Filter
Fen bilimleri Yüksek Lisansı
Birleşik Krallık England Boston Eğitim türü: Tümü Hız: Yarı zamanlı

En iyi Yarı zamanlı Fen Bilimleri Yüksek Lisans Dereceleri içinde Hayvan Bakımı ve Refah Boston Birleşik Krallık 2019

Bilim, ya da Bilim alanında yüksek lisans derecesi Yüksek lisans birçok ülkede Üniversiteler tarafından verilen akademik bir derecesidir. Bilim Yüksek lisans lisans derecesini tamamladıktan sonra popüler bir seçimdir.

Hayvan bakımı ve refahı, insanlarla etkileşime giren hayvanların sağlığını ve refahını vurgulayan bir çalışmadır. Hayvanların hastalık, yaralanma, acı, açlık, susuzluk veya korku gibi şeylerden muzdarip olmaması gerektiğini vurgulayan ilkeler üzerine kurulmuştur.

İngiltere, Birleşik Krallık 300'den yaşında ve dört kurucu ülke oluşur: İngiltere, İskoçya, Galler ve Kuzey İrlanda. İngiltere son 1000 yıl için öğrenme bir merkezi olmuştur ve birçok eski ve seçkin üniversitelerin sahip oldu. Yabancı öğrenciler İngiltere üniversitelerinde öğrenci vücudun önemli bir bölümünü oluşturuyor.

Yarı zamanlı Fen Bilimleri Yüksek Lisans içinde Hayvan Bakımı ve Refah Boston Birleşik Krallık'ta

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Hayvan Bakımı ve Refah, Boston

University of Lincoln

Bu yüksek lisans derecesi, eşlik eden hayvanlarda problem davranışlarının yönetimi için teorik ve pratik becerilerinizi geliştirmeyi amaçlayan kanıta dayalı bir yaklaşımı ... [+]

Kurs

University of Lincoln MSc Klinik Hayvan Davranış programı bir uzmanlar ekibi tarafından yönetilir ve Hayvan Davranışı Çalışması Derneği tarafından akredite edilmiştir.

Bu yüksek lisans derecesi, eşlik eden hayvanlarda problem davranışlarının yönetimi için teorik ve pratik becerilerinizi geliştirmeyi amaçlayan kanıta dayalı bir yaklaşımı izler. Avrupa 'nın ilk veteriner davranış profesörü, Avrupalı ​​ve Kraliyet Veteriner Hekimliği Koleji uzmanı Daniel Mills de dahil olmak üzere bir uzmanlar ekibi tarafından yönetiliyor.

Öğretim, araştırma ve uygulama ile bilgilendirilir ve Yaşam Bilimleri Bölümü veteriner davranış kliniğine erişim yoluyla gerçek vakalar hakkında deneyim kazanma şansına sahipsiniz. Müfredat, Okul Hayvan Davranışları Bilimi ve Refah Grubu'nda yürütülen araştırmalarla yakından ilişkilidir. Araştırma becerilerini geliştirmek için teşvik edileceksiniz ve akademisyenlerin yanı sıra araştırma konseyleri, hayır kurumları ve ticari kuruluşlar tarafından finanse edilen yüksek profilli projelerde çalışma fırsatına sahip olabilirsiniz.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Yarı zamanlı
13 - 33 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku