Filter
Fen bilimleri Yüksek Lisansı
Birleşik Krallık England Eğitim türü: Tümü Hız: Yarı zamanlı

En iyi Yarı zamanlı Fen Bilimleri Yüksek Lisans Dereceleri içinde Botanik England Birleşik Krallık 2019

MSc ya da fen bilimleri yüksek lisans, genelde fen bilimleri disiplinlerinde bir takım kursları tamamlamış kişilere verilen bir akademik derecedir. MSc çoğu zaman kariyer olanaklarını genişletmekte ve kazanç potansiyelini arttırmaktadır.

İngiltere, Birleşik Krallık 300'den yaşında ve dört kurucu ülke oluşur: İngiltere, İskoçya, Galler ve Kuzey İrlanda. İngiltere son 1000 yıl için öğrenme bir merkezi olmuştur ve birçok eski ve seçkin üniversitelerin sahip oldu. Yabancı öğrenciler İngiltere üniversitelerinde öğrenci vücudun önemli bir bölümünü oluşturuyor.

Yarı zamanlı Fen Bilimleri Yüksek Lisans Derecesi içinde Botanik England Birleşik Krallık'ta

Devamını oku Daha Az
MScBotanik

1 Sonuçlar Botanik, England

University of Kent, School of Anthropology & Conservation

Etnobotanik, bitkilerin ve ekolojilerinin kültürel, sosyal ve ekonomik önemi bağlamında bilgi ve kullanımını içeren, çok disiplinler arası bir disiplindir. ... [+]

Etnobotanik, bitkilerin ve ekolojilerinin kültürel, sosyal ve ekonomik önemi bağlamında bilgi ve kullanımını içeren, çok disiplinler arası bir disiplindir.

genel bakış

Etnobotanik, insanlar ve bitkiler arasındaki karşılıklı ilişkilerin tarihsel ve çapraz-kültürel olarak, özellikle insan kültürü ve uygulamalarındaki bitkilerin rolü, insanların nasıl kullandıkları ve değiştirdikleri bitkileri ve bunları kendi bilgi sistemlerinde nasıl temsil ettiklerini araştırmaktır.

Bu program, insan-çevre etkileşimi ve dünyanın farklı bölgelerindeki bitkilerin sosyokültürel bilgisine ekoloji, koruma bilimi, biyoçeşitlilik yönetimi ve iklim değişikliği bilimi ile antropolojik çalışmaları birleştirmektedir. Aynı zamanda tıbbi bitki kullanımı ve etnofarmakoloji, bitki koruma ve sürdürülebilir yönetim uygulamaları, taksonomi ve ekonomik botaniği kapsar. Öğrenciler karışık yöntemlerle pratik eğitim alacaklar ve Etnobotanik'te doktora araştırması veya ilgili alanlarda kariyer yapma konusunda disiplinlerarası araştırmalar yapmayı öğreneceklerdir.... [-]

Birleşik Krallık Canterbury
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku