Filter
Fen bilimleri Yüksek Lisansı
Amerika Birleşik Devletleri Pennsylvania Pittsburgh Eğitim türü: Tümü Hız: Yarı zamanlı

Top Yarı zamanlı MSc Dereceleri içinde Biyoteknoloji Pittsburgh Amerika Birleşik Devletleri 2019

Bilim ya da Yüksek Lisans Yüksek lisans genellikle bilimleri ve sosyal bilimler alanlarında yüksek lisans derecesi. Msc ders bazlı, araştırmaya dayalı, ya da ikisinin bir karışımı olabilir.

Sağlık ve çevreyi iyileştirmeye yardımcı olabilecek teknolojiler geliştirmek isteyen öğrenciler biyoteknoloji alanında eğitim almak isteyebilirler. Bu alan, moleküler biyoloji, tıbbi araştırma, biyokimya, düzenleyici işler, sürdürülebilir tarım ve biyolojik hasar gibi konularda iş olanaklarının kapısını açabilmektedir.

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

Pittsburg Pennsylvania, ABD yer almaktadır. Bu şehir alüminyum, cam, gemi yapımı, petrol, spor, gıda, otomobil ve elektronik sanayi ve yenilikler yüksek bir başarı var. Yerli ve yabancı mezunları ve lisansüstü şehirde iyi bir iş fırsatları çok nedeniyle.

Yarı zamanlı Fen Bilimleri Yüksek Lisans Derecesi içinde Biyoteknoloji Pittsburgh ABD'nde

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Biyoteknoloji, Pittsburgh

Duquesne University

Biyoteknoloji Master of Science etiği ile birleştiğinde sanayi araştırma ve geliştirme maruziyet ile doğa bilimleri, teknik eğitim tamamlamak için tasarlanmıştır. Bu prog ... [+]

Biyoteknoloji MS

Geleneksel MS programlar akademik araştırma kariyer için öğrenciler yetiştirmek için hizmet vermektedir. Ancak, büyük ve küçük hem biyomedikal sanayi gerekli becerileri modern laboratuvar teknikleri yeterlilik yanı sıra endüstriyel ortamda bir anlayış ve ürün geliştirme sürecini gerektirir.

Biyoteknoloji Yüksek Lisans ahlak ile birleştiğinde sanayi araştırma ve geliştirme maruziyet ile doğa bilimleri, teknik eğitim tamamlamak için tasarlanmıştır. Bu program, iş, proje ve grup yönetiminin temellerini sağlarken, bir öğrencinin bilimsel ve laboratuvar becerilerini güçlendirmek ve geliştirmek için tasarlanmıştır.

Duquesne Fark... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Pittsburgh
Bilgi iste
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku