Filter
Fen bilimleri Yüksek Lisansı
Birleşik Krallık Scotland Eğitim türü: Tümü Hız: Yarı zamanlı

En iyi Yarı zamanlı Fen Bilimleri Yüksek Lisansları(MScs) içinde Biyoteknoloji Scotland Birleşik Krallık 2019

Master - Yüksek lisans programlarına derecesi için aynı başlık sağlar. Bu Bilim Master olarak lisansüstü eğitim Yüksek Lisans kısalır. Yönetimi program veya Yönetim eğitim Bilim Master of Science Lisans ortak yönetim yüksek lisans programları bulunmaktadır. Bu öğrencilerin düşünme ve soyutlama derinliği ile akademik eğitim almak anlamına gelir. Masters genellikle Master of Science (MSc) veya Arts (MA) en popüler Master olarak sınıflandırılabilir. Bilim (MSc) Yüksek Lisans genellikle başarılı yakınsama bir bilim veya teknik noktası ile yüksek lisans programları ulaşmak için verilir.

Biyoteknoloji, bilim ve mühendislik kavramlarını birleştiren zor bir alandır. Bu eğitimi alan öğrenciler büyük olasılıkla mikrobiyoloji, kimya, genetik, hücre biyolojisi, biyoetik, gen klonlama, biyoinstrumentasyon, biyoinformatik, genomik ve biyometri alanlarında bilgi sahibi olacaklardır.

Büyük Britanya ve yaygın İngiltere ve İngiltere olarak bilinen Kuzey İrlanda, Amerika Birleşik Krallık Avrupa kıtasının kuzey-batı kıyılarında bulunan bir egemen devlettir.Iki en ünlü (ve eski) üniversiteler İngiltere de (özellikle Imperial College, Londra Ekonomi Okulu, University College London birkaç dahil olmak üzere, birçok dünya standartlarında kurumlar vardır (genellikle birçok İngilizler tarafından Oxford ve Cambridge üniversiteleri olarak anılacaktır) Oxford ve Cambridge olan Londra ve King 's College London, bütün) Londra Üniversitesi bir parçasıdır

Yarı zamanlı MSc Derecesi içinde Biyoteknoloji Scotland Birleşik Krallık'ta

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Biyoteknoloji, Scotland

University of Edinburgh - School of Biological Sciences

Kantitatif Genetik ... [+]

Program Açıklaması

Genetik haritalama teknolojisindeki devrim ve tüm genom dizilerinin ortaya çıkışı, nicel genetiği, biyolojinin en hızlı büyüyen alanlarından birine dönüştürdü.

Kantitatif Genetik

Uluslararası üne sahip Evrimsel Biyoloji Enstitüsü'ne dayanan bu yüksek lisans, orada bulunan uzmanlık zenginliklerinin yanı sıra, İskoçya Kırsal Koleji, Moleküler Tıp Merkezi, Tıbbi Araştırma Konseyi İnsan Genetiği Birimi'nin öğretim, araştırma uzmanlığı ve olanaklarından yararlanmaktadır. ve Roslin Enstitüsü (koyunların Dolly'sinin doğum yeri).

Her yıl, ders programı, evrimsel, bitki, insan ve hayvan genetiğindeki güncel konulara uyacak şekilde ayarlanmıştır.... [-]

Birleşik Krallık Edinburgh
Eylül 2019
Ingilizce
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku