Filter
Fen bilimleri Yüksek Lisansı
Malezya Eğitim türü: Tümü Hız: Yarı zamanlı

Araştır Yarı zamanlı Fen Bilimleri Yüksek Lisans Programları içinde Biyokimya Malezya'da 2019

BSc ya da Fen Bilimleri Lisans programı en popüler lisans programlarından birisidir. Uluslar arası olarak tanınan BSc programı, fen bilimleri alanında dört yıllık titiz bir çalışmanın sonunda verilen bir diplomadır.

bilim aleminde çalışmak isteyen öğrenciler biyokimya alanında sınıfların bir sınıf veya dizi çekmek gerekebilir. Bu makromolekülleri, enzim yapısını ve işlevini, metabolizma, biyokimyasal reaksiyonları ve genetik içerebilir.

Eğer Asya'daki en iyi çalışma ortamı gerekiyorsa, Malezya yüksek öğretime kayıt.Bu ülkede çalışma olarak sizi eğlendirmek ve rahat bırakmak zengin kültürü ve geniş faaliyetleri ile bir ülkedir

Yarı zamanlı Fen Bilimleri Yüksek Lisans içinde Biyokimya Malezya'da

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Biyokimya, Malezya

AIMST University

AIMST Üniversitesi şimdi tamamen dayalı araştırma Tıbbi Biyokimya Bilim Master sunuyor. ... [+]

Tıbbi Biyokimya Yüksek Lisans

AIMST Üniversitesi şimdi tamamen dayalı araştırma Tıbbi Biyokimya Bilim Master sunuyor. Bu program göstermek için mezunların yetişmesi için tasarlanmıştır:

Biyokimya, Biyoistatistik, Bilgi Teknolojileri, Genetik, Tıbbi Biyokimya ve Biyoinformatik alanlarında temel bilgi. Plan ve belirli bir araştırma projeleri yürütmek, analiz ve elde edilen verileri yorumlamak. Motivasyon ve beceri daha fazla araştırma ve yaşam boyu öğrenmeyi takip için gerekli. Sözlü ve yazılı iletişim becerileri. Kullanılan Beceriler ve bilgi teknolojisi araçlarının uygulama. Liderlik vasfı ve bir ekip içinde çalışma yeteneği. Yönetim ve girişimcilik becerileri. Program Anahat ... [-]
Malezya Kuala Lumpur Alor Setar
Açık Kayıt
Ingilizce
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku