Filter
Fen bilimleri Yüksek Lisansı
Birleşik Krallık England London Eğitim türü: Tümü Hız: Yarı zamanlı

Top Yarı zamanlı Fen Bilimleri Yüksek Lisansları içinde Hayvan Bilimi London Birleşik Krallık 2019

Bilim, ya da Bilim alanında yüksek lisans derecesi Yüksek lisans birçok ülkede Üniversiteler tarafından verilen akademik bir derecesidir. Bilim Yüksek lisans lisans derecesini tamamladıktan sonra popüler bir seçimdir.

Hayvan bilimi, insan kontrolü altındaki hayvanların incelenmesini içerir. Tipik olarak, müfredat, hayvanlar üzerinde çalışan uygulamalı deneyim ile birlikte, bilim üzerine odaklanmaktadır. Bu çalışma alanı, öğrencileri hayvancılıkla uğraşan, tarımcılık, hayvancılık ve hayvan davranışlarını içeren mesleklere hazırlar.

İngiltere, Birleşik Krallık 300'den yaşında ve dört kurucu ülke oluşur: İngiltere, İskoçya, Galler ve Kuzey İrlanda. İngiltere son 1000 yıl için öğrenme bir merkezi olmuştur ve birçok eski ve seçkin üniversitelerin sahip oldu. Yabancı öğrenciler İngiltere üniversitelerinde öğrenci vücudun önemli bir bölümünü oluşturuyor.

Londra Birleşik Krallık'ın başkenti, en kalabalık bölge ve kraliyet ailesi yaşıyor. Bu 43 üniversitelerde 412 bin öğrenci ile Avrupa'da yüksek öğrenim en büyük konsantrasyonu vardır.

Yarı zamanlı MSc Programı içinde Hayvan Bilimi London Birleşik Krallık'ta

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Hayvan Bilimi, London

Royal Veterinary College

Birçok kişinin tam zamanlı çalışma ile karşılaştığı zorlukları anlıyor ve Londra Üniversitesi Uluslararası Programlarıyla güç birliği yaptık. ... [+]

Yüksek Lisans ve Lisansüstü Diploma / Sertifika: Hayvancılık Sağlığı ve Uzaktan Eğitim ile Üretim

Birçok kişinin tam zamanlı çalışma ile karşılaştığı güçlükleri ve Londra Uluslararası Programlar Üniversitesi ile ortaklaşa kurdukları, Yüksek Lisans / Lisansüstü Diploma, Hayvancılık Sağlık Lisansüstü Sertifika ve Uzaktan Eğitimle Üretim konularında destek olduklarını anlıyoruz.

Aynı zamanda bilgi ve kariyer potansiyelinizi geliştirmek için ya da Yüksek Lisans Diploması veya Pg Sertifikası için ilerleme yönünde kredi olarak kullanılmak üzere kullanılabilen 240 ayrı kısa kurs modülü sunuyoruz. Bu ek modüller hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz lütfen daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.... [-]

Birleşik Krallık London
Ağustos 2019
Ingilizce
Yarı zamanlı
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku