Filter
Fen bilimleri Yüksek Lisansı
Belçika Eğitim türü: Tümü Hız: Yarı zamanlı

Hepsini İncele Yarı zamanlı Lisansüstü Eğitimler içinde Biobilişim Belçika'da 2019

Fen Bilimleri Lisans programı ya da BSc, belirli bir konuda dört yıllık yoğun bir eğitimden sonra verilen akademik bir derecedir. Birçok BSc dersi sınıf ve araştırma bazlı bir müfredat içermektedir.

Biyoinformatik biyolojik sistemlerin mantıklı bilgisayar yaklaşımların uygulanması ile ilgilidir. Özellikle post-genomik çağda, sanayi için önemli bir odağı haline gelmiştir.

Belçika beceri ve yenilik dayalı bir pazar odaklı üst düzey eğitim vermektedir. Ülkenin 'ın yüksek öğretim kurumları iş piyasasında katılmadan önce aynı zamanda araştırma odaklı üniversite eğitimi bir interaktif sunuyoruz.

Yarı zamanlı MSc Programı içinde Biobilişim Belçika'da

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Biobilişim, Belçika

KU Leuven: Faculty of Bioscience Engineering

Biyoinformatisyenler, biyolojik olarak ilgili soruları formüle etme, yüksek verimli moleküler biyolojik ve sekans verilerini yöneterek ve analiz ederek uygun çözümü tasar ... [+]

Biyoenformatik Yüksek Lisans nedir?

Biyoinformatisyenler, biyolojik olarak ilgili soruları formüle etme, yüksek verimli moleküler biyolojik ve sekans verilerini yöneterek ve analiz ederek uygun çözümü tasarlayıp uygulayabilme ve elde edilen sonuçları yorumlama yetenekleri ile ayrılırlar.

program

Bu disiplinlerarası iki yıllık program, edinme üzerine odaklanmaktadır:

istatistik, moleküler biyoloji ve bilgisayar bilimi dahil olmak üzere biyoinformatik alanına ait çeşitli disiplinlerdeki temel altyapı bilgisi;biyoinformatik alanında uzman bilgisi;Programlama becerileri;mühendislik becerileri.

120 kredilik program bir yeniden yönlendirme paketi (bir dönem), ortak bir paket (iki yarıyıl) ve bir tezden oluşmaktadır.... [-]

Belçika Leuven
Eylül 2019
Ingilizce
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku