Filter
Fen bilimleri Yüksek Lisansı
Avrupa Eğitim türü: Tümü Hız: Yarı zamanlı

Top Yarı zamanlı Fen Bilimleri Yüksek Lisansları içinde Botanik 2019 Avrupa

Yüksek Lisans Yüksek Lisans anlamına gelir. Bu ülkelerin çok sayıda üniversite tarafından verilen bir yüksek lisans eğitim yüksek lisans 's derecesidir. Derecesi genellikle sosyal bilimlerde bazen bilimlerde için okudu ve bir.

Avrupa'nın en büyük altıncı kıta ve 47 ülke ve çeşitli bağımlılıkları, adalar ve bölgede içerir. Bu Batı için güney, doğu Asya ve Atlantik Okyanusu ile Akdeniz ile sınırlanmıştır.

MSc Programı Yarı zamanlı içinde Botanik Avrupa

Devamını oku Daha Az
MScBotanik

1 Sonuçlar Botanik, Avrupa

University of Kent, School of Anthropology & Conservation

Etnobotanik, bitkilerin ve ekolojilerinin kültürel, sosyal ve ekonomik önemi bağlamında bilgi ve kullanımını içeren, çok disiplinler arası bir disiplindir. ... [+]

Etnobotanik, bitkilerin ve ekolojilerinin kültürel, sosyal ve ekonomik önemi bağlamında bilgi ve kullanımını içeren, çok disiplinler arası bir disiplindir.

genel bakış

Etnobotanik, insanlar ve bitkiler arasındaki karşılıklı ilişkilerin tarihsel ve çapraz-kültürel olarak, özellikle insan kültürü ve uygulamalarındaki bitkilerin rolü, insanların nasıl kullandıkları ve değiştirdikleri bitkileri ve bunları kendi bilgi sistemlerinde nasıl temsil ettiklerini araştırmaktır.

Bu program, insan-çevre etkileşimi ve dünyanın farklı bölgelerindeki bitkilerin sosyokültürel bilgisine ekoloji, koruma bilimi, biyoçeşitlilik yönetimi ve iklim değişikliği bilimi ile antropolojik çalışmaları birleştirmektedir. Aynı zamanda tıbbi bitki kullanımı ve etnofarmakoloji, bitki koruma ve sürdürülebilir yönetim uygulamaları, taksonomi ve ekonomik botaniği kapsar. Öğrenciler karışık yöntemlerle pratik eğitim alacaklar ve Etnobotanik'te doktora araştırması veya ilgili alanlarda kariyer yapma konusunda disiplinlerarası araştırmalar yapmayı öğreneceklerdir.... [-]

Birleşik Krallık Canterbury
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku