TOP-MASTERSDEGREE

En iyi Yarı zamanlı Fen Bilimleri Yüksek Lisans Programları içinde Biobilişim 2019

MSc ya da fen bilimleri yüksek lisans, genelde fen bilimleri disiplinlerinde bir takım kursları tamamlamış kişilere verilen bir akademik derecedir. MSc çoğu zaman kariyer olanaklarını genişletmekte ve kazanç potansiyelini arttırmaktadır.

Biyoinformatik biyolojik süreçlerin anlaşılması için bilgisayar tabanlı yaklaşımların uygulanması ile ilgilidir. Bugün teknoloji bize biyolojik sorunların çözümünde bilişim entegre gerekli kılmaktadır genler ve proteinlerin yüksek kapasiteli analiz verir.

Yarı zamanlı Fen Bilimleri Yüksek Lisans içinde Biobilişim

8 Sonuçlar Biobilişim Filter

Biyoinformatikte Yüksek Lisans

Perdana University
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 - 3 yıl Ocak 2020 Malezya Serdang + 1 daha

Perdana University Veri Bilimleri Fakültesi'nde, bir dizi matematiksel, istatistiksel, bilişim ve biyoinformatik araçlarını kullanarak çok çeşitli biyolojik araştırma soruları hakkında bilgi edinmeyi amaçlıyoruz.

Lahey yorum ile Biyoistatistik ve ekonometri MA

EBES Escuela Business Espana
e-Öğrenme Yarı zamanlı 10 - 12 aylar Eylül 2019 İspanya Spain Online Seville + 1 daha

Bu tür sosyoloji, ekonomi, siyaset bilimi ve biyomedikal gibi çeşitli alanlarda araştırmada kullanılan kendi alanında bir referans programı lideridir. Istatistik teorisinin anlaşılması için temel olarak grafik veri yönetimi ve kavramsallaştırma matematiksel analiz için gerekli olan bol verileri içeren Stata yazılımı içeren çalışmanın Temelde farklı şekilleri.

Omic Veri Analizinde Yüksek Lisans

Universitat de Vic
Kampüs e-Öğrenme Yarı zamanlı 1 yıl Ekim 2019 İspanya Barcelona + 1 daha

Master'ın amacı, mezun olduktan sonra geniş bir uygulama yelpazesinde büyük miktarda genetik ve moleküler verinin verimli ve titiz bir şekilde analizini yapabilecek olan Biyoinformatik ve Omics Data Analysis'de iyi eğitimli profesyoneller üretmektir.

Veri Bilimi Yüksek Lisans - Hesaplamalı Biyoloji ve Biyoinformatik

Lewis University Online
e-Öğrenme Yarı zamanlı 2 yıl Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Romeoville

Hesaplamalı Biyoloji ve Biyoinformatik alanında yoğunlaşarak çevrimiçi MS'nizi Veri Bilimi lisans düzeyinde özelleştirin. Bu konsantrasyon, veri analizine biyoloji perspektifinden bakar ve öğrencileri endüstri ile ilgili veri yönetimi projeleri için çözümler geliştirmeye hazırlar. 2 yıl kadar kısa bir sürede Master derecenizi Lewis University'den çevrimiçi olarak kazanabilir ve kariyerinizi bir üst seviyeye çıkarabilirsiniz.

Biyoenformatikte Bilim Ustası

Rochester Institute of Technology (RIT)
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 yıl Ocak 2020 Amerika Birleşik Devletleri Rochester + 1 daha

Hastalıkla mücadele etmek ve endüstri için yeni teknolojiler oluşturmak için biyoteknoloji, programlama ve hesaplamalı matematiğin eşsiz kombinasyonunu keşfedin.

Biyoenformatikte Bilim Ustası

Johns Hopkins University, Advanced Academic Programs
e-Öğrenme Yarı zamanlı 1 - 5 yıl Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Washington

Biyoinformatik programındaki Johns Hopkins MS, sizi konulara ayıracak ve hesaplamalı modelleme, moleküler biyoloji, sistem biyolojisi, yapısal biyoloji, proteomik, genomik dizileme ve genomik analiz, mikrodiziler ve mikrodizi analizi yöntemlerini uygulayacaktır. Johns Hopkins'in Biyoteknoloji ve Mühendisliği'nin güçlü yanlarını çizen program, bilgisayar bilimlerini, biyobilimleri ve biyoinformatik disiplinlerini bir araya getiren titiz bir biyoinformatik müfredatı yaratıyor.

Uygulamalı Biyoinformatik Yüksek Lisans Programı

Cranfield University
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 3 yıl Ekim 2019 Birleşik Krallık Cranfield + 1 daha

Son birkaç yılda biyoinformatik, biyolojide en heyecan verici alan haline gelmiştir. Bu Biyoinformatik Yüksek Lisans dersi, yüksek verimli genomik, transkriptomik ve metabolomik verilerin analizindeki en son gelişmeleri birleştirerek, biyoinformatik becerilerinde benzersiz bir uygulamalı öğrenme deneyimi sağlar.

Biyoenformatik Yüksek Lisansı (Leuven)

KU Leuven: Faculty of Bioscience Engineering
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 yıl Eylül 2019 Belçika Leuven + 1 daha

Biyoinformatisyenler, biyolojik olarak ilgili soruları formüle etme, yüksek verimli moleküler biyolojik ve sekans verilerini yöneterek ve analiz ederek uygun çözümü tasarlayıp uygulayabilme ve elde edilen sonuçları yorumlama yetenekleri ile ayrılırlar.