TOP-MASTERSDEGREE

En iyi Yarı zamanlı Fen Bilimleri Yüksek Lisans Dereceleri içinde Bioteknoloji Manchester Birleşik Krallık 2019

MSc ya da fen bilimleri yüksek lisans, genelde fen bilimleri disiplinlerinde bir takım kursları tamamlamış kişilere verilen bir akademik derecedir. MSc çoğu zaman kariyer olanaklarını genişletmekte ve kazanç potansiyelini arttırmaktadır.

Biyoteknoloji, bilim ve mühendislik kavramlarını birleştiren zor bir alandır. Bu eğitimi alan öğrenciler büyük olasılıkla mikrobiyoloji, kimya, genetik, hücre biyolojisi, biyoetik, gen klonlama, biyoinstrumentasyon, biyoinformatik, genomik ve biyometri alanlarında bilgi sahibi olacaklardır.

İngiltere Eğitim farklı hükümetlerin altında ayrı sistem olan İngiltere ülkelerinin her biri ile bir intikal konudur: Birleşik Krallık Hükümeti İngiltere sorumludur, ve İskoç Hükümeti, Galler Hükümeti ve Kuzey İrlanda Yönetim İskoçya sorumludur sırasıyla Galler ve Kuzey İrlanda,.

Manchester, mimarisi ile ünlü ve şehrin kendisi 5 kat daha büyük İngiltere en büyük ikinci kentsel alan, sahiptir. Orada sadece üç üniversite, ancak 73 bin öğrenci toplam var.

Yarı zamanlı MSc Programı içinde Bioteknoloji Manchester Birleşik Krallık'ta

1 Sonuçlar Bioteknoloji, Manchester Filter

MSc Biyoteknoloji

University of Salford
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 3 yıl Eylül 2019 Birleşik Krallık Manchester + 1 daha

Biyoteknoloji alanı, son on yılda, genetik modifikasyon ve genom düzenleme araçları yoluyla genomları manipüle etme kabiliyetinin yanı sıra moleküler biyoloji, genom dizileme ve büyük ölçekli-omik profilleme (proteomik dahil) ile ilerlemiştir. Müfredat, hem biyoteknoloji sektöründe lisansüstü düzeyde çalışmak için ihtiyaç duyacağınız hem de çok çeşitli mesleki kariyerlerle ilgili aktarılabilir becerilere erişim sağlamanız için “analitik teknikler ve problem çözme becerileri” geliştirecek şekilde tasarlanmıştır.