close

Filtreler

Sonuçları Göster

Aberystwyth Birleşik Krallık'ta Finans Fen Bilimleri Yüksek Lisans Programları Hepsini İncele 2021

MSc ya da fen bilimleri uluslar arası olarak tanınan ve belirli bir alanda bilgi ve yeterliliği gösteren akademik bir derecedir. MSc programlarını tamamlamak genelde dört yıl sürmektedir ve programdan sonra çoğu kişi iş hayatına atılırken, bazıları da eğitimlerine devam etmektedirler.maliye,paranın yönetimi konusunda yapılan çalışmadır ve kişisel tasarrufların yönetimi… Devamını oku

MSc ya da fen bilimleri uluslar arası olarak tanınan ve belirli bir alanda bilgi ve yeterliliği gösteren akademik bir derecedir. MSc programlarını tamamlamak genelde dört yıl sürmektedir ve programdan sonra çoğu kişi iş hayatına atılırken, bazıları da eğitimlerine devam etmektedirler.

maliye,paranın yönetimi konusunda yapılan çalışmadır ve kişisel tasarrufların yönetiminden,muhasebe ve yatırım bankacılığına kadar bir çok konuyu kapsar. bir maliye öğrencisi,emeklilik planlama iş yatırımları gibi yan alanlarda uzmanlaşmayı seçebilir veya eğitimine maliyenin çeşitli alanlarında araştırmaya devam edebilir.

İngiltere Eğitim farklı hükümetlerin altında ayrı sistem olan İngiltere ülkelerinin her biri ile bir intikal konudur: Birleşik Krallık Hükümeti İngiltere sorumludur, ve İskoç Hükümeti, Galler Hükümeti ve Kuzey İrlanda Yönetim İskoçya sorumludur sırasıyla Galler ve Kuzey İrlanda,.

İngiltere Nehirler Rheidol ve Ystwyth izdiham yer alan, Aberystwyth şehir bir uğrak tatil yeridir. Bu Aberystwyth Üniversitesi ev sahipliği yapmaktadır.

Aberystwyth Birleşik Krallık'ta Finans MSc Programları Okullarla Direkt İletişime Geçin 2021

Daha Az
İlgili çalışma alanları
arrow_drop_up arrow_drop_down
format_list_bulleted Filtreler
Aberystwyth University Business School
Aberystwyth, Birleşik Krallık

Yüksek Lisans Finansman, finans sektöründe gelecekteki bir kariyere destek olacak geniş bir yelpazede uzmanlaşmış teorik ve pratik bilgi ve becerileri sağlar.

Yüksek Lisans Finansman, finans sektöründe gelecekteki bir kariyere destek olacak geniş bir yelpazede uzmanlaşmış teorik ve pratik bilgi ve becerileri sağlar. -
MSc
Tam zamanlı
Ingilizce
Kampüs
 
Aberystwyth University Business School
Aberystwyth, Birleşik Krallık

Uluslararası Finans Yüksek Lisansı, küresel ekonomiyi şekillendiren ve hareket ettiren kuvvetler hakkında uzman bilgisi edinmeniz için mükemmel bir fırsat sunar.

Uluslararası Finans Yüksek Lisansı, küresel ekonomiyi şekillendiren ve hareket ettiren kuvvetler hakkında uzman bilgisi edinmeniz için mükemmel bir fırsat sunar. -
MSc
Tam zamanlı
Ingilizce
Kampüs
 
Aberystwyth University Business School
Aberystwyth, Birleşik Krallık

Yüksek Lisans Yönetimi ve Finans işletme finansında sağlam bir kavramasını yönetmek isteyen katılımcılar için tasarlanmıştır.

Yüksek Lisans Yönetimi ve Finans işletme finansında sağlam bir kavramasını yönetmek isteyen katılımcılar için tasarlanmıştır. -
MSc
Tam zamanlı
Ingilizce
Kampüs
 

İPUCU! Bir okulu temsil ediyorsanız ve programlarınızı listemize eklemek istiyorsanız buradan bize ulaşın

İlgili çalışma alanları