Filter
Fen bilimleri Yüksek Lisansı
Malezya Alor Setar Eğitim türü: Tümü Hız: Yarı zamanlı

En iyi Yarı zamanlı MSc'ler içinde Biyokimya in Kedah Malezya 2019

Fen Bilimleri Lisans programı ya da BSc, belirli bir konuda dört yıllık yoğun bir eğitimden sonra verilen akademik bir derecedir. Birçok BSc dersi sınıf ve araştırma bazlı bir müfredat içermektedir.

Bir hücresel düzeyde vücut fonksiyonları biyokimya incelemek isteyebilirsiniz nasıl ilgilenen öğrenciler. biyoloji ve kimya dersleri alarak birlikte, öğrenciler deneyleri yapmak ve araştırma projeleri ile yardımcı olabilir.

Malezya Güneydoğu Asya'da bir federal anayasal monarşi. Bu on üç eyalet ve üç federal bölgeden meydana ve iki benzer büyüklükte bölgeler, Malezya Yarımadası ve Malezya Borneo içine Güney Çin Denizi ile ayrılmış 329.847 kilometrekarelik toplam kara sahiptir.

Malezya The Rice Bowl, Kedah zengin kültür ve miras ile dolu bir şehir. Burası böyle AIMST Üniversitesi olarak Malezya büyük üniversitelerin bazılarına sahiptir. Bu üniversite tıp gibi lisans programlarının çeşitli sağlar.

Yarı zamanlı MSc Derecesi içinde Biyokimya in Kedah Malezya'da

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Biyokimya, Alor Setar

AIMST University

AIMST Üniversitesi şimdi tamamen dayalı araştırma Tıbbi Biyokimya Bilim Master sunuyor. ... [+]

Tıbbi Biyokimya Yüksek Lisans

AIMST Üniversitesi şimdi tamamen dayalı araştırma Tıbbi Biyokimya Bilim Master sunuyor. Bu program göstermek için mezunların yetişmesi için tasarlanmıştır:

Biyokimya, Biyoistatistik, Bilgi Teknolojileri, Genetik, Tıbbi Biyokimya ve Biyoinformatik alanlarında temel bilgi. Plan ve belirli bir araştırma projeleri yürütmek, analiz ve elde edilen verileri yorumlamak. Motivasyon ve beceri daha fazla araştırma ve yaşam boyu öğrenmeyi takip için gerekli. Sözlü ve yazılı iletişim becerileri. Kullanılan Beceriler ve bilgi teknolojisi araçlarının uygulama. Liderlik vasfı ve bir ekip içinde çalışma yeteneği. Yönetim ve girişimcilik becerileri. Program Anahat ... [-]
Malezya Kuala Lumpur Alor Setar
Açık Kayıt
Ingilizce
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku