Ekonomi Fen Bilimleri Yüksek Lisans Programları

Ekonomi 180 MSc Dereceleri Karşılaştır

Ekonomi

Yüksek Lisans veya Yüksek Lisans, genelde fen ve matematiğe odaklanan bir disiplin içindeki orta öğretimin ardından bir sonraki adımdır. Böyle bir programı tamamlamak genelde yaklaşık iki yıllık bir tam zamanlı çalışma gerektirir.

İktisat Yüksek Lisansı Nedir? Bu çalışma programı pazarları ve bunları etkileyen güçleri kapsar. Vergiler, ticaret politikaları ve eğilimler kadar arz ve talep de içerir. Üretim ve tüketimin bu yönlerini incelemek, insanlara servet ve borcun transferini ve bunu nasıl olumlu yönde etkileyebileceğini anlamalarına yardımcı olabilir. Ekonomi, karar verme çalışması olarak da adlandırılabilir, çünkü pek çok programın amacı, en iyi sonuçları elde etmek için piyasaları düzgün şekilde düzenlemektir.

Ekonomi yüksek lisansının faydaları çok kapsamlıdır. Piyasa koşullarını doğru bir şekilde tahmin edebilmek için sadece tarihsel eğilimlerin günümüze nasıl uygulanacağı gibi becerileri büyük olasılıkla öğreneceksiniz, ancak kişisel finans becerileri ve zaman yönetimi de öğrenebilirsiniz. Bu beceriler kişisel hayatınızda ve mesleki hayatınızda size yardımcı olabilir.

Bir lisans programının maliyeti yere ve okula göre değişir. Programınıza özgü giderlerin tahmini için seçtiğiniz okulla iletişime geçin.

Ekonomideki kariyer, tam yelpazeyi kapsar. Özel sektörde, belki bir borsacı ya da kişisel servet danışmanı olarak çalışmayı seçebilirsiniz. Hükümet pozisyonları aynı zamanda yüksek lisans derecesinde de mevcuttur; Mali müşavirlerin genellikle vergi ve ticaret politikaları üzerinde büyük etkisi vardır. Alternatif olarak, bir danışman veya danışman olarak kendiniz işe girmeyi seçebilirsiniz. Bir üniversitede profesör olarak çalışmayı seçebileceğiniz veya belki de düşüncelerinizi bir ticaret yayında veya çevrimiçi yayınlamayı seçebileceğiniz için eğitim alanı seçenekleri de sunar.

Dünyadaki okullar hem Ekonomi Yüksek Lisansı hem de geleneksel sınıf ortamında çevrimiçi olmak üzere lisans programları sunmaktadır. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Devamını oku

Kalkınmada Ekonomi ve Finans Yüksek Lisansı

University of Bradford
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl September 2018 Birleşik Krallık Bradford

Bu ders size, gelişime ve özellikle finans ve finans kurumlarının rolüne ilişkin ekonomik yaklaşımları sistematik olarak anlatacaktır. Öğrenciler çeşitli finansman geliştirme mekanizmalarının değerlerini değerlendirebilecek ve maliye politikasının temellerini anlayabileceklerdir. [+]

Bu ders size, gelişime ve özellikle finans ve finans kurumlarının rolüne ilişkin ekonomik yaklaşımları sistematik olarak anlatacaktır. Öğrenciler çeşitli finansman geliştirme mekanizmalarının değerlerini değerlendirebilecek ve maliye politikasının temellerini anlayabileceklerdir.

Kurs süresince, kalkınma sorunlarının analizi için gerekli becerileri geliştirecek, istatistik ve ekonometri arasındaki ilişkileri anlayacak ve uluslararası ticaret ve döviz kuru politikaları ve ilgili ekonomik konular hakkında uzmanlık geliştireceksiniz. Ek olarak, öğrenciler proje ve program yönetimi, kamu politikası ve kalkınma politikasını kapsayan bir dizi seçenek üzerinde çalışma fırsatı bulurlar.... [-]


Deniz ekonomi ve lojistik msc (mel)

MEL Erasmus Center for Maritime Economics & Logistics
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 12 - 24 ay September 2018 Hollanda Rotterdam + 1 daha

Denizcilik Ekonomi ve Lojistik Yüksek Lisans (MEL) iş ve hükümet yarının liderleri içine umut verici genç profesyoneller hızlı izleme amaçlamaktadır. Program, küresel denizcilik arz karmaşıklığı anlamak ve bütüncül ve çok disiplinli bir şekilde analiz etmek sağlayacak yöntemler, kavramlar, teoriler ve aynı zamanda onları sağlayarak, verimli karar verme için modern ekonomik ve yönetim araçları ile uzmanlar hazırlar zincirler. [+]

Program, küresel deniz tedarik zincirlerinin karmaşık içe ele MEL en bütüncül ve entegre bir yaklaşımı yansıtmaktadır. MEL derslerine ek olarak, program metodolojisi ve analitik beceri gelişimine önemli önem vermektedir. Ayrıca MEL tez müfredatında büyük bir rol oynar.

Programın ayırt edici özellikleri ; - MEL Olaylar (sosyal / kültürel entegrasyon) vardır - uygulama teorisi köprü (In situ deneyim) Şirket Ziyaretler; Mesleki Gelişim Kursları (teori pratik uygulamalar); ve Seçkin Anlatım Serisi.

Öğrenme hedefleri

A Denizcilik Ekonomi ve Lojistik Yüksek Lisans (MEL) iş ve hükümet yarının liderleri içine umut verici genç profesyoneller hızlı izleme amaçlamaktadır. Program, küresel denizcilik arz karmaşıklığı anlamak ve bütüncül ve çok disiplinli bir şekilde analiz etmek sağlayacak yöntemler, kavramlar, teoriler ve aynı zamanda onları sağlayarak, verimli karar verme için modern ekonomik ve yönetim araçları ile uzmanlar hazırlar zincirler. Bu şekilde, MEL mezunları küresel ekonomik ve sosyal çevrede, karmaşık ve belirsiz koşullar altında, yönetsel stil ve kararlılıkla harekete ve kararlar muktedir beklenmektedir.... [-]


Ekonomi Msc

School of Business, Economics and Law at the University of Gothenburg
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl August 2018 İsveç Gothenburg

Ekonomi Bilim Master analitik araçlar politika uygulamaları ile birleştiren bir uygulama odaklı lisans programıdır. Program, İsveç'te ve dünyanın dört bir yanındaki özel sektörün yanı sıra uluslararası organizasyonlarda ve kamu sektöründe en iyi kalitede becerilere sahip profesyoneller için artan talebi karşılamak üzere tasarlanmıştır. [+]

Öğretim Dili: İngilizce

Ekonomi Bilim Master analitik araçlar politika uygulamaları ile birleştiren bir uygulama odaklı lisans programıdır. Program, İsveç'te ve dünyanın dört bir yanındaki özel sektörün yanı sıra uluslararası organizasyonlarda ve kamu sektöründe en iyi kalitede becerilere sahip profesyoneller için artan talebi karşılamak üzere tasarlanmıştır. Yakın tarihli bir araştırma, Göteborg'da İktisat alanında ileri derecede lisans derecesine sahip öğrencilerin istihdam oranının yüzde 100'e yakın olduğunu gösterdi. En büyük payı özel sektörde çalışıyor ve çoğu yurtdışında çalışıyor. Mezunların çoğu, çalışmalar sırasında elde ettikleri becerileri kullandıkları gelişmiş pozisyonlara sahiptir.... [-]


Yüksek Lisans Uygulamalı Ekonomi

University of Bath
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl September 2018 Birleşik Krallık Claverton Down

Yüksek Lisans Uygulamalı İktisat, iktisadın tüm temel yönleri konusunda titiz eğitim veren bir dersler bütünüdür. [+]

Gelişmiş ekonomide güçlü bir temel edin ve bilginizi en çok ilginizi çeken alana uygulayarak önemli bir adım daha atın.

Yüksek Lisans Uygulamalı İktisat, iktisadın tüm temel yönleri konusunda titiz eğitim veren bir dersler bütünüdür.

Temel matematik ve ekonomi becerilerinde kapsamlı bir tazeleme kursu ile başlayarak, uygulamalı mikroekonomi, makroekonomi, ekonometri ve stratejik karar verme problemlerinin analizinde ileri eğitim almaya devam edeceksiniz.

En önemlisi, kursu, ilgilendiğiniz iş alanına ya da politikanıza uyarlama olanağına sahip olacaksınız, bu da size ek uzmanlık ve o alanda iş ararken başlamaya başlayacaktır.

İngiltere'de, bu uzmanlık seviyesinde bu uzmanlık seviyesi sunan tek üniversiteden biriyiz. MSc Applied Economics'ten bağımsız bir seçenek olarak veya dört uzmanlık Pathways biriyle seçim yapabilirsiniz:... [-]


Ekonomi ve Siyaset Bilimi Yüksek Lisans (EPS)

University of Milan
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl October 2018 İtalya Milan

EPS, tamamen analitik araçlarla Ekonomi, Siyaset Bilimleri ve Kantitatif yöntemlerle bütünleştirilmiş yüksek derecede disiplinlerarası bir öğrenme pistiyle İngilizce öğretilen uluslararası bir derstir. [+]

Dersin Amacı ve Yapı

EPS, tamamen analitik araçlarla Ekonomi, Siyaset Bilimleri ve Kantitatif yöntemlerle bütünleştirilmiş yüksek derecede disiplinlerarası bir öğrenme pistiyle İngilizce öğretilen uluslararası bir derstir.

EPS derecesi, ekonomi, siyaset bilimi ve niceliksel yöntemlerden oluşan dengeli bir ders teklifi sunan çok disiplinli bir programdır.

İlk yıl boyunca öğrenciler, üç disiplinin ileri düzey genel araçlarıyla ilgili eğitim alacaklarken, II. Öğretim yıllarında uluslararası ekonomi ve siyaset alanlarındaki ileri konular üzerinde yoğunlaşıyorlar.

Eğitim aynı zamanda uluslararası kuruluşlardaki veya işletmelerdeki staj, kurum içi laboratuvarlar ve nihai bir tez yazımı da içerir.... [-]


Ekonomi ve iş stratejisi

Loughborough University School of Business and Economics
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl August 2018 Birleşik Krallık Loughborough

Bizim MSc Ekonomi ve İş Stratejisi programı ekonomi ve strateji iş performansını etkileyen ve rekabetçi iş ortamında stratejik düşünme ve karar verme geliştirmek için araçları uygulamak sağlayacaktır. [+]

Bizim Msc Ekonomi ve İş Stratejisi programı iktisat ve işletme performansını etkileyen stratejisinin araçlarını uygulamak sağlayacak ve rekabetçi iş ortamında stratejik düşünme ve karar verme geliştirmek.

Program iş, hükümet, yönetmelik, uluslararası kuruluşlar kariyer için ve araştırma yoluyla yüksek ödül için, profesyonel bir iş ekonomist becerileri ile donatmak olacaktır.

Deneyimli araştırmacılar ve uygulayıcılar tarafından öğretilen öğrencileri gerçek dünya sorunları çözmek için ekonomik teorinin anlayışlar kullanacaktır. yanı sıra eleştirel düşünme becerilerini geliştirmeye odaklanmayı - - teorik ve kantitatif gerçek dünya durumlara becerilerini uygulayarak güçlü bir vurgu, sanayi ve hükümet hem de etkin bir şekilde çalışması için sağlayacaktır.... [-]


MSc in Economics & Strategy for Business

Imperial College Business School
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl August 2018 Birleşik Krallık London

[+]

Önde gelen bilim adamları yenilik, küreselleşme, dijital ve enerji ekonomisi en acil ve ilgili konular ele modülleri yol açacaktır.

Program içeriği

muhasebe Uygulamalı İktisat ve İşletme Analytics İşletme Ekonomisi Kurumsal Strateji Stratejik pazarlama

[-]

Kantitatif iktisat biliminin usta

California Lutheran University
Online Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 36 saatleri Amerika Birleşik Devletleri Thousand Oaks Westlake Village + 2 daha

Kantitatif İktisat Master of Science (MSQE) derecesi dünya standartlarında bir ekonomi fakültesi ve tahmin ekibi üyeleri ile yakın işbirliği de dahil olmak üzere pratik uygulamalar ve interaktif öğrenme, vurgulamaktadır. [+]

Genel bakış

Kantitatif İktisat Master of Science (MSQE) derecesi dünya standartlarında bir ekonomi fakültesi ve tahmin ekibi üyeleri ile yakın işbirliği de dahil olmak üzere pratik uygulamalar ve interaktif öğrenme, vurgulamaktadır.

Hızlı Gerçekler Öğrenciler Ağustos veya her yıl Ocak ayında başlayabilirsiniz.

Bizim program daha ekonometri, finansal iktisat ve çoğu master programları daha teorisi de dahil olmak üzere yoğun bir nicel unsuru bulunmaktadır. ekonometri müfredat değerli eller sağlamak teorinin uygulama benzersiz tahmin ve modelleme bileşenleri içerir.

Son derece sırada

Kantitatif İktisat Master of Science Mali Mühendisi tarafından nicel ekonomi programları için ülkedeki 3. sıralanır olmuştur.... [-]


Msc maliye ve ekonomi

Warwick Business School
Kampüs Tam zamanlı 12 ay August 2018 Birleşik Krallık Coventry

Finans en gelişmiş araçlar keşfedin ve kariyer seçeneklerini artırmak için bir sıçrama tahtası olarak iktisat arka plan kullanın [+]

Finans en gelişmiş araçlar keşfedin ve kariyer seçeneklerini artırmak için bir sıçrama tahtası olarak iktisat arka plan kullanın.

Zaten, ekonomi güçlü bir topraklama var oldukça numerate, ve finansmana bilgi uygulamak öğrenmek istiyorsanız bu kurs sizin için idealdir. Böyle varlık yönetimi, kurumsal finansman, ticaret, mali düzenlemeler, ekonomik ve mali danışmanlık ve merkez bankacılığı gibi alanlarda, şehir veya kendi ülkesinin sermaye piyasalarındaki iş düşünüyor olacak.

Mükemmel anahtar finansal kurumlara ve işverenlere bağlantıları ve bu dersten İDA faydaları İngiltere Bankası, Goldman Sachs, Merrill Lynch ve Mezunlarımızın çoğu ile istişare aşağıdaki önerileri yararlanmıştır.... [-]


Ekonomi Msc

Lazarski University
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl October 2018 Polonya Warsaw

Ekonomi büyüleyici bir disiplindir, ancak aynı zamanda oldukça talepkardır. Günümüzün değişen dünyasını anlamak için ekonomi bilgisi gereklidir. [+]

Ekonomi büyüleyici bir disiplindir, ancak aynı zamanda oldukça talepkardır. Günümüzün değişen dünyasını anlamak için ekonomi bilgisi gereklidir.

Bu program sayesinde, öğrenciler, uluslararası iş ekonomisinde uzmanlaşarak , gelecekteki işlerinin coğrafi konumu ne olursa olsun, iş dünyasında önemli oyuncular haline gelmek için becerilerini ve profesyonel ilgilerini geliştireceklerdir .

Lazarski'nin ekonomi programlarından mezun olanlar, modern ve dinamik olarak rekabetçi pazarın taleplerini karşılayabilmelerini sağlayan iş ve finansal analizlere yenilikçi yaklaşımlar öğreniyorlar.

İş ve kamu idarelerinde üst düzey görevlerde deneyimli, en iyi Polonyalı ve yabancı üniversitelerden elde edilen mükemmel akademisyenlerle, bu programın öğrencileri pratik analitik beceriler, uluslararası pazar bilgisi kazanacak, ekonomik süreçler hakkında bilgi sahibi olacak, finansal operasyonların yanı sıra, iş ve uluslararası ortamlarda bilgilerini nasıl uygulayacağını öğrenir.... [-]


Msc Ekonomi

University of Sussex - School of Business, Management and Economics
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 2 yıl September 2018 Birleşik Krallık Brighton + 1 daha

Uygulanmış ekonomide, hükümet veya uluslararası kuruluşlarda veya üniversitelerde başarılı, politika odaklı bir ekonomist olabilmek için bilgi ve beceri kazanın. [+]

Anahtar bilgi Süre: 1 yıl tam zamanlı,Başlangıç ​​tarihi: Eylül 2018Başvuran: 1 Ağustos (Uluslararası), 1 Eylül (İngiltere / AB)

Uygulanmış ekonomide, hükümet veya uluslararası kuruluşlarda veya üniversitelerde başarılı, politika odaklı bir ekonomist olabilmek için bilgi ve beceri kazanın.

Eğitim yapacağınız şeylerin çoğu teori, ampirik yöntemler ve politika uygulamaları açısından ekonomi disiplininde ön planda.

Uluslararası bir organizasyonda üç aylık staj veya bir üniversitede araştırma görevlisi olarak çalışma fırsınız.

Tam zamanlı ve yarı zamanlı çalışma

Bu dersi, çalışma ve aile hayatınıza uyacak şekilde tam zamanlı veya yarı zamanlı olarak seçmeyi seçin. Tam zamanlı ders modülleri aşağıda listelenmiştir.... [-]


Uluslararası Ekonomi ve İşletme (MSc)

University of Szeged
Kampüs 4 dönem September 2018 Macaristan Szeged

Uluslararası Ekonomi Programının amacı [+]

Program hakkında

Uluslararası Ekonomi Programının amacı

Programın seviyesi: MScProgramın uzunluğu: 4 dönemKayıtlı: ABKredi: 120Kimler başvurmalı?

Program, Uluslararası Ekonomi ve İşletme Yüksek Lisans Derecesi, İngilizce olarak takip etmek isteyen öğrenciler için, Metodoloji, Ekonomi, İşletme Çalışmaları gibi ilgili alanlarda lisans programlarında en az 60 ECTS kredisi tamamlamış öğrenciler içindir. ya da Sosyal Bilimler.

Başvuru koşulları: Lisans derecesi *, İngilizce olarak kanıtlanmış bir yeterlilik (B2 seviyesi veya eşdeğer sertifika IELT S 6.0, TOE FL 95) ve çevrimiçi bireysel görüşme.Öğrenim Ücreti: dönem başına 2500 EURProgramın başlangıcı: ŞubatDiğer ücretler: 200 EUR giriş sınav ücreti... [-]

Ekonomi Yüksek Lisansı (Leuven)

KU Leuven: Faculty of Economics and Business
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 yıl September 2018 Belçika Leuven + 1 daha

Ekonomi Bilimi Yüksek Lisans (ME), kritik ve yaratıcı düşünme yeteneğine sahip sosyal ve bilimsel konularda geniş ilgi alanlarına sahip öğrencilere yönelik, bir yıllık bir Yüksek Lisans programıdır. [+]

Ekonomi Bilimi Yüksek Lisans (ME), kritik ve yaratıcı düşünme yeteneğine sahip sosyal ve bilimsel konularda geniş ilgi alanlarına sahip öğrencilere yönelik, bir yıllık bir Yüksek Lisans programıdır.

'Ekonomi ustası' nedir?

Ekonomi Yüksek Lisans Programı, lisans düzeyindeki öğrencilere, sosyo-ekonomik sorulara iyi cevaplanmış temel cevaplar vermelerine olanak sağlayan teorik bir çerçeve sunar. Ekonomist olarak çeşitli oyuncuları (bireyleri, şirketleri, yerli ve yabancı hükümetleri) ve küresel ekonomideki etkileşimlerini gözlemleyeceksiniz. Genel ekonomik durumu daha geniş bir sosyal ve hukuki bağlamda yorumlayabileceksiniz.

Program, iki program ünitesinin ortak bir çekirdeği ve bir yüksek lisans tezinden oluşur.... [-]


Uluslararası ekonomik politika ve analiz msc

University of Westminster, Westminster Business School
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl September 2018 Birleşik Krallık London

Elbette pratik beceri ve çalışma iktisatçı tarafından ihtiyaç duyulan becerilerin geliştirilmesi odaklanarak, ekonomi son gelişmeleri derinlemesine bir bilgi ve anlayışa sahip size vermeyi amaçlamaktadır. Özellikle gerçek dünya durumlara ekonomi uygulamasında gerçek bir ilgi ile hedefleniyor. [+]

Bu yenilikçi ders hem yüksek lisans ve yüksek lisans akarsuları sunuyor. Genellikle belirsiz ve çok yönlü olan politika konuları ve işletme problemlerine, ekonomik analiz uygulamak için yeteneğini geliştirmek için tasarlanmıştır. güçlü bir teorik çekirdek olmasına rağmen, tabii ki ders odak problemlerine ekonomik tekniklerin pratik uygulama çok olduğunu ve ekonomik analizler sağlayabilir anlayışlar iletişim yeteneğini geliştirmek. İngiltere'de iktisat mezunlarının önemli bir işveren - Tabii Hükümeti Ekonomi Servisi (GES) ile birlikte yaratılmıştır. University of Westminster GES ekonomi lisansüstü eğitim için statü tavsiye garantiledi tek İngilizce üniversitedir. Elbette pratik beceri ve çalışma iktisatçı tarafından ihtiyaç duyulan becerilerin geliştirilmesi odaklanarak, ekonomi son gelişmeleri derinlemesine bir bilgi ve anlayışa sahip size vermeyi amaçlamaktadır. Özellikle gerçek dünya durumlara ekonomi uygulamasında gerçek bir ilgi ile hedefleniyor. Yanı sıra politika ve strateji geliştirme destek ilgili ekonomik ilkeleri uygulamak için kabiliyetinin artırılması gibi ders geniş kitlelere karmaşık konuları iletişim kurma yeteneğini geliştirmeyi amaçlamaktadır, ekonomik ve mali verilerin önemli kaynaklarından sizin bilinci, sorunlar ne zaman karşı karşıya politika değerlendirme ve öz-farkındalık ve grup çalışma için yeteneği yürütmek.... [-]


Msc ekonomi

Birkbeck, University of London
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 2 yıl October 2018 Birleşik Krallık London + 1 daha

Bu program önemli ekonomik sorunları araştırmak için araçlar ve teknikler ile donatmak için tasarlanmıştır. Bu matematiksel ve ekonometrik teknikler bir topraklama sağlar, ve mikro ve makro iktisat ve yeni ekonomik problemlere uygulama temellerini tartışmak devam ediyor. [+]

Bu program önemli ekonomik sorunları araştırmak için araçlar ve teknikler ile donatmak için tasarlanmıştır. Bu matematiksel ve ekonometrik teknikler bir topraklama sağlar, ve mikro ve makro iktisat ve yeni ekonomik problemlere uygulama temellerini tartışmak devam ediyor.

Siz akademik çalışmaların özgün fikirlerini ifade etmek ve ekonometri kullanımı ile onları test etmek öğreneceksiniz. Ekonometri çalışma denklem sistemlerinin tahmin doğrusal ve dinamik lineer regresyon modelleri, hipotez testleri geniş bir yelpazede ve teknikleri kapsar. Teknikleri ekonomik tür rasyonel beklentiler ile model olarak örnekler, yanı sıra tüketim, üretim ve para talebi fonksiyonları ile gösterilmiştir.... [-]