Eşit ihtiyaçların tanınması

Bu kurs hem gıda üreticilerinden hem de gıda yasalarını uygulama açısından bakıldığında, dağıtımcıların, perakendecilerin ve elbette tüketicilerin eşit derecede önemli ihtiyaçlarını tanıyarak gıda kontrolünün temel konularını ele almaktadır.

İyi Üretim Uygulamasının (GMP) kabul edilen prensiplerine ve diğer uluslararası kalite yönetim standartlarına dayanan olanlar dahil olmak üzere, kontrol sistemlerinin başarılı bir şekilde tanıtılması ve uygulanmasını kapsarız.

Neden LSBU'da Gıda Güvenliği ve Kontrolü?

 • Gıda Bilimi ve Teknolojisi Enstitüsü tarafından onaylanmıştır.
 • No.1 Londra Üniversitesi, Gıda Bilimi'nde araştırma kalitesi için modern üniversiteyiz (Complete University Guide ligi tablosu, 2018).
 • Bu kursa teklif kabul etmiş olan öğrenciler, LSBU'nun Frank Brake bursuna başvurmaları için teşvik edilir.
 • AB çalışma fırsatları, de Lorraine Nancy, Fransa ve Universitat Politècnica de València (UPV), Valensiya, İspanya Üniversitesi ile var.
 • Tabii ayrıca, gıda güvenliği, gıda atıkları, sürdürülebilir paketleme için sürdürülebilirliği de içeriyor.

Akreditasyonlar

Anahtar kursu bilgileri - moda göre sıralı

kip

Modüller

Elbette sağlamak için geliştirilmiştir:

 • Gıda ve gıda kontrol prosedürlerinin güvenli bir şekilde ele alındığı bilimsel ilkelerin tam olarak anlaşılması
 • Üretim, depolama ve dağıtımın uygun kontrolünün ve güvenli gıda üretim ve satışında elde edilen araçların öneminin takdir edilmesi
 • Gıda endüstrisinin tüketicinin çıkarlarına ve refahına karşı sorumluluklarının anlaşılması
 • Endüstrinin faaliyet gösterdiği sosyal ve ekonomik bağlamları göz önünde bulundurma fırsatları
 • Hem ihtiyaçlarınız hem de gıda endüstrisi ile ilgili entellektüel uyarıcı ve tutarlı bir program
 • Felsefe ve araştırma metodolojisinin ayrıntılı bir şekilde anlaşılması
 • Kişisel ve profesyonel olarak gelişmek için mümkün olan en iyi fırsat
 • Kariyer fırsatlarınızı geliştirmek için gerekli olan bilgi ve beceriler.

Yıl 1

Tüm modüller, resmi sınav ve ders karışımı ile değerlendirilir. Her modül, 40 saate kadar sınıf temas süresi ile 200 saatlik öğrenme süresini temsil eder.

 • Gıda düzenleme ve sürdürülebilirlik
 • Gıda bileşimi ve güvenlik
 • Gıda mikrobiyolojisi ve hijyeni
 • Gıda kalite yönetimi
 • Gıda ürün geliştirme yönetimi
 • Gıda kontrol işlemleri
 • Araştırma Yöntemleri
 • proje

istihdam

Gıda güvenliğini sağlama sorumluluğu öncelikle devlete ve sektöre aittir. Günümüz gıda endüstrisinde, gıdaların üretiminin, depolanmasının ve dağıtımının tüm yönleri, yalnızca güvenliği ve toptanlığı sağlamak için değil, aynı zamanda mümkün olan en düşük maliyetle verimli ve tutarlı bir üretim sağlamak için etkili bir şekilde kontrol edilmelidir.

Ders, ürün geliştirmede rolleri de içeren geniş bir yelpazede kariyer fırsatları açacaktır; kalite kontrol; gıda güvenliği ve kalite yönetimi; catering ve perakendecilik; teknik denetim; ve gıda yasası uygulamaları. Mezunlarımızdan bazıları doktora derecesine geçti.

Son işverenler arasında Kerry Foods, Leathams, Bakkaver, Kraft Foods, Tesco, Asda, Marks ve Spencer, Harrods ve yerel yetkililer bulunmaktadır.

İstihdam Servisi

İkinci yıl Lisans Üstü İstihdam için Yılın Üniversitesi'yiz - The Times and Sunday Times İyi Üniversite Rehberi 2018, 2019.

LSBU'da, sizi başarılı bir kariyer için kurmak istiyoruz. Çalışmalarınız sırasında ve mezun olduğunuzdan iki yıl sonra aşağıdakileri içeren İstihdam Hizmetimize erişebileceksiniz:

 • Çok çeşitli yerleşimleri görebileceğiniz çevrimiçi bir tahta: yarı zamanlı, tam zamanlı veya gönüllü. Ayrıca, aramanızdaki bir sonraki adımı atmanıza yardımcı olacak İş Olanağı danışmanlarımızı da görebilirsiniz.
 • Kariyer Salonumuz, çeşitli sektörlerdeki işverenlerin düzenli sunumlarının yanı sıra özgeçmişler, röportaj teknikleri ve iş deneyimi bulma konusunda grup atölyeleri sunmaktadır.

Öğrenci Kurumsal ekibimiz de kendi işinizi kurmanıza ve değerli girişimcilik becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olabilir.

Profesyonel bağlantılar

Son konuk öğretim elemanları şunları içeriyor:

 • Tim Brocklehurst, Gıda Araştırma Enstitüsü
 • Peter Addington, Ambalaj Danışmanı, Gıda Endüstrisi
 • Dr Tim Foster, Nottingham İngiltere Gıda Bilimi ve Teknolojisi Enstitüsü Üniversitesi

Öğretim ekibinin bazı üyeleri, Charted Çevre Sağlığı Enstitüsü (CIEH) ve Gıda Bilimi ve Teknolojisi Enstitüsü (IFST) üyesi için kayıtlı eğitmenlerdir. Leatherhead Gıda Araştırma ve Campden BRI ile yakın bir ilişki de var.

Bu ders Gıda Bilimi ve Teknolojisi Enstitüsü (IFST) tarafından akredite edilmiştir.

Öğretmek ve öğrenmek

Sanal Öğrenme Ortamı'nı kapsamlı bir şekilde kullanacaksınız, bu yüzden materyaller ihtiyacınız olduğunda kullanılabilir. Kişisel ders desteği, ders dışında destek sunan ekstra klinikler ve eğitim oturumları mevcuttur. Pratik laboratuvar uygulamalarıyla desteklenen pratik uygulamalara odaklanılır. Ders boyunca modüllerde çeşitli değerlendirme yöntemleri kullanılmaktadır.

Kişisel Ders

Uygulamalı Bilimler öğrencisi olarak, LSBU'da ilk üç haftanız boyunca size adlandırılmış bir öğretmen tahsis edilecektir. Eğitmeninizin rolü, akademik ve profesyonel gelişim desteği için birincil bağlantınız olmaktır.

Eğitmeniniz, LSBU'da zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için size destek olacak, Üniversite'deki diğer destek kaynaklarına danışmanlık ve yönlendirme sağlayacaktır.

Öğretmeniniz, çalışmanızı etkileyen herhangi bir zorlukla karşılaşırsanız, konuştuğunuz üniversitedeki ilk kişi olmalıdır. Bunlar akademik, mali, sağlıkla ilgili ya da başka türde bir problem olabilir.

Kişisel öğretmeninizle ilk yarıyılda zamanlanmış bir randevunuz olacak. Buradan nasıl iletişim kuracağınız ve kurs süresince ne sıklıkta buluşacağınız konusunda hemfikir olacaksınız. Toplantılar genellikle 30 dakika sürecektir. E-posta yoluyla ek destek için öğretmeninize başvurabilirsiniz.

Giriş koşulları

 • İngiltere İkinci Sınıf Onur derecesiyle eşdeğer lisans derecesi, ilgili bir konuda Alt Bölüm'ü kabul eder; veya
 • Gıda Teknolojisinde HND / HNC veya ilgili bir konuda; artı
 • 2 yıl ilgili iş tecrübesi.
 • Eşdeğer denizaşırı niteliklere hoş geldiniz.

Niteliklerin gereklilikleri tam olarak karşılamadığı durumlarda bir görüşme (yüz yüze veya telefon) gerekecektir.

Nasıl başvurulur?

Uluslararası öğrenciler

Uluslararası (Ev / AB dışı) adaylar uluslararası başvuru kılavuzumuzu takip etmelidir.

Ev / AB adayları için talimatlar

kip

Lisansüstü öğrenciler ve araştırma öğrencileri özel uygulama sistemimiz üzerinden başvuruda bulunmalıdır. Bunun nasıl yapılacağına dair tüm detaylar lisansüstü öğrenciler için Nasıl başvurulur bölümümüz ve araştırma öğrencileri için Nasıl başvurulur bölümümüzde verilmektedir.

Konaklama

Öğrenciler, akademik kurslarımızdan birinde bir yer sunduktan sonra, mümkün olan en kısa sürede London South Bank University (LSBU) konaklama için başvurmalıdırlar.

maliye

Hala ders çalışmak için başvuruda bulunurken, üniversite öğrenim ücretlerini ve bakım ücretlerini nasıl ödeyeceğinizi düşünmek iyi bir fikirdir. Unutmayın - bir öğrencinin finansmanı için başvurmaya başlamak için bir kursta onaylanmış bir yer beklemenize gerek yoktur.

Lisansüstü Uygulama Hizmeti

Uzman Lisansüstü Danışmanlarımızdan biriyle bir seans yapın. Bire bir bire bir Tavsiye Seansında, size LSBU’daki lisansüstü derecelerde, ilgi alanlarınıza ve deneyimlerinize uyan önerilerde bulunacaklar.

Başlamak için hazırlan

Öğrencilerimizin dönem başlamadan önce bile üniversiteye hazırlanmalarına yardımcı oluyoruz. LSBU konaklama veya öğrenci finansına ne zaman başvurmanız gerektiğini öğrenmek için bu kursa nasıl başvurulur sekmesini okuyun.

Hoşgeldin Haftası

Kursunuza başlamadan önce, gelmeden önce ve kampüsteki ilk birkaç gününüzde yapmanız gerekenler hakkında size bilgi göndereceğiz. İşlemle ilgili Hoş Geldiniz Haftası sayfalarımızda okuyabilirsiniz.

Program dili:
 • Ingilizce

London South Bank University için 34 tane daha kurs bak. »

Son Güncelleme Şubat 24, 2019
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Eyl 23, 2019
Oca 27, 2020
Duration
12 - 31 ay
Yarı zamanlı
Tam zamanlı
Price
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Eyl 23, 2019
End Date
Haziran 5, 2020
Son başvuru tarihi
Start Date
Oca 27, 2020
End Date
Oca 23, 2021
Son başvuru tarihi

Eyl 23, 2019

Location
Son başvuru tarihi
End Date
Haziran 5, 2020

Oca 27, 2020

Location
Son başvuru tarihi
End Date
Oca 23, 2021