MASTERSTUDIES

Havacılık Güvenliği 3 MSc Dereceleri Karşılaştır

Lisans derecesi ile doktora derecesi arasındaki orta noktada yüksek lisans eğitimi, bir alanın derinlemesine bilinmesine neden olan bir ders çizelgesi. Programın amacı, mezunlarını seçilen disiplinde daha ileri eğitim ya da kariyer için hazırlamaktır.

Havacılık Güvenliği Yüksek Lisansı Nedir? Havacılık güvenliği ve güvenliği üzerine yoğunlaşan bu lisans programı genellikle öğrencinin bu konulardaki bilgi ve anlayışını genişletir. Kurslar, havacılık kazalarının tarihini ve havacılık güvenliğindeki ilerlemeleri de kapsayabilir. Risk yönetimi, stratejiler, planlama ve insan hatası konusundaki dersler programın genel bir parçasıdır ve tipik olarak havacılık endüstrisine bir bütün olarak odaklanmaktadır. Uçuş simülatörleri ve uçaklar ve jetlerle gerçek deneyim kullanılabilir. Yönetmelikler gibi temel konulardaki modüller, bir konunun uzmanlaşmasına izin veren modüller ile dönüşümlü olabilir.

Bu programı tamamlayan öğrenciler, genellikle bir iş ortamı için istenilen becerilerle, zamanında ve eksiksiz bir şekilde işlerini tamamlama olanağına sahiptir. Etkinlik için belirli düzenlemeleri analiz edebiliyor olabilirler ve profesyonel ilerlemeye götürebilecek havacılık için bir havacılık güvenlik planı hazırlayabiliyor olabilirler.

Genellikle, Tam Zamanlı Öğrencilerin Havacılık Güvenliği alanında yüksek lisans öğrenimi için alınacak iki yıllık bir programın maliyeti kurum ve ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Olası program katılımcıları cari fiyatlarla her kolejle iletişime geçmelidir.

Havayolları ve havaalanları bu alandaki mezunların en büyük işverenlerinden biridir. Güvenlik ve emniyet planlamasını ileri düzeyde kavramış olanlar için hükümet ve endüstride pozisyonlar vardır. Bu yüksek lisans derecesi ile yönetim ve yüksek yönetim tanıtımları mümkündür. Mezunlara açık kariyerler arasında havaalanı müdürü, hava trafik kontrolörü, TSA güvenlik uzmanı, güvenlik müfettişi ve teknisyen bulunur.

Havacılık Güvenliği Yüksek Lisans, ABD'deki ve diğer ülkelerdeki birçok kurum tarafından sunulmaktadır. Daha fazla bilgi edinmek için, aşağıda programınızı arayın ve doğrudan başvuru formunu doldurarak seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

3 Sonuçlar Havacılık Güvenliği Filter

Güvenlik ve Kaza Araştırması Msc

Cranfield University
MSc
Oca 2021
<
Yarı zamanlı
<
3 yıl
Ingilizce
Kampüs

40 yıldan uzun bir süredir kaza soruşturması alanında bir mükemmellik merkezi olduk. Özel olarak kaza araştırmacıları ve ilgili alanlarda çalışanlar için tasarlanan bu kurs, s ...

Devamını oku

Emniyet bilim ms

Embry Riddle Aeronautical University
MSc
<
Tam zamanlı
<
2 yıl
Ingilizce
Kampüs

Güvenlik Bilimleri (MS-SS) lisans programı Master of Science, bir havacılık güvenliği çalışmanın pratik ders yanı sıra iş sağlığı ve güvenliği ile öğrencilere sağlamak için ta ...

Devamını oku

Havacılıkta Güvenlik ve İnsan Faktörleri Yüksek Lisans

Cranfield University
MSc
Eki 2020
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
Ingilizce
Kampüs

Bu ders, sektöre, dersler ve pratik alıştırmaların bir karışımı yoluyla öğrenilen bilgi ve becerilerin uygulanmasıyla performans ve güvenliğe gerçek ve kalıcı bir iyileştirme ...

Devamını oku