TOP-MASTERSDEGREE

En iyi Yarı zamanlı Lisansüstü Eğitimler içinde Bioteknoloji England Birleşik Krallık 2019

Bilim, ya da Bilim alanında yüksek lisans derecesi Yüksek lisans birçok ülkede Üniversiteler tarafından verilen akademik bir derecesidir. Bilim Yüksek lisans lisans derecesini tamamladıktan sonra popüler bir seçimdir.

Biyoteknoloji, bilim ve mühendislik kavramlarını birleştiren zor bir alandır. Bu eğitimi alan öğrenciler büyük olasılıkla mikrobiyoloji, kimya, genetik, hücre biyolojisi, biyoetik, gen klonlama, biyoinstrumentasyon, biyoinformatik, genomik ve biyometri alanlarında bilgi sahibi olacaklardır.

Büyük Britanya ve yaygın İngiltere ve İngiltere olarak bilinen Kuzey İrlanda, Amerika Birleşik Krallık Avrupa kıtasının kuzey-batı kıyılarında bulunan bir egemen devlettir.Iki en ünlü (ve eski) üniversiteler İngiltere de (özellikle Imperial College, Londra Ekonomi Okulu, University College London birkaç dahil olmak üzere, birçok dünya standartlarında kurumlar vardır (genellikle birçok İngilizler tarafından Oxford ve Cambridge üniversiteleri olarak anılacaktır) Oxford ve Cambridge olan Londra ve King 's College London, bütün) Londra Üniversitesi bir parçasıdır

Yarı zamanlı MSc Derecesi içinde Bioteknoloji England Birleşik Krallık'ta

1 Sonuçlar Bioteknoloji, England Filter

MSc Biyoteknoloji

University of Salford
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 3 yıl Eylül 2019 Birleşik Krallık Manchester + 1 daha

Biyoteknoloji alanı, son on yılda, genetik modifikasyon ve genom düzenleme araçları yoluyla genomları manipüle etme kabiliyetinin yanı sıra moleküler biyoloji, genom dizileme ve büyük ölçekli-omik profilleme (proteomik dahil) ile ilerlemiştir. Müfredat, hem biyoteknoloji sektöründe lisansüstü düzeyde çalışmak için ihtiyaç duyacağınız hem de çok çeşitli mesleki kariyerlerle ilgili aktarılabilir becerilere erişim sağlamanız için “analitik teknikler ve problem çözme becerileri” geliştirecek şekilde tasarlanmıştır.