close

Filtreler

Sonuçları Göster

Polonya'da Ekonomi MSc Dereceleri Karşılaştır 2021

Bilim ya da Yüksek Lisans Yüksek lisans genellikle bilimleri ve sosyal bilimler alanlarında yüksek lisans derecesi. Msc ders bazlı, araştırmaya dayalı, ya da ikisinin bir karışımı olabilir.Ekonominin tarihinin Mezapotamya kültürüne kadar uzandığına dair yazıtlar bulunmkatadır. Modern ekonominin gelişimi büyük ölçüdefizyokrat ve merkantilist olarak bilinen iki gruptan kayn… Devamını oku

Bilim ya da Yüksek Lisans Yüksek lisans genellikle bilimleri ve sosyal bilimler alanlarında yüksek lisans derecesi. Msc ders bazlı, araştırmaya dayalı, ya da ikisinin bir karışımı olabilir.

Ekonominin tarihinin Mezapotamya kültürüne kadar uzandığına dair yazıtlar bulunmkatadır. Modern ekonominin gelişimi büyük ölçüdefizyokrat ve merkantilist olarak bilinen iki gruptan kaynaklanmaktadır. Bu programlar 16. yüzyılda Avrupa'da kapitalizmin gelişmesine yardımcı olmuşlardır.

Birçok AB ülkesinde olduğu gibi, Polonya AB öğrencilere ucuz, hatta ücretsiz eğitim sunuyor. Aday öğrenciler seçtikleri Lehçe kuruma doğrudan başvurmaları gerekir. Örneğin Varşova Üniversitesi, kendi İngilizce dil kursları için £ 1.300 Yıl başına £ 2,500 ücretleri.

Polonya'da Ekonomi En iyi MSc'ler 2021

Daha Az
İlgili çalışma alanları
arrow_drop_up arrow_drop_down
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
format_list_bulleted Filtreler
Warsaw University of Life Sciences - SGGW (WULS-SGGW)
Varşova, Polonya

Geniş akademik bilgi ile öğrencilere sağlar ve dinamik küresel iş ortamında kariyer için onları hazırlamak becerilerini geliştirmek için onları kolaylaştırır.

Geniş akademik bilgi ile öğrencilere sağlar ve dinamik küresel iş ortamında kariyer için onları hazırlamak becerilerini geliştirmek için onları kolaylaştırır. -
MSc
Tam zamanlı
4 dönem
Ingilizce
Kampüs
 
Warsaw University of Life Sciences - SGGW (WULS-SGGW)
Varşova, Polonya

Bu program, bilgisayar mühendisleri ve ekonomik analistlerin eğitim hedefleniyor.

Bu program, bilgisayar mühendisleri ve ekonomik analistlerin eğitim hedefleniyor. -
MSc
Tam zamanlı
3 - 4 dönem
Ingilizce
Kampüs
 

İPUCU! Bir okulu temsil ediyorsanız ve programlarınızı listemize eklemek istiyorsanız buradan bize ulaşın

İlgili çalışma alanları