Filter
Fen bilimleri Yüksek Lisansı
Birleşik Krallık Scotland Edinburgh Eğitim türü: Tümü Hız: Yarı zamanlı

En iyi Yarı zamanlı MSc Dereceleri içinde Biyoteknoloji in Scotland Birleşik Krallık 2019

Master of Science (MSc): Bu programlar son zamanlarda lisans çalışmalarını tamamladı ve bir derin ve daha bilimsel düzeyde bilgilerini geliştirmek isteyen insanlar için lisansüstü çalışmalar.

Biyoteknoloji, bilim ve mühendislik kavramlarını birleştiren zor bir alandır. Bu eğitimi alan öğrenciler büyük olasılıkla mikrobiyoloji, kimya, genetik, hücre biyolojisi, biyoetik, gen klonlama, biyoinstrumentasyon, biyoinformatik, genomik ve biyometri alanlarında bilgi sahibi olacaklardır.

İngiltere Eğitim farklı hükümetlerin altında ayrı sistem olan İngiltere ülkelerinin her biri ile bir intikal konudur: Birleşik Krallık Hükümeti İngiltere sorumludur, ve İskoç Hükümeti, Galler Hükümeti ve Kuzey İrlanda Yönetim İskoçya sorumludur sırasıyla Galler ve Kuzey İrlanda,.

Edinburgh, İskoçya'nın başkenti, en az Tunç Çağı yerleşmiş oldu. Bu dördüncü en eski üniversite de dahil olmak üzere, en eski kurumlarından bir yer vardır ki hiç de şaşırtıcı değil. Genel olarak, dört üniversite ve birçok kolej vardır.

Yarı zamanlı Fen Bilimleri Yüksek Lisans Derecesi içinde Biyoteknoloji in Scotland Birleşik Krallık'ta

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Biyoteknoloji, Edinburgh

University of Edinburgh - School of Biological Sciences

Kantitatif Genetik ... [+]

Program Açıklaması

Genetik haritalama teknolojisindeki devrim ve tüm genom dizilerinin ortaya çıkışı, nicel genetiği, biyolojinin en hızlı büyüyen alanlarından birine dönüştürdü.

Kantitatif Genetik

Uluslararası üne sahip Evrimsel Biyoloji Enstitüsü'ne dayanan bu yüksek lisans, orada bulunan uzmanlık zenginliklerinin yanı sıra, İskoçya Kırsal Koleji, Moleküler Tıp Merkezi, Tıbbi Araştırma Konseyi İnsan Genetiği Birimi'nin öğretim, araştırma uzmanlığı ve olanaklarından yararlanmaktadır. ve Roslin Enstitüsü (koyunların Dolly'sinin doğum yeri).

Her yıl, ders programı, evrimsel, bitki, insan ve hayvan genetiğindeki güncel konulara uyacak şekilde ayarlanmıştır.... [-]

Birleşik Krallık Edinburgh
Eylül 2019
Ingilizce
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku