TOP-MASTERSDEGREE

Top Yarı zamanlı Fen Bilimleri Yüksek Lisansları içinde Bioteknoloji 2019 Avrupa

Master of Science mezunları için profesyonel bir öğrenme ortamında ileri araştırma bilgi ve becerileri elde etmek için bir fırsat sağlar.Bilim (MS) derecesi Yüksek lisans bilgi ve ana yetkinliklerin temel sağlayabilir size 'll kariyer boyunca ihtiyaç

Biyoteknoloji, bilim ve mühendislik kavramlarını birleştiren zor bir alandır. Bu eğitimi alan öğrenciler büyük olasılıkla mikrobiyoloji, kimya, genetik, hücre biyolojisi, biyoetik, gen klonlama, biyoinstrumentasyon, biyoinformatik, genomik ve biyometri alanlarında bilgi sahibi olacaklardır.

Toplamda, Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora düzeyinde geniş bir kurs yelpazesi sunan Avrupa'da 4000 Yükseköğretim Kurumları orada bulunmaktadır. Kendi lisans programlarının en azından bazıları için eğitim dili olarak İngilizce sunan bu kuruluşların daha fazla ile, Avrupa'daki üniversiteler şimdi her zamankinden daha yüksek kalitede. Avrupa'daki üniversiteler, meslek bugünün küresel talep ihtiyaçlarını karşılayan bilginin bir ders vermek için bir dost yabancı öğrencilere hoş geldiniz ve sunuyoruz.

MSc Derecesi Yarı zamanlı içinde Bioteknoloji Avrupa

3 Sonuçlar Bioteknoloji, Avrupa Filter

Kantitatif Genetikte Msc

University of Edinburgh - School of Biological Sciences
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 2 yıl Eylül 2019 Birleşik Krallık Edinburgh + 1 daha

Kantitatif Genetik

MSc Biyoteknoloji

University of Salford
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 3 yıl Eylül 2019 Birleşik Krallık Manchester + 1 daha

Biyoteknoloji alanı, son on yılda, genetik modifikasyon ve genom düzenleme araçları yoluyla genomları manipüle etme kabiliyetinin yanı sıra moleküler biyoloji, genom dizileme ve büyük ölçekli-omik profilleme (proteomik dahil) ile ilerlemiştir. Müfredat, hem biyoteknoloji sektöründe lisansüstü düzeyde çalışmak için ihtiyaç duyacağınız hem de çok çeşitli mesleki kariyerlerle ilgili aktarılabilir becerilere erişim sağlamanız için “analitik teknikler ve problem çözme becerileri” geliştirecek şekilde tasarlanmıştır.

MSc Molecular Biology & Biotechnology

Queen's University Belfast
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 2 yıl Eylül 2019 Birleşik Krallık Belfast + 1 daha