MSc Uygulamalı Gıda Güvenliği ve Kalite Yönetimi

Genel

2 konum mevcut

Program açıklaması

MSc Uygulamalı Gıda Güvenliği ve Kalite Yönetimi

Bu program, mezunlara, dünya çapında tüketicilere güvenli ve sağlıklı bir yiyecek sağlamak için gerekli önlemleri kavramaktadır. Çiftlikten çatala yaklaşımını izleyerek geniş bir gıda güvenliği ve kalite yönetimi konuları ele alınmaktadır.

Kapsanan konular arasında iyi yönetişim ve ulusal kontrol sistemleri; gıda denetleme ve test hizmetleri; mevzuat ve özel standartlar; Otel ve lokantalarda olduğu kadar tedarik zincirinde de gıda güvenliği ve kalitesinin yönetimi.

Öğrenciler ayrıca ulusal ve uluslararası mevzuat ve özel standartların gereklerini karşılamak üzere tasarlanmış risk analizi, örneğin Tehlike Analizi ve Kritik Kontrol Noktası (HACCP), ISO 9001: 2008 gibi güvenlik ve kalite yönetim sistemlerinin tasarımı ve yönetimi hakkında bilgi edinirler. Öğrenciler, Gıda Üretimi için HACCP'de Kraliyet Halk Sağlığı Seviye 3 Ödülü'ne katılır ve ayrıca Gıda Bilimi ve Teknolojisi Enstitüsü'ne de verilir.

Bireysel dersler bağımsız olarak sunulmaktadır. Bunlara gıda endüstrisinde çalışan profesyoneller katılıyor. Dersler aynı zamanda gıda sektöründe çalışan uzmanlar tarafından da verilmektedir. Bu, lisansüstü öğrencilere bir dizi uygulayıcıdan etkileşime girme ve öğrenme fırsatı verir.

Öğrenciler, gıda sektöründe kısa yerleşimlere başvurma fırsatına sahip olurlar, bu da onlara iş başvurusu yaparken göstermeleri gereken çok önemli bir deneyim sunar.

içerik

Gıda Güvenliği (30 kredi) Gıda Güvenliği ve Kalite Yönetimi (30 kredi) Araştırma Yöntemleri (15 kredi) Araştırma Projesi (sadece MSc) (60 kredi) Program boyunca çalışan bir dizi tema arasından seçilen iki veya üç seçmeli ders (45 kredi)

Son Güncelleme Haziran 2018

Okul Hakkında

Greenwich has scooped top spot in the London league table for student satisfaction, for the second year running. In the latest Sunday Times University Guide league table, published on 12 September, th ... Devamını oku

Greenwich has scooped top spot in the London league table for student satisfaction, for the second year running. In the latest Sunday Times University Guide league table, published on 12 September, the university is ranked 26th for student satisfaction, out of 122 institutions in the UK, putting it ahead of all other universities in the capital. Daha Az
Londra , Rochester + 1 Daha fazla Daha az