahip profesyoneller için de uygundur.

7 Modül Mevcuttur

Ders müfredatı, güvenlik yönetimi ve küresel suç, terörizm ve kara para aklamanın önlenmesindeki rolü hakkında derinlemesine bilgi sağlamak için tasarlanmıştır.

  • Güvenlik Çalışmaları
  • Güvenlik Yönetimi
  • Uluslararası Finansal Suç ve Güvenlik
  • Terörizm ve Terörle Mücadele
  • Zeka Analizi
  • Suç, Güvenlik ve Emniyette Güncel Konular
  • Güvenlik Yönetimi Tezleri

Eğitim seviyenizi seçme

Kurs, Lisansüstü Sertifika, Lisansüstü Diploma ve Yüksek Lisans düzeyinde mevcuttur. PGCert'i okuyanlar ilk üç modülü alırken, PGDip öğrencileri ilk altı modülü alacaktır. Dersi Yüksek Lisans düzeyinde öğrenmeyi seçenler, öğrencilerin kendi kariyer isteklerine bilgi ve becerilerini uygulamak için endüstri odaklı bir araştırma projesine girmelerine izin vererek, ilgi duydukları bir konuda bir tezi tamamlama şansına sahiptir.

Sektör uzmanlarının desteği ile çevrimiçi öğrenin

Eğitiminiz boyunca Liverpool John Moores Üniversitesi'ndeki fakülteye erişiminiz olacak. Profesör Mick Creedon, Dr Rex Li, Dr Daniel Silverstone ve Dr Helen Selby-Fell dahil olmak üzere deneyimli terörle mücadele profesyonelleri, akademisyenler ve konu uzmanlarından bilgi edinin.

Bu, Informa Connect tarafından yönetilen kayıt ve teslimat ile bir Liverpool John Moores Üniversitesi programı ve kalifikasyonudur. Kurs Liverpool John Moores Üniversitesi tarafından öğretilir, değerlendirilir, kalite güvence altına alınır ve verilir.

Liverpool John Moores Üniversitesi Hakkında

Liverpool Mekanik Enstitüsü, eğitimin dönüştürücü etkilerini ve öğrenme ile istekliliğin bireyler, topluluklar ve toplum üzerindeki etkisini tanıyan güç ve nüfuz sahibi kişiler tarafından kurulmuştur. İngiltere'de kurulan ilk kurumdu.

Bu küçük, öncü hareketi Liverpool Enstitüsü ve Sanat Okulu ve Liverpool Denizcilik Koleji'nin kurulması izledi ve 1900'de Irene Mabel Marsh IM Marsh kampüsünü açtı. Bu kuruluşlar birlikte büyüyüp gelişip herkes için fırsatlar sunmaya devam eden Liverpool John Moores Üniversitesi'nin temellerini attılar.

Bugün, dünya çapında 100'den fazla ülkeden 25.000 öğrencisi, 2.500 personeli ve 250 derece kursuyla, Liverpool John Moores Üniversitesi İngiltere'deki en büyük, en dinamik ve ileri görüşlü üniversitelerden biridir.

Güvenlik Çalışmaları programı, Liverpool John Moores Üniversitesi'ndeki Liverpool İleri Polislik Çalışmaları Merkezi tarafından verilmektedir. Üniversite profesyonel olarak tanınan nitelikleri yenilikçi ve sosyal yönelimli kurslarla birleştirir. Merkez, akademik dergilerin endüstri dergilerine, danışma gruplarına, hükümet politikasına düzenli olarak katkıda bulunmasının yanı sıra basın ve yayın medyası aracılığıyla düzenli olarak kamuya açık hale gelmesiyle araştırma konusunda olağanüstü bir üne sahiptir.

Liverpool İleri Polislik Araştırmaları Merkezi Hakkında

2015 yılında kurulan Liverpool İleri Polislik Çalışmaları Merkezi (LCAPS) profesyonel, pratik ve akademik deneyime sahiptir. LCAPS, bu deneyimi polislik, suç önleme ve müttefik güvenlik meslekleri alanlarında araştırma yapmak ve eğitim sağlamak için kullanır.

Liverpool İleri Polislik Çalışmaları Merkezi, üniversitenin dört bir yanından araştırmacı aktif personeli bir araya getirir.

LCAPS'ın disiplinler arası öğrenme portföyü, öğrencileri ve uygulayıcıları çağdaş polisliğin karmaşık taleplerine cevap vermek için ihtiyaç duydukları becerilerle donatır.

Liverpool İleri Polislik Çalışmaları Merkezi'nin öğretilen derece portföyü genişliyor ve LCAPS yakında akademik polislik programlarının en kapsamlı portföylerinden birini sunacak.

harç

derece 15 Mayıs 2020'ye kadar 15 Mayıs 2020'den sonra
Lisansüstü Sertifika: 3.150 £ / 3.950 US $ 3.495 £ / 4.370 US $
Lisansüstü Diploması: 5.950 £ / 7.450 ABD doları 6,595 £ / 8,245 ABD doları
Ustalar: 8.850 £ / 11.065 ABD doları 9,795 £ / 12,245 ABD doları
Son Güncelleme Nis 2020

Okul Hakkında

Informa is a leading international events, intelligence and scholarly research group.

Informa is a leading international events, intelligence and scholarly research group. Daha Az