Filter
Fen bilimleri Yüksek Lisansı
Avrupa Eğitim türü: Tümü Hız: Yarı zamanlı

Top Yarı zamanlı Fen Bilimleri Yüksek Lisansları içinde Biyoteknoloji 2019 Avrupa

Master of Science mezunları için profesyonel bir öğrenme ortamında ileri araştırma bilgi ve becerileri elde etmek için bir fırsat sağlar.Bilim (MS) derecesi Yüksek lisans bilgi ve ana yetkinliklerin temel sağlayabilir size 'll kariyer boyunca ihtiyaç

Biyoteknoloji, bilim ve mühendislik kavramlarını birleştiren zor bir alandır. Bu eğitimi alan öğrenciler büyük olasılıkla mikrobiyoloji, kimya, genetik, hücre biyolojisi, biyoetik, gen klonlama, biyoinstrumentasyon, biyoinformatik, genomik ve biyometri alanlarında bilgi sahibi olacaklardır.

Toplamda, Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora düzeyinde geniş bir kurs yelpazesi sunan Avrupa'da 4000 Yükseköğretim Kurumları orada bulunmaktadır. Kendi lisans programlarının en azından bazıları için eğitim dili olarak İngilizce sunan bu kuruluşların daha fazla ile, Avrupa'daki üniversiteler şimdi her zamankinden daha yüksek kalitede. Avrupa'daki üniversiteler, meslek bugünün küresel talep ihtiyaçlarını karşılayan bilginin bir ders vermek için bir dost yabancı öğrencilere hoş geldiniz ve sunuyoruz.

MSc Derecesi Yarı zamanlı içinde Biyoteknoloji Avrupa

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
Dünya çapında

2 Sonuçlar Biyoteknoloji, Avrupa

University of Edinburgh - School of Biological Sciences

Kantitatif Genetik ... [+]

Program Açıklaması

Genetik haritalama teknolojisindeki devrim ve tüm genom dizilerinin ortaya çıkışı, nicel genetiği, biyolojinin en hızlı büyüyen alanlarından birine dönüştürdü.

Kantitatif Genetik

Uluslararası üne sahip Evrimsel Biyoloji Enstitüsü'ne dayanan bu yüksek lisans, orada bulunan uzmanlık zenginliklerinin yanı sıra, İskoçya Kırsal Koleji, Moleküler Tıp Merkezi, Tıbbi Araştırma Konseyi İnsan Genetiği Birimi'nin öğretim, araştırma uzmanlığı ve olanaklarından yararlanmaktadır. ve Roslin Enstitüsü (koyunların Dolly'sinin doğum yeri).

Her yıl, ders programı, evrimsel, bitki, insan ve hayvan genetiğindeki güncel konulara uyacak şekilde ayarlanmıştır.... [-]

Birleşik Krallık Edinburgh
Eylül 2019
Ingilizce
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Queen's University Belfast

... [+]

Kraliçe yıllardan, biz tam akademik potansiyelini elde etmek için öğrenci sağlamak için entelektüel merakı, yenilik ve öğrenme, öğretme ve öğrenci desteği en iyi uygulama gömer yüksek kaliteli bir eğitim ortamı sunmak hedefliyoruz.

Moleküler Biyoloji ve Biyoteknoloji Msc biz, konu uzmanları ile meşgul küresel bir toplumda yaşam ve çalışma için onları donatmak olacak özelliklerini ve bakış açılarını geliştirmek ve yenilikçi teknolojilerin kullanımını yapmak için öğrencilere öğrenme deneyimleri bir dizi sağlayarak bunu ve bağımsız, yaşam boyu öğrenen olarak geliştiren bir dünya sınıf kütüphanesi.

Öğretim sabah, akşam ve öğleden sonra sınıfları bir arada karşısındadır. ... [-]

Birleşik Krallık Belfast
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku