Filter
Fen bilimleri Yüksek Lisansı
Birleşik Krallık Northern Ireland Belfast Eğitim türü: Tümü Hız: Yarı zamanlı

En iyi Yarı zamanlı MSc'ler içinde Biyoteknoloji in Northern Ireland Birleşik Krallık 2019

Yüksek Lisans Yüksek Lisans anlamına gelir. Bu ülkelerin çok sayıda üniversite tarafından verilen bir yüksek lisans eğitim yüksek lisans 's derecesidir. Derecesi genellikle sosyal bilimlerde bazen bilimlerde için okudu ve bir.

Biyoteknoloji, bilim ve mühendislik kavramlarını birleştiren zor bir alandır. Bu eğitimi alan öğrenciler büyük olasılıkla mikrobiyoloji, kimya, genetik, hücre biyolojisi, biyoetik, gen klonlama, biyoinstrumentasyon, biyoinformatik, genomik ve biyometri alanlarında bilgi sahibi olacaklardır.

İngiltere, Birleşik Krallık 300'den yaşında ve dört kurucu ülke oluşur: İngiltere, İskoçya, Galler ve Kuzey İrlanda. İngiltere son 1000 yıl için öğrenme bir merkezi olmuştur ve birçok eski ve seçkin üniversitelerin sahip oldu. Yabancı öğrenciler İngiltere üniversitelerinde öğrenci vücudun önemli bir bölümünü oluşturuyor.

Kuzey İrlanda (aynı zamanda sık sık Ulster denir) alanına göre büyük değil, ama adanın nüfusunun% 30 vardır. Iki ana üniversite, Belfast bulunan bir ve Derry ve Jordanstown bir tane vardır.

Yarı zamanlı Fen Bilimleri Yüksek Lisans içinde Biyoteknoloji in Northern Ireland Birleşik Krallık'ta

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Biyoteknoloji, Belfast

Dereceler
Konum
Birleşik Krallık
Northern Ireland
Belfast
Eğitim türü
Hız
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
Queen's University Belfast

... [+]

Kraliçe yıllardan, biz tam akademik potansiyelini elde etmek için öğrenci sağlamak için entelektüel merakı, yenilik ve öğrenme, öğretme ve öğrenci desteği en iyi uygulama gömer yüksek kaliteli bir eğitim ortamı sunmak hedefliyoruz.

Moleküler Biyoloji ve Biyoteknoloji Msc biz, konu uzmanları ile meşgul küresel bir toplumda yaşam ve çalışma için onları donatmak olacak özelliklerini ve bakış açılarını geliştirmek ve yenilikçi teknolojilerin kullanımını yapmak için öğrencilere öğrenme deneyimleri bir dizi sağlayarak bunu ve bağımsız, yaşam boyu öğrenen olarak geliştiren bir dünya sınıf kütüphanesi.

Öğretim sabah, akşam ve öğleden sonra sınıfları bir arada karşısındadır. ... [-]

Birleşik Krallık Belfast
Eylül 2019
Ingilizce
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku