Ekonomi Fen Bilimleri Yüksek Lisans Programları

Ekonomi 189 MSc Dereceleri Karşılaştır

Ekonomi

Yüksek Lisans veya Yüksek Lisans, genelde fen ve matematiğe odaklanan bir disiplin içindeki orta öğretimin ardından bir sonraki adımdır. Böyle bir programı tamamlamak genelde yaklaşık iki yıllık bir tam zamanlı çalışma gerektirir.

İktisat Yüksek Lisansı Nedir? Bu çalışma programı pazarları ve bunları etkileyen güçleri kapsar. Vergiler, ticaret politikaları ve eğilimler kadar arz ve talep de içerir. Üretim ve tüketimin bu yönlerini incelemek, insanlara servet ve borcun transferini ve bunu nasıl olumlu yönde etkileyebileceğini anlamalarına yardımcı olabilir. Ekonomi, karar verme çalışması olarak da adlandırılabilir, çünkü pek çok programın amacı, en iyi sonuçları elde etmek için piyasaları düzgün şekilde düzenlemektir.

Ekonomi yüksek lisansının faydaları çok kapsamlıdır. Piyasa koşullarını doğru bir şekilde tahmin edebilmek için sadece tarihsel eğilimlerin günümüze nasıl uygulanacağı gibi becerileri büyük olasılıkla öğreneceksiniz, ancak kişisel finans becerileri ve zaman yönetimi de öğrenebilirsiniz. Bu beceriler kişisel hayatınızda ve mesleki hayatınızda size yardımcı olabilir.

Bir lisans programının maliyeti yere ve okula göre değişir. Programınıza özgü giderlerin tahmini için seçtiğiniz okulla iletişime geçin.

Ekonomideki kariyer, tam yelpazeyi kapsar. Özel sektörde, belki bir borsacı ya da kişisel servet danışmanı olarak çalışmayı seçebilirsiniz. Hükümet pozisyonları aynı zamanda yüksek lisans derecesinde de mevcuttur; Mali müşavirlerin genellikle vergi ve ticaret politikaları üzerinde büyük etkisi vardır. Alternatif olarak, bir danışman veya danışman olarak kendiniz işe girmeyi seçebilirsiniz. Bir üniversitede profesör olarak çalışmayı seçebileceğiniz veya belki de düşüncelerinizi bir ticaret yayında veya çevrimiçi yayınlamayı seçebileceğiniz için eğitim alanı seçenekleri de sunar.

Dünyadaki okullar hem Ekonomi Yüksek Lisansı hem de geleneksel sınıf ortamında çevrimiçi olmak üzere lisans programları sunmaktadır. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Devamını oku

Deniz ekonomi ve lojistik msc (mel)

MEL Erasmus Center for Maritime Economics & Logistics
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 12 - 24 ay October 2019 Hollanda Rotterdam + 1 daha

Denizcilik Ekonomi ve Lojistik Yüksek Lisans (MEL) iş ve hükümet yarının liderleri içine umut verici genç profesyoneller hızlı izleme amaçlamaktadır. Program, küresel denizcilik arz karmaşıklığı anlamak ve bütüncül ve çok disiplinli bir şekilde analiz etmek sağlayacak yöntemler, kavramlar, teoriler ve aynı zamanda onları sağlayarak, verimli karar verme için modern ekonomik ve yönetim araçları ile uzmanlar hazırlar zincirler. [+]

Program, küresel deniz tedarik zincirlerinin karmaşık içe ele MEL en bütüncül ve entegre bir yaklaşımı yansıtmaktadır. MEL derslerine ek olarak, program metodolojisi ve analitik beceri gelişimine önemli önem vermektedir. Ayrıca MEL tez müfredatında büyük bir rol oynar.

Programın ayırt edici özellikleri ; - MEL Olaylar (sosyal / kültürel entegrasyon) vardır - uygulama teorisi köprü (In situ deneyim) Şirket Ziyaretler; Mesleki Gelişim Kursları (teori pratik uygulamalar); ve Seçkin Anlatım Serisi.

Öğrenme hedefleri

A Denizcilik Ekonomi ve Lojistik Yüksek Lisans (MEL) iş ve hükümet yarının liderleri içine umut verici genç profesyoneller hızlı izleme amaçlamaktadır. Program, küresel denizcilik arz karmaşıklığı anlamak ve bütüncül ve çok disiplinli bir şekilde analiz etmek sağlayacak yöntemler, kavramlar, teoriler ve aynı zamanda onları sağlayarak, verimli karar verme için modern ekonomik ve yönetim araçları ile uzmanlar hazırlar zincirler. Bu şekilde, MEL mezunları küresel ekonomik ve sosyal çevrede, karmaşık ve belirsiz koşullar altında, yönetsel stil ve kararlılıkla harekete ve kararlar muktedir beklenmektedir.... [-]


Ekonomi Msc

School of Business, Economics and Law at the University of Gothenburg
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl August 2019 İsveç Gothenburg

Ekonomi Bilim Master analitik araçlar politika uygulamaları ile birleştiren bir uygulama odaklı lisans programıdır. Program, İsveç'te ve dünyanın dört bir yanındaki özel sektörün yanı sıra uluslararası organizasyonlarda ve kamu sektöründe en iyi kalitede becerilere sahip profesyoneller için artan talebi karşılamak üzere tasarlanmıştır. [+]

Öğretim Dili: İngilizce

Ekonomi Bilim Master analitik araçlar politika uygulamaları ile birleştiren bir uygulama odaklı lisans programıdır. Program, İsveç'te ve dünyanın dört bir yanındaki özel sektörün yanı sıra uluslararası organizasyonlarda ve kamu sektöründe en iyi kalitede becerilere sahip profesyoneller için artan talebi karşılamak üzere tasarlanmıştır. Yakın tarihli bir araştırma, Göteborg'da İktisat alanında ileri derecede lisans derecesine sahip öğrencilerin istihdam oranının yüzde 100'e yakın olduğunu gösterdi. En büyük payı özel sektörde çalışıyor ve çoğu yurtdışında çalışıyor. Mezunların çoğu, çalışmalar sırasında elde ettikleri becerileri kullandıkları gelişmiş pozisyonlara sahiptir.... [-]


İktisatta Yüksek Lisans

Norwegian University of Life Sciences NMBU
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl August 2019 Norveç As

Ekonomi, çevre ekonomisi, enerji ekonomisi ve kalkınma ekonomisi alanlarında uluslararası üne sahip olan Norveç'in önde gelen ekonomi okullarından birinde eğitim görüyorsunuz. [+]

Ekonomi, çevre ekonomisi, enerji ekonomisi ve kalkınma ekonomisi alanlarında uluslararası üne sahip olan Norveç'in önde gelen ekonomi okullarından birinde eğitim görüyorsunuz.

Bu yeterliliği ne için kullanabilirsiniz?Ekonomistler ekonominin toplumları ve sakinlerin refahını nasıl etkilediği konusunda uzmanlık bilgisine sahiptir. Bu, ekonomistlerin çevre politikası, enerji sistemleri, kalkınma yardımları, kurumsal gelişim, ticaret politikası ve genel ekonomi politikası konularında çalışmasına çok uygundur. Ekonomistler bu nedenle özel ve kamu sektörlerinde ve birçok sivil toplum kuruluşunda yüksek talep görmektedir.Ne öğreneceksin?

NMBU Ekonomi ve İşletme Okulu, ekonomik analizde ve ekonomilerin nasıl çalıştığına dair geniş kapsamlı bilgiler verecektir. Ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak ekonomik teori ve analiz konusunda kapsamlı eğitim alırsınız.... [-]


Kantitatif iktisat biliminin usta

California Lutheran University
Online Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 36 saatleri Amerika Birleşik Devletleri Thousand Oaks Westlake Village + 2 daha

Kantitatif İktisat Master of Science (MSQE) derecesi dünya standartlarında bir ekonomi fakültesi ve tahmin ekibi üyeleri ile yakın işbirliği de dahil olmak üzere pratik uygulamalar ve interaktif öğrenme, vurgulamaktadır. [+]

Genel bakış

Kantitatif İktisat Master of Science (MSQE) derecesi dünya standartlarında bir ekonomi fakültesi ve tahmin ekibi üyeleri ile yakın işbirliği de dahil olmak üzere pratik uygulamalar ve interaktif öğrenme, vurgulamaktadır.

Hızlı Gerçekler Öğrenciler Ağustos veya her yıl Ocak ayında başlayabilirsiniz.

Bizim program daha ekonometri, finansal iktisat ve çoğu master programları daha teorisi de dahil olmak üzere yoğun bir nicel unsuru bulunmaktadır. ekonometri müfredat değerli eller sağlamak teorinin uygulama benzersiz tahmin ve modelleme bileşenleri içerir.

Son derece sırada

Kantitatif İktisat Master of Science Mali Mühendisi tarafından nicel ekonomi programları için ülkedeki 3. sıralanır olmuştur.... [-]


Yüksek Lisans Uygulamalı Ekonomi

University of Bath
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl September 2019 Birleşik Krallık Claverton Down

Yüksek Lisans Uygulamalı İktisat, iktisadın tüm temel yönleri konusunda titiz eğitim veren bir dersler bütünüdür. [+]

Gelişmiş ekonomide güçlü bir temel edin ve bilginizi en çok ilginizi çeken alana uygulayarak önemli bir adım daha atın.

Yüksek Lisans Uygulamalı İktisat, iktisadın tüm temel yönleri konusunda titiz eğitim veren bir dersler bütünüdür.

Temel matematik ve ekonomi becerilerinde kapsamlı bir tazeleme kursu ile başlayarak, uygulamalı mikroekonomi, makroekonomi, ekonometri ve stratejik karar verme problemlerinin analizinde ileri eğitim almaya devam edeceksiniz.

En önemlisi, kursu, ilgilendiğiniz iş alanına ya da politikanıza uyarlama olanağına sahip olacaksınız, bu da size ek uzmanlık ve o alanda iş ararken başlamaya başlayacaktır.

İngiltere'de, bu uzmanlık seviyesinde bu uzmanlık seviyesi sunan tek üniversiteden biriyiz. MSc Applied Economics'ten bağımsız bir seçenek olarak veya dört uzmanlık Pathways biriyle seçim yapabilirsiniz:... [-]


Valparaiso üniversitede uluslararası ekonomi bilim ve finans master

American Consortium of Universities (INTERLINK)
Kampüs Tam zamanlı 18 ay September 2019 Amerika Birleşik Devletleri Valparaiso

Uluslararası Ekonomi ve Finans (İEF) Master of Science global iş ve ticaret, ekonomik, finansal, kültürel ve yönetsel açıdan teorik ve analitik eğitim ile öğrencilere sağlar. Bu 37-kredi programı etkili bir şekilde karmaşık global iş ortamında üst yönetim işletme stratejileri ve politikaları tavsiye becerilerini geliştirmek isteyen uluslararası ve ABD öğrenciler için tasarlanmıştır. [+]

A Uluslararası Ekonomi ve Finans Bilim (IEF) Master küresel iş ve ticaret, ekonomik, finansal, kültürel ve yönetsel açıdan teorik ve analitik eğitim ile öğrencilere sağlar. Bu 37-kredi programı etkili bir şekilde karmaşık global iş ortamında üst yönetim işletme stratejileri ve politikaları tavsiye becerilerini geliştirmek isteyen uluslararası ve ABD öğrenciler için tasarlanmıştır. tam zamanlı kurs 18 ay içinde tamamlanabilir program, finans, istatistik ve küresel ekonomi konularında alanlarında çalışma gerektirir. Bu lisans programı mezunları kar kar amacı gütmeyen ve hükümet sektörlerinde çalışmak üzere iyi bir konuma olacaktır.

Ekonomik analistler işverenler için aşağıdaki görevleri yerine getirir istihdam edilmektedir:... [-]


Ekonomi Yüksek Lisansı (Leuven)

KU Leuven: Faculty of Economics and Business
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 yıl September 2019 Belçika Leuven + 1 daha

Ekonomi Bilimi Yüksek Lisans (ME), kritik ve yaratıcı düşünme yeteneğine sahip sosyal ve bilimsel konularda geniş ilgi alanlarına sahip öğrencilere yönelik, bir yıllık bir Yüksek Lisans programıdır. [+]

Ekonomi Bilimi Yüksek Lisans (ME), kritik ve yaratıcı düşünme yeteneğine sahip sosyal ve bilimsel konularda geniş ilgi alanlarına sahip öğrencilere yönelik, bir yıllık bir Yüksek Lisans programıdır.

'Ekonomi ustası' nedir?

Ekonomi Yüksek Lisans Programı, lisans düzeyindeki öğrencilere, sosyo-ekonomik sorulara iyi cevaplanmış temel cevaplar vermelerine olanak sağlayan teorik bir çerçeve sunar. Ekonomist olarak çeşitli oyuncuları (bireyleri, şirketleri, yerli ve yabancı hükümetleri) ve küresel ekonomideki etkileşimlerini gözlemleyeceksiniz. Genel ekonomik durumu daha geniş bir sosyal ve hukuki bağlamda yorumlayabileceksiniz.

Program, iki program ünitesinin ortak bir çekirdeği ve bir yüksek lisans tezinden oluşur.... [-]


Ekonomi ve iş stratejisi

Loughborough University School of Business and Economics
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl August 2019 Birleşik Krallık Loughborough

Bizim MSc Ekonomi ve İş Stratejisi programı ekonomi ve strateji iş performansını etkileyen ve rekabetçi iş ortamında stratejik düşünme ve karar verme geliştirmek için araçları uygulamak sağlayacaktır. [+]

Bizim Msc Ekonomi ve İş Stratejisi programı iktisat ve işletme performansını etkileyen stratejisinin araçlarını uygulamak sağlayacak ve rekabetçi iş ortamında stratejik düşünme ve karar verme geliştirmek.

Program iş, hükümet, yönetmelik, uluslararası kuruluşlar kariyer için ve araştırma yoluyla yüksek ödül için, profesyonel bir iş ekonomist becerileri ile donatmak olacaktır.

Deneyimli araştırmacılar ve uygulayıcılar tarafından öğretilen öğrencileri gerçek dünya sorunları çözmek için ekonomik teorinin anlayışlar kullanacaktır. yanı sıra eleştirel düşünme becerilerini geliştirmeye odaklanmayı - - teorik ve kantitatif gerçek dünya durumlara becerilerini uygulayarak güçlü bir vurgu, sanayi ve hükümet hem de etkin bir şekilde çalışması için sağlayacaktır.... [-]


MSc Finans

Warwick Business School
Kampüs Tam zamanlı 12 ay August 2019 Birleşik Krallık Coventry

Bu ders, iktisatta güçlü bir zemine sahipseniz, yüksek bir sayıya sahipseniz ve bilginizi finanse etmeyi öğrenmek istiyorsanız, sizin için idealdir. [+]

Finansta en gelişmiş araçları keşfedin ve kariyer seçeneklerinizi artırmak için ekonomi arka planınızı bir sıçrama tahtası olarak kullanın

Bu ders, iktisatta güçlü bir zemine sahipseniz, yüksek bir sayıya sahipseniz ve bilginizi finanse etmeyi öğrenmek istiyorsanız, sizin için idealdir. Varlık yönetimi, kurumsal finansman, ticaret, finansal düzenleme, ekonomik ve finansal danışmanlık ve merkez bankacılığı gibi alanlarda, kendi ülkenizdeki veya kendi ülkenizin sermaye piyasalarındaki işleri göz önünde bulunduracaksınız.

WBS , önemli mali kurumlara ve işverenlere mükemmel bağlantılarından yararlanmaktadır ve bu kurs, İngiltere Merkez Bankası, Goldman Sachs, Merrill Lynch ve mezunlarımızın birçoğuyla yapılan istişareleri takiben tavsiyelerden istifade etmiştir.... [-]


Ekonomi Msc

Lazarski University
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl October 2019 Polonya Warsaw

Ekonomi büyüleyici bir disiplindir, ancak aynı zamanda oldukça talepkardır. Günümüzün değişen dünyasını anlamak için ekonomi bilgisi gereklidir. [+]

Ekonomi büyüleyici bir disiplindir, ancak aynı zamanda oldukça talepkardır. Günümüzün değişen dünyasını anlamak için ekonomi bilgisi gereklidir.

Bu program sayesinde, öğrenciler, uluslararası iş ekonomisinde uzmanlaşarak , gelecekteki işlerinin coğrafi konumu ne olursa olsun, iş dünyasında önemli oyuncular haline gelmek için becerilerini ve profesyonel ilgilerini geliştireceklerdir .

Lazarski'nin ekonomi programlarından mezun olanlar, modern ve dinamik olarak rekabetçi pazarın taleplerini karşılayabilmelerini sağlayan iş ve finansal analizlere yenilikçi yaklaşımlar öğreniyorlar.

İş ve kamu idarelerinde üst düzey görevlerde deneyimli, en iyi Polonyalı ve yabancı üniversitelerden elde edilen mükemmel akademisyenlerle, bu programın öğrencileri pratik analitik beceriler, uluslararası pazar bilgisi kazanacak, ekonomik süreçler hakkında bilgi sahibi olacak, finansal operasyonların yanı sıra, iş ve uluslararası ortamlarda bilgilerini nasıl uygulayacağını öğrenir.... [-]


MSc Ekonomi ve Yatırım Bankacılığı

Nottingham Business School, Nottingham Trent University
Kampüs Tam zamanlı 1 - 2 yıl September 2019 Birleşik Krallık Nottingham

MSc Ekonomi ve Yatırım Bankacılığı derecemiz, size finansal ekonomi, finansal piyasa davranışı ve yatırım bankaları gibi finansal piyasa katılımcıları hakkında sağlam bir anlayış sağlamak için tasarlanmıştır. İlgili becerilerin ve yöntemlerin geliştirilmesinin yanı sıra ekonomik ve mali konuları daha iyi analiz edip anlamanızı sağlayan ekonomi, finans ve yatırımlarla ilgili bir dizi fikir üzerinde çalışacaksınız. [+]

MSc Ekonomi ve Yatırım Bankacılığı derecemiz, size finansal ekonomi, finansal piyasa davranışı ve yatırım bankaları gibi finansal piyasa katılımcıları hakkında sağlam bir anlayış sağlamak için tasarlanmıştır. İlgili becerilerin ve yöntemlerin geliştirilmesinin yanı sıra ekonomik ve mali konuları daha iyi analiz edip anlamanızı sağlayan ekonomi, finans ve yatırımlarla ilgili bir dizi fikir üzerinde çalışacaksınız.

Vurgu, finansal sektörde çalışanlar tarafından günlük olarak yapılanlar dahil olmak üzere, tüketim ve üretim seçeneklerini etkileyen faktörleri anlamaktır; bu, günümüzün son derece finansallaşmış ve küresel olarak birbirine bağlı ekonomileri ile hayati önem taşımaktadır.... [-]


Çevrimiçi Ana İş Bilişim

OnCampus
Online Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 yıl October 2019 Almanya Germany Online + 1 daha

Online Business of Business Informatics (Yüksek Lisans İşletme Bilişim) kursu, stratejik, girişimci bir bakış açısıyla ve bilimsel kanıtların kullanımıyla çözümler geliştirmek için gereken becerileri sağlar. Lisans programı, bilişim sektöründe bir danışman veya girişimci olarak çalışmaya da hazırlar. Derece programı daha yüksek hizmete kapıyı açar. [+]

Yüksek lisans programı ile işte daha fazla sorumluluk ve başarı!

Online Business of Business Informatics (Yüksek Lisans İşletme Bilişim) kursu, stratejik, girişimci bir bakış açısıyla ve bilimsel kanıtların kullanımıyla çözümler geliştirmek için gereken becerileri sağlar. Lisans programı, bilişim sektöründe bir danışman veya girişimci olarak çalışmaya da hazırlar. Derece programı daha yüksek hizmete kapıyı açar.

Yüksek lisans mezunlarının geniş uygulama alanlarındaki ana uygulama alanı, ilgili BT projeleri için organizasyonel gelişim, yazılım geliştirme, uygulama, sistem operasyonu ve yönetimi sürecinin tasarımı ve yönetimidir. İş bilişimi, modern bilgi sistemlerinin mimarisinin geliştirilmesinden sorumludur.... [-]


Uluslararası ekonomik politika ve analiz msc

University of Westminster, Westminster Business School
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl September 2019 Birleşik Krallık London

Elbette pratik beceri ve çalışma iktisatçı tarafından ihtiyaç duyulan becerilerin geliştirilmesi odaklanarak, ekonomi son gelişmeleri derinlemesine bir bilgi ve anlayışa sahip size vermeyi amaçlamaktadır. Özellikle gerçek dünya durumlara ekonomi uygulamasında gerçek bir ilgi ile hedefleniyor. [+]

Bu yenilikçi ders hem yüksek lisans ve yüksek lisans akarsuları sunuyor. Genellikle belirsiz ve çok yönlü olan politika konuları ve işletme problemlerine, ekonomik analiz uygulamak için yeteneğini geliştirmek için tasarlanmıştır. güçlü bir teorik çekirdek olmasına rağmen, tabii ki ders odak problemlerine ekonomik tekniklerin pratik uygulama çok olduğunu ve ekonomik analizler sağlayabilir anlayışlar iletişim yeteneğini geliştirmek. İngiltere'de iktisat mezunlarının önemli bir işveren - Tabii Hükümeti Ekonomi Servisi (GES) ile birlikte yaratılmıştır. University of Westminster GES ekonomi lisansüstü eğitim için statü tavsiye garantiledi tek İngilizce üniversitedir. Elbette pratik beceri ve çalışma iktisatçı tarafından ihtiyaç duyulan becerilerin geliştirilmesi odaklanarak, ekonomi son gelişmeleri derinlemesine bir bilgi ve anlayışa sahip size vermeyi amaçlamaktadır. Özellikle gerçek dünya durumlara ekonomi uygulamasında gerçek bir ilgi ile hedefleniyor. Yanı sıra politika ve strateji geliştirme destek ilgili ekonomik ilkeleri uygulamak için kabiliyetinin artırılması gibi ders geniş kitlelere karmaşık konuları iletişim kurma yeteneğini geliştirmeyi amaçlamaktadır, ekonomik ve mali verilerin önemli kaynaklarından sizin bilinci, sorunlar ne zaman karşı karşıya politika değerlendirme ve öz-farkındalık ve grup çalışma için yeteneği yürütmek.... [-]


Veri Bilimi ve Ekonomisinde Bilim Ustası

University of Milan
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl October 2019 İtalya Milan

“Veri Bilimi ve Ekonomisi” (DSE) Bilim Ustası, ekonomik alandaki veri bilimcilerin eğitim ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Ders, modern veri yönetimi teknikleri, makine öğrenimi, veri madenciliği ve bulut bilişim yoluyla verilerin doğasını analiz etme ve anlama becerisi sağlar. Öğrenciler anlamlı ilişkiler ve yinelenen kalıplar çıkarmayı öğrenecekler, şirket, pazar, idari ve sosyal medya verilerini bütünleştiren, politika etkilerinin (ekonomik, sosyal) veya eylemlerin (yatırımlar, pazarlama kampanyaları) ve diğer etkinliklerin analizini gerçekleştiren öngörü ve şimdiki modelleri oluşturmayı öğrenecekler. ekonomi, pazarlama, iş ve finans sektörleriyle ilgili. [+]

Dersin Amacı ve Yapı

“Veri Bilimi ve Ekonomisi” (DSE) Bilim Ustası, ekonomik alandaki veri bilimcilerin eğitim ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Ders, modern veri yönetimi teknikleri, makine öğrenimi, veri madenciliği ve bulut bilişim yoluyla verilerin doğasını analiz etme ve anlama becerisi sağlar. Öğrenciler anlamlı ilişkiler ve yinelenen kalıplar çıkarmayı öğrenecekler, şirket, pazar, idari ve sosyal medya verilerini bütünleştiren, politika etkilerinin (ekonomik, sosyal) veya eylemlerin (yatırımlar, pazarlama kampanyaları) ve diğer etkinliklerin analizini gerçekleştiren öngörü ve şimdiki modelleri oluşturmayı öğrenecekler. ekonomi, pazarlama, iş ve finans sektörleriyle ilgili.... [-]


Ekonomi Msc

City University of London
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 2 yıl September 2019 Birleşik Krallık London + 1 daha

Endüstri, hükümet ve akademi alanlarında bir dizi kariyer seçeneği için hazırlamanız gereken teorik, uygulamalı ve ampirik iktisatta eksiksiz bir geçmişe sahip olun. [+]

Kimin icin?

Bu ders, lisans derecesinin hemen ardından ya da orta kariyeri profesyonel olarak, titiz modern ekonomi eğitimine kendinizi sokmanıza olanak tanır. İki yıllık bir süre boyunca bir yıl boyunca veya yarı zamanlı olarak tam zamanlı çalışmayı seçebilirsiniz.

Hedefler

Bu ders size finans, düzenleme, sağlık ekonomisi, davranış ekonomisi ve kalkınma ekonomisi modülleri keşfederken mikroekonomi, makroekonomi ve ekonometri konusunda sağlam bir temel sağlayacaktır.

Ekonomi Yüksek Lisans size yardımcı olur:

Ekonomideki kritik ve analitik yeteneklerinizi geliştirinModern ekonomi teorisini hem mikro hem de makro düzeyde kavrayabilmeİlgili ampirik ve teorik araştırma metodolojisinin güçlü ve zayıf yanlarını analiz edebilirEkonometrik teori ve teknikler hakkındaki bilginizi geliştirinDavranışsal ve deneysel ekonomi, finansal ekonomi, sağlık ekonomisi, makroekonomi, düzenleme ve rekabet ve kalkınma gibi alanlarda mevcut araştırmaları eleştirel olarak yorumlayabilmeMesleki bir ekonomist olarak akademik kariyer için hazırlanın.... [-]