Filter
Fen bilimleri Yüksek Lisansı
Birleşik Krallık England Manchester Eğitim türü: Tümü Hız: Yarı zamanlı

Top Yarı zamanlı Fen Bilimleri Yüksek Lisans Programları içinde Hayvan Bilimi Manchester Birleşik Krallık 2019

Master of Science (MSc): Bu programlar son zamanlarda lisans çalışmalarını tamamladı ve bir derin ve daha bilimsel düzeyde bilgilerini geliştirmek isteyen insanlar için lisansüstü çalışmalar.

Hayvan bilimi, hayvanların biyolojisinin incelenmesidir. Geleneksel olarak, öğrenciler sadece sığır, koyun, kümes hayvanları, atlar ve domuzlar dahil olmak üzere yalnızca hayvan türlerini incelerdi. Günümüzde öğrenciler, eşlik eden hayvanlar ve egzotik türler de dahil olmak üzere çok daha geniş bir yelpazede hayvanlar üzerinde çalışabilirler.

İngiltere, Birleşik Krallık 300'den yaşında ve dört kurucu ülke oluşur: İngiltere, İskoçya, Galler ve Kuzey İrlanda. İngiltere son 1000 yıl için öğrenme bir merkezi olmuştur ve birçok eski ve seçkin üniversitelerin sahip oldu. Yabancı öğrenciler İngiltere üniversitelerinde öğrenci vücudun önemli bir bölümünü oluşturuyor.

Manchester, mimarisi ile ünlü ve şehrin kendisi 5 kat daha büyük İngiltere en büyük ikinci kentsel alan, sahiptir. Orada sadece üç üniversite, ancak 73 bin öğrenci toplam var.

Yarı zamanlı Fen Bilimleri Yüksek Lisans içinde Hayvan Bilimi Manchester Birleşik Krallık'ta

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Hayvan Bilimi, Manchester

Manchester Metropolitan University

Hayvan Davranışı Yüksek Lisans, davranış gelişimi ve dinamikleri içerisinde çevre, deneyim ve fizyoloji arasındaki etkileşimi ele alır. Hayvan davranışının ilkelerinin, h ... [+]

genel bakış

Hayvan Davranışı Yüksek Lisans, davranış gelişimi ve dinamikleri içerisinde çevre, deneyim ve fizyoloji arasındaki etkileşimi ele alır. Hayvan davranışının ilkelerinin, hayvan refahı ve korunması gibi pratik sorunlara nasıl uygulanabileceği açısından uygulanan bir unsur var. Öğrenciler (omurgasız hayvanlardan) laboratuar çalışmaları ve saha çalışması deneyim kazanabilirler. Program, sayısal ve araştırma odaklı güçlü bir yaklaşıma sahiptir. Chester Hayvanat Bahçesi'nde gerçekleşen Zoo Conservation Biology de dahil olmak üzere çeşitli seçmeli birimler mevcuttur. Polonya veya Tanzanya'da zorunlu bir yerleşim alanı kursu da bulunmaktadır.... [-]

Birleşik Krallık Manchester
Eylül 2019
Ingilizce
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku