Elektrik Mühendisliği Fen Bilimleri Yüksek Lisans Dereceleri

Elektrik Mühendisliği 76 MSc Dereceleri Karşılaştır

Elektrik Mühendisliği

Bazı meslekler için, temel bir lisans programı ödüllendirici, tatmin edici bir kariyer elde etmek için bir birey için yeterli olabilir. Ancak, alanları artan sayıda onları başarılı olmak için gerekli beceri ve deneyim oluşturmak için sırayla ek eğitim için işçi gerektirir. Bu Bilim programları Master özellikle doğrudur. Elektrik mühendisliği ilgilenen olanlar Bilimi lisans programı Master tamamlanmasından sonra gezinmek için rekabetçi bir piyasa çok daha kolay bulabilirsiniz.

Elektrik Mühendisliği yüksek lisans nedir? Bu programlar zaten mesleği ile ilgili daha derinlemesine bilgi ve beceri ile alanında sağlam bir temele sahip öğrenciler sağlar. Öğrenciler, sistemleri ve kontrol, sinyal işleme ve iletişim, elektromanyetik ve fotonik, biyoelektrik çalışmalar, devreler, malzeme ve cihazlar gibi alanlarda çalışma.Bağımsız araştırma ve tez çalışmaları genellikle gereklidir ve programları iki ila beş yıl içinde tamamlanabilir.

Bu elektrik mühendisliği programları, öğrencilerin ilgili alanlarda kendi temel bilgi üzerine inşa ve onlar için büyük ilgi tutan bir alanda uzmanlaşmış doğru çalışmanıza olanak sağlar. Öğrenciler eleştirel düşünmeyi öğrenmek ve öğrencilerin daha iyi problem çözme ve araştırma yaklaşım öğrenirler.

Bilim derece bir elektrik mühendisliği Master maliyeti programı sunan kuruma bağlı olarak değişir. Ayrıca, dünya çapında üniversitelerde tabanlı programlar eğitim oranları ve idari ücretleri önemli ölçüde farklı olabilir.

Elektrik mühendisliği Kariyer bol ve adayların Bilim derece Master elde zaman umutları artırır.Mezunlar, havacılık, otomotiv, kimya, inşaat ve elektronik sanayi gibi sektörlerde geniş bir yelpazede değerli kariyer inşa edebilirsiniz. Diğer olasılıklar deniz sanayi, petrol ve gaz endüstrisi ve ilaç endüstrisi bulunmaktadır.

 

Nedeniyle üniversiteden zaman kısıtlamaları veya mesafeye elektrik mühendisliği gelişmiş bir derecesi kazanmak isteyen ama bunu yapamıyorsanız öğrenciler hala kendilerine seçenekler var. Online kurslar ve programlar birçok saygın kurumlardan temin edebilirsiniz. Senin altında program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofis arayın.

Devamını oku

Elektrik mühendisliği alanında yüksek lisans (me)

Inter American University of Puerto Rico
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl January 2019 Porto Riko Bayamón

Elektrik Mühendisliği (ME) Yüksek Lisans Programı Güç ve Kontrol Sistemleri uzmanlık verimli ve yüksek nitelikli profesyoneller gerçekleştirmek için bilgi, beceri ve gerekli tutumları ile öğrencileri hazırlamak için tasarlanmıştır. Her iki uzmanlık modelleme, tasarım ve sistemlerin pratik bilgi üzerine odaklanmıştır. [+]

Elektrik Mühendisliği (ME) Yüksek Lisans Programı Güç ve Kontrol Sistemleri uzmanlık verimli ve yüksek nitelikli profesyoneller gerçekleştirmek için bilgi, beceri ve gerekli tutumları ile öğrencileri hazırlamak için tasarlanmıştır. Her iki uzmanlık modelleme, tasarım ve sistemlerin pratik bilgi üzerine odaklanmıştır.

Kontrol Sistemleri uzmanlaşma üretim, ilaç ve petrokimya süreçlerinde kontrol uygulamalarının ileri teknoloji ve tasarım tekniklerinin geliştirilmesi ve uygulanması için sağlar ve robotik, otomatik sistemler ve akıllı kontrol uygulamalarında.

Güç Sistemleri uzmanlaşma, analiz etmek ve elektrik enerjisi üretimi, dağıtımı ve kontrolü sorunlara çözüm önermek için becerileri ile gelecek mezunlar sağlayacaktır. Bu uzmanlık yenilenebilir enerji, dağıtılmış üretim ve elektrik sistemleri içinde aralıklı kaynakların entegrasyonu zorluklar kullanımını bütünleştirir.... [-]


Msc Elektrik Güç Mühendisliği

An-Najah National University
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl August 2019 Filistin Devleti Nablus

Elektrik Enerjisi Mühendisliği Yüksek Lisans Programı, genel olarak, bu önemli alanda gelişim sürecine ayak uydurarak Filistin'de elektrik enerjisi sektörünün gelişmesine neden olan elektrik enerjisi mühendisliği alanındaki öğrencilerin bilgi ve deneyimlerini geliştirmeyi amaçlamaktadır. [+]

Fakülte

Lisansüstü Eğitim Fakültesi

Program Açıklaması

Elektrik Enerjisi Mühendisliği Yüksek Lisans Programı, genel olarak, bu önemli alanda gelişim sürecini takip ederek elektrik enerjisi sektörünü Filistin'de geliştirmeye yönlendiren elektrik enerjisi mühendisliği alanındaki öğrencilerin bilgi ve deneyimlerini geliştirmeyi amaçlamaktadır.

Programın alt hedefleri:

Elektrik enerjisi mühendisliği alanında, mühendisler ve teknisyenler için danışma ve eğitim sunan, geliştirme kabiliyetinde farklı yetkinlikler yaratın.Öğrencilerin Elektrik Enerjisi Mühendisliği Teknolojisindeki gelişmelere ayak uydurmaları ve bunları Filistin'deki enerji sektörünün geliştirilmesinde faydalanmaları için bir fırsat verin.Birçok Filistinli mühendisin talebiyle tanışın ve yüksek lisansa kaydolma ve yurtdışına seyahat etmek yerine yerel olarak elektrik enerjisi mühendisliği alanında master derecesi alma olanağı sağlayarak ülke ekonomisini destekleyin.An-Najah National University elektrik mühendisliği alanında akademik ve eğitim düzeyinin geliştirilmesi ve geliştirilmesiÖğrenciler arasındaki bilimsel araştırmaları cesaretlendirin.Hayat boyu öğrenmeyi ve cüzdan sürekli eğitimini teşvik edin.Öğrenciler ve kurumlar, şirketler ve üniversitelerde çalışan mühendisler için kalkınma ve kariyer gelişimini cesaretlendirin.... [-]

Uygulamalı Mühendislik Yüksek Lisans - Elektrik (MS) - Online

Kennesaw State University
Online Tam zamanlı Yarı zamanlı January 2019 Amerika Birleşik Devletleri Kennesaw

Uygulamalı Mühendislik Yüksek Lisans - Elektrik derecesi, kişisel veya kariyer hedeflerini gerçekleştirmek için modern elektrik, elektronik veya bilgisayar teknolojilerinde ileri çalışmalar sürdürmek isteyen bireylerin ihtiyaçlarını karşılamak için sunulmaktadır. Program, çeşitli kariyer fırsatları için mezunlar hazırlamak için uygulamaları ve teoriyi harmanlar. Lisans derecesi, öğrencilere hayatlarını, kariyerlerini ve eğitim hedeflerini yönetme esnekliği sağlamak için tamamen çevrimiçi olarak sunulmaktadır. [+]

Uygulamalı Mühendislik Yüksek Lisans - Elektrik

Uygulamalı Mühendislik alanında yüksek lisans derecesi, kişisel veya kariyer hedeflerini gerçekleştirmek için modern elektrik, elektronik veya bilgisayar mühendisliği ve teknolojilerinde ileri düzey çalışmalar yapmak isteyen bireylerin ihtiyaçlarını karşılamak için sunulmaktadır. Uygulamalı Mühendislik-Elektrik Yüksek Lisans Mezunları başarılı bir şekilde yapabilecek:

İleri mühendislik ile ilgili problemlere matematik uygulama becerisi gösterir.Sonuçları tasarlamak ve analiz etmenin yanı sıra deneyleri tasarlamak ve yorumlamak.Mühendislik problemlerini tanımlama, formüle etme ve çözme becerisi sergiler.Sözlü, yazılı ve çok ortamlı formatlarda iletişim kurma becerisi gösterir.Ses mühendisliği prensiplerini kullanarak tasarım deneyleri.Yaşam boyu öğrenmeye duyulan ihtiyacı tanımak.Sosyoekonomik konuları ele almak için sağlam mühendislik ilkelerini kullanma becerisi gösterir.... [-]

Elektrik Mühendisliği Yüksek Lisans

Eindhoven University of Technology
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2019 Hollanda Eindhoven

Artık Elektrik Mühendisliği olmadan günlük yaşam düşünemiyorum. Bu enerji arzı, haberleşme, sağlık ve çevre çeşitli sorunları çözer. Bu fakültenin araştırma bu konularda hedefliyor şaşılacak bir şey yok. Sen, yenilikçi araştırma ve tasarım taahhüt analiz ve akıllı ve yenilikçi elektrikli bileşenler ve sistemler gerçekleştirecek. [+]

Artık Elektrik Mühendisliği olmadan günlük yaşam düşünemiyorum. Bu enerji arzı, haberleşme, sağlık ve çevre çeşitli sorunları çözer. Bu fakültenin araştırma bu konularda hedefliyor şaşılacak bir şey yok. Sen, yenilikçi araştırma ve tasarım taahhüt analiz ve akıllı ve yenilikçi elektrikli bileşenler ve sistemler gerçekleştirecek.

Bunun yanı sıra, sanayide Ar-Ge birimleri ile işbirliği yapacaktır. Elektro Teknoloji asla durur ve bir mezunu olarak bir çığır açan ve yönetsel işi girebilirsiniz.

Araştırmada Odak:

Bakım ve Kür Bağlı Dünya Akıllı ve Sürdürülebilir Toplum

NVAO akreditasyon

Bu program yasal olarak tanınan ve Hollanda ve Flanders Akreditasyon Kurumu (NVAO) tarafından akredite edilmiştir.... [-]


Elektrik Mühendisliği

International Accelerator
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı September 2019 Amerika Birleşik Devletleri Boston

Elektrik mühendisliği, elektrik ve elektromanyetik bileşenleri, sistemlerin ve uygulamaların çalışması, tasarım ve uygulama ile uğraşan profesyonel bir mühendislik dalıdır. konut, otomotiv, savunma ve tüketici sektörlerinde artan talebin alanının büyümesini yanı sıra gelecekte elektrik mühendisleri için talep yakıt devam edecektir. [+]

elektrik mühendisliği

Eğer uzaya gitmek aslında göreceksiniz bir uydu binanın bir parçası olmak hayal. Freshman öğrenci Karina Quintana sonbaharda 2012 yılında Profesör Wilmer Arellano Mühendislik Oryantasyon Eğitimi almıştır. Deney EGN-1002 sınıfı için bir ders dışı etkinlik oldu ve Karina meydan aldı.

Fikir uydu pasif uyum ve resim alma izin izin verecek. Bu on-board mıknatıs uydu eksenini hizaya kalmayacak video görülebilir - manyetik kuzey göre - ama aynı zamanda eksen üzerinde uydu döndürmek istiyorum. Bu uydu, bu yıl uzaya gidecek.

yeryüzünde burada bir şey ilgileniyor musunuz? alanında kariyer yolları bol vardır.

elektrik mühendisliği bilim ustası... [-]


Elektronik ve Elektrik Mühendisliği Yüksek Lisans

Swansea University
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 3 yıl September 2019 Birleşik Krallık Swansea + 1 daha

Elektronik ve Elektrik Mühendisliği Yüksek Lisans dersinde bir öğrenci olarak, Mühendislik Fakültesi araştırma ilgi alanları ile uyumlu ve elektronik endüstrisinin ihtiyaçlarını yansıtan uzmanlık becerileri geliştireceksiniz. [+]

Elektronik ve Elektrik Mühendisliği Yüksek Lisans dersinde bir öğrenci olarak, Mühendislik Fakültesi araştırma ilgi alanları ile uyumlu ve elektronik endüstrisinin ihtiyaçlarını yansıtan uzmanlık becerileri geliştireceksiniz.

Akreditasyon

Swansea University MSc Elektronik ve Elektrik Mühendisliği, Mühendislik ve Teknoloji Enstitüsü (IET) tarafından Akredite Mühendis olarak tescil için akademik şartların tam olarak yerine getirilmesi ve kısmen Lisanslı Mühendis olarak kayıt için akademik gereksinimin karşılanması amacıyla akredite edilmiştir.

Akreditasyon, derecenin, Birleşik Krallık Mesleki Mühendislik Yeterliliği Standardı (UK-SPEC) 'de Mühendislik Konseyi tarafından belirlenen standartları karşıladığının bir garantisidir. Akredite bir derece size, Chartered Engineer olarak temel bilgi, anlayış ve becerilerden bazılarını veya tümünü sağlayacaktır. Bazı işverenler öncelikli olarak akredite derecelerden işe alınır ve akredite bir derece, uluslararası anlaşmalar imzalayan diğer ülkeler tarafından tanınacaktır.... [-]


Elektrik Mühendisliği Yüksek Lisansı

Engineering & Computer Science Syracuse University
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı September 2019 Amerika Birleşik Devletleri Syracuse

Elektrik mühendisliği, yüklü parçacıkların iletkenler, yarı iletkenler veya hatta vakum yoluyla hareketini yöneten bilimsel prensiplere dayanır. [+]

Elektrik mühendisliği, yüklü parçacıkların iletkenler, yarı iletkenler veya hatta vakum yoluyla hareketini yöneten bilimsel prensiplere dayanır. Bu fenomenler, kablosuz, optik veya uydu haberleşmesi, robotların kontrolü, radyo ve televizyon yayıncılığı, bilgisayar ve analog devreler için mikroelektroniklerin geliştirilmesi ve hastalıkların teşhis ve tedavisine yardımcı araçların geliştirilmesi gibi çeşitli uygulamalarda kullanılabilir. .

Elektrik mühendisliğindeki yüksek lisans programı, bilgi alanının ustalığını ve müttefik bölgelere aşina olmayı vurgular. Bireyin ihtiyaçlarını karşılamak için fakültenin belirlediği belirli genel kısıtlamalara göre uyarlanmıştır. MSEE programı, BS derecesinin ötesinde en az 30 krediden oluşur. Bir tez isteğe bağlıdır. Elektrik mühendisliğinde lisans derecesine sahip olmayan öğrencilerin, hazırlıklarında eksiklikleri telafi etmek için lisans veya lisans düzeyinde belirtilen ek dersleri almaları gerekmektedir.... [-]


Elektrik mühendisliği bilim ustaları

California Polytechnic State University, San Luis Obispo
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2019 Amerika Birleşik Devletleri San Luis Obispo

Elektrik Mühendisliği Bölümü misyonu elektrik mühendisliği disiplini mükemmelliği elde etmek için ve onları sosyal sorumlu bir şekilde pratik sorunları çözmek için eğitimlerini uygulamak için öğretmek yetiştirmektir. Öğrenciler katılımcı kullanarak mühendislik ve diğer ilgili alanlarda geniş bir yelpazede hizmet, liderlik ve ayrım kariyer için hazırlanan öğrenmek yaparak-laboratuar, proje ve tasarım merkezli yaklaşım "hands-on" ve. Öğrenciler teknolojik değişimin artan bir hızla varlığında gibi temel hayat boyu öğrenmeye katılmaya teşvik edilmektedir. [+]

Cal Poly Lisansüstü Eğitim

Program Hakkında

Elektrik Mühendisliği Bölümü misyonu elektrik mühendisliği disiplini mükemmelliği elde etmek için ve onları sosyal sorumlu bir şekilde pratik sorunları çözmek için eğitimlerini uygulamak için öğretmek yetiştirmektir. Öğrenciler katılımcı kullanarak mühendislik ve diğer ilgili alanlarda geniş bir yelpazede hizmet, liderlik ve ayrım kariyer için hazırlanan öğrenmek yaparak-laboratuar, proje ve tasarım merkezli yaklaşım "hands-on" ve. Öğrenciler teknolojik değişimin artan bir hızla varlığında gibi temel hayat boyu öğrenmeye katılmaya teşvik edilmektedir.

Öğrenciler, akademik ve idari personel çeşitlilik kucakladı ve kampüs deneyimi ve çevre kalitesini ve yaratıcılığını geliştirir edilir.... [-]


Telekomünikasyon Mühendisliği Yüksek Lisans

The George Washington University - School of Engineering & Applied Science
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 - 3 yıl January 2019 Amerika Birleşik Devletleri Washington + 1 daha

Telekomünikasyon Mühendisliği Yüksek Lisans Programı (M.S) öğrencilere iletim sistemleri, bilgisayar ağları, ağ mimarisi ve protokolleri, haberleşme güvenlik protokolleri konularında temel bir eğitim sunmaktadır. [+]

Elektrik Mühendisliği Fen Bilimleri Yüksek Lisansları(MScs). Telekomünikasyon Mühendisliği Programa Bakış Elektrik ve Bilgisayar Mühendisliği Bölümü tarafından sunulan Telekomünikasyon Mühendisliği Yüksek Lisans Programı (M.S) öğrencilere iletim sistemleri, bilgisayar ağları, ağ mimarisi ve protokolleri, haberleşme güvenlik protokolleri konularında temel bir eğitim sunmaktadır. Öğrenciler aynı zamanda endüstriyle ilgili olan diğer alanlarda ve optik ağ, kablosuz ağ, bulut ağları gibi konularda ders alabilirler. Ders Müfredatı Kredi Saat: 30 Tez Seçenekleri: İki - Tez vermek isteyen öğrenciler 24 kredi ders alırlar ve 6 krediyi tez araştırmasıyla elde ederler. Bu altı kredi toplamda iki döneme denk gelecek şekilde alınmalıdır. Tez vermeyi tercih etmeyen öğrenciler 30 kredi saatlik ders alırlar. Diğer gereksinimler: Zorunlu dersler: ECE 6035: Bilgisayar Ağlarına Giriş ECE 6550: Gelişmiş Ağ Mimarileri ECE 6565: Haberleşme Güvenliği ECE 6575: Optik Iletişim Ağları ECE 6580: Kablosuz Ağlar Seminer gereksinimleri: Öğrencilerin sıfır kredi gereksimini yerine getirebilmeleri için bölüm tarafından sunulan en az beş seminere, çalıştaya ya da sempozyuma katılmaları gerekmektedir. [-]

Elektrik Mühendisliği Yüksek Lisansı

Aarhus University
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2019 Danimarka Aarhus

Elektrik Mühendisliği yüksek lisans programında bir öğrenci olarak, elektrik aktarımı için analog ve dijital elektronikler, veri aktarımı ve toplanması gibi bir çok alanda uzmanlaşma seçeneğine sahipsiniz. [+]

Elektrik Mühendisliği Yüksek LisansıTeknik uzmanlık bilgisini birleştirmekSeçtiğiniz gibi uzmanlaşın

Elektrik Mühendisliği yüksek lisans programında bir öğrenci olarak, elektrik aktarımı için analog ve dijital elektronikler, veri aktarımı ve toplanması gibi bir çok alanda uzmanlaşma seçeneğine sahipsiniz.

İlk yıl boyunca, öğrenciler seçilen uzmanlık alanı için gerekli akademik temeli sağlayan kurslar alırlar. Öğrenciler, optiklerden elektro-optiklere, yarı iletken teknolojiden saf elektronik ürünlere kadar geniş bir yelpazede uzman alanlar arasından seçim yapabilirler.

Kendi çalışma planınızı oluşturun

Çalışma planı için konuların seçiminde önemli bir özgürlük vardır ve öğrenciler deneysel teknoloji, veri toplama, mikro kontroller, malzeme fiziği ve çok daha fazlası dahil olmak üzere bir dizi seçmeli modül arasından seçim yapabilir. Uzman öğretim üyelerine danışarak, öğrenciler kendi ilgi alanlarına ve arka planlarına uygun çalışma planını tam olarak tasarlayabilirler.... [-]


Yüksek Lisans of Electrical Engineering (Leuven)

KU Leuven: Faculty of Engineering Science
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 yıl September 2019 Belçika Leuven + 1 daha

[+]

fakülte de endüstri liderleri ile mükemmel profesyonel bağlantıları vardır.

Amacı seçilen seçeneğe bağlı olarak, öğrenci aşağıdaki bölgelerinden biri derinlemesine bir bilgiye sahip: Elektronik ve elektronik komponentler ve sistemlerin tasarımı üzerinde durularak tümleşik devreler. elektronik sistemlerin uygulamaları tasarımı üzerinde durularak Gömülü sistemler ve multimedya. yaratıcı, uygulamak genişletmek, derinleştirmek ve elektrik mühendisliğinin farklı alanlarının bilgi entegre. bağımsız bilgi ve problem çözme sürecinde gerekli teknolojik durumunu edinebilirler. bağımsız edebiyat ve teknik kılavuzları, süreç bulmak ve değerlendirmek mümkün. Sistem sınırları göz önüne alarak, gerçekçi bir sorun (daha karmaşık bir doğa) için yenilikçi çözümler, sentez bir araştırma planı kurmak ve geliştirmek yapabiliyor. eleştirel araştırma sonuçlarını değerlendirebilir. [-]

Elektrik Mühendisliği Yüksek Lisansı

Frederick University
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 18 - 36 dönem February 2019 Kıbrıs Cumhuriyeti Nicosia + 1 daha

Program, Elektrik Mühendisliği disiplininin dört uzmanlığına odaklanmaktadır. Dört ihtisas, İletişim Sistemleri, Güç Sistemleri, Kontrol Sistemleri ve Bilgisayar Mühendisliği'dir. Her uzmanlık, farklı zorunlu ve seçmeli ders seti gerektirir. [+]

uzmanlaşma

Program, Elektrik Mühendisliği disiplininin dört uzmanlığına odaklanmaktadır. Dört ihtisaslaşma şunlardır:

İletişim sistemleriGüç SistemleriKontrol sistemleriBilgisayar Mühendisliği

Her uzmanlık, farklı zorunlu ve seçmeli ders seti gerektirir.

Eğitim dili İngilizce'dir.

Anahtar Öğrenme ÇıktılarıUzmanlık alanıyla ilgili mühendislik problemlerini çözmek için uygun matematik, bilim ve mühendislik yöntemlerini uygulayabilir ve bilgisayar yazılımlarını kullanabilir.Uzmanlıklarıyla ilgili elektrik sistemlerini tasarlamak ve değerlendirmek için modern tasarım otomasyon yazılımı ve donanım araçlarının yanı sıra laboratuar ekipmanlarını kullanın.Elektriksel sistem ve bileşenlerin genel kalite özellikleri ve verilen problem içerisinde sunulan muhtemel değiş tokuşlar açısından değerlendirilmesi için analitik yöntemlerin ve modelleme tekniklerinin kullanılması.Uzmanlık alanı ve ortaya çıkan teknolojiler konusunda bilginin ön planıyla ilgili bilgileri uygulayabilir ve çözebilir.Veritabanları ve çevrimiçi bilgisayar aramaları yoluyla bilgi alma da dahil olmak üzere farklı kaynaklardan gelen bilgileri alın ve analiz edin.Sözlü ve yazılı iletişim becerilerinin yanı sıra ilgili bilgi işlem teknolojileri ve araçlarının kullanımında yeterlilik göstermek.Mezunların İstihdam Profilleri... [-]

Elektrik Mühendisliği (MS)

New Jersey Institute of Technology
Kampüs September 2019 Amerika Birleşik Devletleri Newark

Bilgisayar Mühendisliği programında MS, öğrencilere bilgisayarların hem donanım hem de yazılım açısından gelişmiş bir geçmişe sahip olmalarını ve günümüzde hesaplamada kullanılan donanım-yazılım tasarımı ticaretinin nasıl yapılacağını öğrenmektedir. Geleneksel Bilgisayar Bilimi müfredatı, öncelikle yazılımın yazılım tarafına odaklanır, sadece donanım mimarisini yazılımları incelemek için bir araç olarak sunar. Geleneksel Elektrik Mühendisliği müfredatı neredeyse sadece donanım üzerinde yoğunlaşmaktadır. Özellikle son on yılda bilgisayar donanımı ve yazılımlarının hızla gelişmesiyle. Mühendislere hem donanım hem de yazılım konusunda bilgili olma ihtiyacı var, ama daha önemlisi, nasıl etkileştiklerini. [+]

genel bakış

Bilgisayar Mühendisliği programında MS, öğrencilere bilgisayarların hem donanım hem de yazılım açısından gelişmiş bir geçmişe sahip olmalarını ve günümüzde hesaplamada kullanılan donanım-yazılım tasarımı ticaretinin nasıl yapılacağını öğrenmektedir. Geleneksel Bilgisayar Bilimi müfredatı, öncelikle yazılımın yazılım tarafına odaklanır, sadece donanım mimarisini yazılımları incelemek için bir araç olarak sunar. Geleneksel Elektrik Mühendisliği müfredatı neredeyse sadece donanım üzerinde yoğunlaşmaktadır. Özellikle son on yılda bilgisayar donanımı ve yazılımlarının hızla gelişmesiyle. Mühendislere hem donanım hem de yazılım konusunda bilgili olma ihtiyacı var, ama daha önemlisi, nasıl etkileştiklerini.... [-]


Yüksek Lisans elektrik Mühendisliği

Warsaw University of Technology
Kampüs Tam zamanlı 18 ay October 2018 Polonya Warsaw

güç sistemi (planlama, optimizasyon ve kontrol), elektrik güç kalitesi, elektromanyetik uyumluluk, elektromekanik tahrik sistemleri, elektrikli çekme, ölçme sistemleri (donanım ve yazılım), akıllı: Bu programdan mezun alanında kapsamlı nitelik ve temel bilgilere sahip olacak elektrik tesisatları ve BT (güç mühendisliği yapay zeka, hesaplama yöntemleri ve algoritmalar, mikroişlemci mühendisliği). [+]

Elektrik Mühendisliği Fakültesi

Elektrik Mühendisliği Fakültesi İngilizce yürütülen aşağıdaki programları sunmaktadır:

Mühendisliği Yüksek Lisans

alanında 1,5 yıl (3 dönem) yüksek lisans programı:

elektrik mühendisliği

Program ders ve tez hazırlık gerektirir.

Yüksek Lisans Master Çalışmaları - Elektrik Mühendisliği

güç sistemi (planlama, optimizasyon ve kontrol), elektrik güç kalitesi, elektromanyetik uyumluluk, elektromekanik tahrik sistemleri, elektrikli çekme, ölçme sistemleri (donanım ve yazılım), akıllı: Bu programdan mezun alanında kapsamlı nitelik ve temel bilgilere sahip olacak elektrik tesisatları ve BT (güç mühendisliği yapay zeka, hesaplama yöntemleri ve algoritmalar, mikroişlemci mühendisliği).... [-]


Elektrik ve Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisansı

Khalifa University of Science and Technology
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 - 3 yıl September 2019 Birleşik Arap Emirlikleri Abu Dhabi + 1 daha

Elektrik ve Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisans derecesi (ECE Yüksek Lisans), dersler yanı sıra tez dahil olmak üzere bir çalışma programının gereklerini başarıyla tamamlamak için verilir. Tez, elektrik ve bilgisayar mühendisliği ve ilgili disiplinlerin genel alanı içinde uzmanlık alanlarının bağımsız bir araştırmasıdır. [+]

hakkında

BURS

Khalifa University of Science and Technology lisansüstü programlara kayıtlı nitelikli uluslararası öğrencileri desteklemek için Yüksek Lisans Araştırma / Öğretim Asistanı (GRTA) bursları sunmaktadır.

Burs, aşağıdakileri içeren cömert ücretler ve faydalar sağlar:

Öğrenim ücretlerinin tam kapsamı.Khalifa Üniversitesi vizesi altındaki öğrenciler için sağlık sigortası kapsamı.Uluslararası araştırma konferanslarına katılma desteği.GRTA Bursu için belirlenen aylık ücret aşağıdaki gibidir (değişiklik yapılabilir):

Uygulama Açılışı!

1 Eylül 2018'de bir sonraki alım için 1 Kasım 2018'den itibaren başvuru almaya başlayacağız.... [-]