Filter
Fen bilimleri Yüksek Lisansı
Birleşik Krallık Wales Cardiff Eğitim türü: Tümü Hız: Yarı zamanlı

En iyi Yarı zamanlı MSc Programları içinde Gıda Bilimleri in Wales Birleşik Krallık 2019

Yüksek Lisans Yüksek Lisans anlamına gelir. Bu ülkelerin çok sayıda üniversite tarafından verilen bir yüksek lisans eğitim yüksek lisans 's derecesidir. Derecesi genellikle sosyal bilimlerde bazen bilimlerde için okudu ve bir.

Gıda bilimleri gıda biyolojik kompozisyonu yanı sıra gıda oluşturmak için gerekli kimyasal süreçler üzerinde odaklanan bir çalışma alanıdır. Gıda bilimleri öğrenerek, bireylerin tüm dünyada güvenle teslim edilebilir, güvenli ve besleyici gıda ürünleri yaratmak için hazırlanabilir.

Büyük Britanya ve yaygın İngiltere ve İngiltere olarak bilinen Kuzey İrlanda, Amerika Birleşik Krallık Avrupa kıtasının kuzey-batı kıyılarında bulunan bir egemen devlettir.Iki en ünlü (ve eski) üniversiteler İngiltere de (özellikle Imperial College, Londra Ekonomi Okulu, University College London birkaç dahil olmak üzere, birçok dünya standartlarında kurumlar vardır (genellikle birçok İngilizler tarafından Oxford ve Cambridge üniversiteleri olarak anılacaktır) Oxford ve Cambridge olan Londra ve King 's College London, bütün) Londra Üniversitesi bir parçasıdır

Cardiff birçok dil okulu sonucunda damalı dil geçmişi olan, Galler başkenti. Çeşitli üniversite hastaneleri, yüksek öğrenim dört temel kurumları, çeşitli akademiler ve bin 44 civarında yüksek eğitim öğrencisi bulunmaktadır.

Yarı zamanlı MSc içinde Gıda Bilimleri in Wales Birleşik Krallık'ta

Devamını oku Daha Az

2 Sonuçlar Gıda Bilimleri, Cardiff

Cardiff Metropolitan University

Bu çevrimiçi program, gıda imalat sanayi personelini, özellikle teknik kalite güvencesi ve NPD'de çalışanlar için kendi uygulamalarına özel referans ve uygulamalarla geli ... [+]

Kursa Genel Bakış

Endüstri için Gıda Teknolojisi alanındaki bu çevrimiçi, esnek ve dağıtılmış öğrenme (FDL) Yüksek Lisansı, özellikle kendi uygulamalarına özel referans ve uygulama ile, gıda imalat sanayi personeli, özellikle teknik kalite güvencesi ve yeni ürün geliştirmede çalışanlar geliştirmeyi amaçlamaktadır. Bu uygulamalı program, katılımcıların önyargılarına ve uygulamalarına meydan okumak, ayrıca bilgi, beceri ve yetkinliklerini geliştirmek için tasarlanmıştır.

Sadece elektronik araçlarla verildiğinden, bu programa üniversiteye devam etmek gerekmez.

Kurs içeriği

Bu program yalnızca yarı zamanlı, dağıtılmış, esnek bir öğrenme temelinde sunulmaktadır. Endüstri için MSc Gıda Teknolojisi elde etmek için, öğrencilerin başarıyla 180 kredi değerinde modülleri tamamlamak zorundadır. Bu, araştırma projesi bileşeni de dahil olmak üzere tüm temel modülleri içermelidir.... [-]

Birleşik Krallık Cardiff
Eylül 2019
Ingilizce
Yarı zamanlı
5 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Cardiff Metropolitan University

Program, çeşitli sektörlerdeki profesyonellerin ve pratisyenlerin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. ... [+]

Kursa Genel Bakış

Birleşik Krallık'taki gıda endüstrisi, olağanüstü kaliteli, güvenli ve sağlıklı ürünlerin üretimi için dünyaca ünlü bir ün kazandı. Küresel pazardaki bu konumunu korumak için, işgücünün eşit derecede yetkin ve yetenekli olması hayati öneme sahiptir.

Cardiff Met'teki Gıda Bilimi ve Teknolojisi Yüksek Lisansı, size gıda bilimi ve gıda teknolojisi alanındaki kapsamlı teorik ve pratik bilgileri birleştiren profesyonel eğitim sağlamak için tasarlanmıştır.

Kariyerlerini geniş bir yelpazede, gıda bilimi ve gıda teknolojisi alanındaki geniş kapsamlı gıda üretimi, ticari, devlet veya araştırma rollerine genişletmek isteyen öğrenciler ve profesyoneller için idealdir.... [-]

Birleşik Krallık Cardiff
Eylül 2019
Ingilizce
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku