Filter
Fen bilimleri Yüksek Lisansı
Birleşik Krallık Scotland Stirling Eğitim türü: Tümü Hız: Yarı zamanlı

Top Yarı zamanlı Fen Bilimleri Yüksek Lisansları içinde Diller Stirling Birleşik Krallık 2019

Yüksek Lisans Yüksek Lisans anlamına gelir. Bu ülkelerin çok sayıda üniversite tarafından verilen bir yüksek lisans eğitim yüksek lisans 's derecesidir. Derecesi genellikle sosyal bilimlerde bazen bilimlerde için okudu ve bir.

İngiltere, Birleşik Krallık 300'den yaşında ve dört kurucu ülke oluşur: İngiltere, İskoçya, Galler ve Kuzey İrlanda. İngiltere son 1000 yıl için öğrenme bir merkezi olmuştur ve birçok eski ve seçkin üniversitelerin sahip oldu. Yabancı öğrenciler İngiltere üniversitelerinde öğrenci vücudun önemli bir bölümünü oluşturuyor.

Stirling tarihsel İskoçya Krallığı kraliyet kalelerinden biri oldu. Şimdi 80 milletten 11 bin ila 12 öğrenci vardır Stirling Üniversitesi ev sahipliği yapmaktadır.

Yarı zamanlı MSc Derecesi içinde Diller Stirling Birleşik Krallık'ta

Devamını oku Daha Az

2 Sonuçlar Diller, Stirling

Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
University of Stirling

Çevrimiçi TESOL kursumuz, İngilizce'yi yabancı veya ikinci bir dil olarak öğreten herhangi bir alanda çalışan kişiler için gelişmiş bir eğitim ve mesleki niteliktir. ... [+]

genel bakış

Çevrimiçi TESOL kursumuz, İngilizce'yi yabancı veya ikinci bir dil olarak öğreten herhangi bir alanda çalışan kişiler için gelişmiş bir eğitim ve mesleki niteliktir. Kendine güvenen, eleştirel olarak yansıtıcı ve girişimci bir öğretmen olmak için bilgi ve pratik sınıf becerileri ile ayrılacaksınız.

Tamamen online olarak sunulan, ancak kampüste modüllere katılma seçeneği ile, bu ders öğretmeye devam ederken çalışmak isteyenler için idealdir. Dünyanın dört bir yanında yaşamış ve öğretmiş deneyimli profesyoneller tarafından sunulan kurs, bir dizi yenilikçi ve yenilikçi öğretim yöntemiyle teori ve pratik arasında mükemmel bir denge sunmaktadır.... [-]

Birleşik Krallık Stirling
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
30 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
University of Stirling

Dilin karmaşık çalışmalarını inceleyin, toplumdaki merkezi rolünü keşfedin ve çağdaş dilbilim teorileri hakkında uzman bilgisi edinin. ... [+]

Dilin karmaşık çalışmalarını inceleyin, toplumdaki merkezi rolünü keşfedin ve çağdaş dilbilim teorileri hakkında uzman bilgisi edinin.

genel bakış

İngiliz Dili ve Dilbilimi yüksek lisans derecemiz , dilin karmaşık çalışmalarını incelemek ve toplumdaki merkezi rolünü keşfetmek için mükemmel bir fırsat sunar. Uzman personelin rehberliğinde, dilin nasıl çalıştığını, insanların nasıl kullandığını, insanların ne için kullandığını, nereden geldiğini ve nasıl değiştiğini keşfedeceksiniz.

Sözlü ve yazılı sunumlar yazarak, tartışarak ve sunarak bağımsız araştırma yapmayı ve diğer araştırmacılarla etkileşime girmeyi öğreneceksiniz.... [-]

Birleşik Krallık Stirling
Eylül 2019
Ingilizce
Yarı zamanlı
12 - 27 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku