Filter
Fen bilimleri Yüksek Lisansı
Birleşik Krallık England Canterbury Eğitim türü: Tümü Hız: Yarı zamanlı

En iyi Yarı zamanlı MSc Dereceleri içinde Botanik in Canterbury Birleşik Krallık 2019

Bilim, ya da Bilim alanında yüksek lisans derecesi Yüksek lisans birçok ülkede Üniversiteler tarafından verilen akademik bir derecesidir. Bilim Yüksek lisans lisans derecesini tamamladıktan sonra popüler bir seçimdir.

İngiltere Eğitim farklı hükümetlerin altında ayrı sistem olan İngiltere ülkelerinin her biri ile bir intikal konudur: Birleşik Krallık Hükümeti İngiltere sorumludur, ve İskoç Hükümeti, Galler Hükümeti ve Kuzey İrlanda Yönetim İskoçya sorumludur sırasıyla Galler ve Kuzey İrlanda,.

Canterbury tarihi bir katedral kentidir ve adı "Kent insanlar 'ın kalesi " anlamına gelir. Bu dört üniversite ve Canterbury yetişkin nüfusun% 25 kapsayan birkaç diğer yükseköğretim kurumlarına ev sahipliği yapmaktadır.

Yarı zamanlı MSc içinde Botanik in Canterbury Birleşik Krallık'ta

Devamını oku Daha Az
MScBotanik

1 Sonuçlar Botanik, Canterbury

University of Kent, School of Anthropology & Conservation

Etnobotanik, bitkilerin ve ekolojilerinin kültürel, sosyal ve ekonomik önemi bağlamında bilgi ve kullanımını içeren, çok disiplinler arası bir disiplindir. ... [+]

Etnobotanik, bitkilerin ve ekolojilerinin kültürel, sosyal ve ekonomik önemi bağlamında bilgi ve kullanımını içeren, çok disiplinler arası bir disiplindir.

genel bakış

Etnobotanik, insanlar ve bitkiler arasındaki karşılıklı ilişkilerin tarihsel ve çapraz-kültürel olarak, özellikle insan kültürü ve uygulamalarındaki bitkilerin rolü, insanların nasıl kullandıkları ve değiştirdikleri bitkileri ve bunları kendi bilgi sistemlerinde nasıl temsil ettiklerini araştırmaktır.

Bu program, insan-çevre etkileşimi ve dünyanın farklı bölgelerindeki bitkilerin sosyokültürel bilgisine ekoloji, koruma bilimi, biyoçeşitlilik yönetimi ve iklim değişikliği bilimi ile antropolojik çalışmaları birleştirmektedir. Aynı zamanda tıbbi bitki kullanımı ve etnofarmakoloji, bitki koruma ve sürdürülebilir yönetim uygulamaları, taksonomi ve ekonomik botaniği kapsar. Öğrenciler karışık yöntemlerle pratik eğitim alacaklar ve Etnobotanik'te doktora araştırması veya ilgili alanlarda kariyer yapma konusunda disiplinlerarası araştırmalar yapmayı öğreneceklerdir.... [-]

Birleşik Krallık Canterbury
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku