MASTERSTUDIES

Hava Trafik Kontrolü 2 MSc Dereceleri Karşılaştır

MSc, öğrencilerin alanlarını daha da keşfedip gelecekteki kariyerleri için değerli beceri ve deneyim kazanmalarını sağlayan bir lisansüstü programın Master of Science için bir kısaltmadır. Dersler lisans programlarına göre daha sıkı odaklanmış olma eğilimindedir ve genellikle daha fazla araştırma gerektirir.

Hava Trafik Kontrolünde Yüksek Lisans Nedir? Bu lisans programına kayıt olurken, lisansüstü öğrenciler sürekli olarak büyüyen havacılık dünyasıyla ilgili daha fazla bilgi edinebilir ve hava kontrollerinde hem zemin hem de havada somut bir temel oluşturabilirler. Öğrenciler genellikle, gelmek istedikleri kariyerine bağlı olarak teknik altyapı, tasarım ve geliştirme veya mevcut uçakların iyileştirilmesi hakkında daha fazla bilgi edinmek için eğitimlerini uzmanlaştırma seçeneğine sahiptirler. Seçtikleri odağı, öğrendikleri becerileri ve dolayısıyla mezuniyet sonrası seçebilecekleri kariyer tipini etkiler.

Bu Yüksek Lisans programı, öğrencilere eleştirel düşünme, gezinme ve takip protokolü gibi becerileri geliştirmelerini öğretir. Elbette ki bu beceriler, öğrencilerin kendi alanlarında daha başarılı bir kariyer elde etmelerinde yardımcı olmak için tasarlanmıştır, ancak günlük yaşamdaki sorunlara yeni bir bakış açısıyla yaklaşmalarına yardımcı olarak kişisel yaşamlarını zenginleştirebilirler.

Öğrencilerin bilmeleri gereken bir şey, bu programın öğrenim ücretinin okuldan okula ve ülkeden ülkeye değişmesidir, bu nedenle biraz araştırma yapmak şarttır. Finansal planlama özellikle önemlidir, çünkü bu programın bazı durumlarda tamamlanması iki yıla kadar sürebilir.

Bu Yüksek Lisans'da yer alan pek çok alt kategori vardır, mezunlar için iş seçimi olabilir
farklı. Navigasyon sistemlerine odaklananlar için mevcut olabilecek kariyer fırsatlarından bazıları arasında teknik proje yöneticisi, test yöneticileri ve sistem entegrasyon mühendisleri bulunmaktadır. Havaalanı operasyonlarında uzmanlaşan mezunlar, teknik ve operasyonel strateji yöneticisi, validasyon yöneticisi veya sistem mühendisleri olarak başlayabilirler.

Online kurslar, sınırlı programlara sahip öğrenciler için mükemmel seçeneklerdir, ancak yerel ve uluslararası kurslar çok büyük potansiyele sahiptir. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

2 Sonuçlar Hava Trafik Kontrolü Filter

Gelişmiş ana hava navigasyon sistemi mühendisliği ve operasyon (ms Anseo)

ENAC
MSc
<
Tam zamanlı
<
2 dönem
Ingilizce
Kampüs

on-toprak (haberleşme sistemleri, navigasyon sistemleri, gözetleme sistemleri, otomatik hava trafik kontrol sistemleri), on-board (Uydu ve aviyonik: MS Anseo Hava Seyrüsefer s ...

Devamını oku

Uluslararası havayolu taşımacılığı ve operasyon yönetimi alanında MBA

ENAC
MSc
<
Tam zamanlı
<
2 yıl
Ingilizce
Kampüs

MSc IATOM, güncel mühendislik ve yönetim kavramlarının veya havacılık ve havacılık endüstrisinin yöntemlerinin uygulanmasına ağırlık veren uzman ve yöneticileri eğitmeyi amaçl ...

Devamını oku