Filter
Fen bilimleri Yüksek Lisansı
Birleşik Krallık Scotland Stirling Eğitim türü: Tümü Hız: Yarı zamanlı

Top Yarı zamanlı MSc Dereceleri içinde Hayvan Bilimi Stirling Birleşik Krallık 2019

MSc ya da fen bilimleri uluslar arası olarak tanınan ve belirli bir alanda bilgi ve yeterliliği gösteren akademik bir derecedir. MSc programlarını tamamlamak genelde dört yıl sürmektedir ve programdan sonra çoğu kişi iş hayatına atılırken, bazıları da eğitimlerine devam etmektedirler.

Hayvan bilimi, hayvanların biyolojisinin incelenmesidir. Geleneksel olarak, öğrenciler sadece sığır, koyun, kümes hayvanları, atlar ve domuzlar dahil olmak üzere yalnızca hayvan türlerini incelerdi. Günümüzde öğrenciler, eşlik eden hayvanlar ve egzotik türler de dahil olmak üzere çok daha geniş bir yelpazede hayvanlar üzerinde çalışabilirler.

Büyük Britanya ve yaygın İngiltere ve İngiltere olarak bilinen Kuzey İrlanda, Amerika Birleşik Krallık Avrupa kıtasının kuzey-batı kıyılarında bulunan bir egemen devlettir.Iki en ünlü (ve eski) üniversiteler İngiltere de (özellikle Imperial College, Londra Ekonomi Okulu, University College London birkaç dahil olmak üzere, birçok dünya standartlarında kurumlar vardır (genellikle birçok İngilizler tarafından Oxford ve Cambridge üniversiteleri olarak anılacaktır) Oxford ve Cambridge olan Londra ve King 's College London, bütün) Londra Üniversitesi bir parçasıdır

Stirling tarihsel İskoçya Krallığı kraliyet kalelerinden biri oldu. Şimdi 80 milletten 11 bin ila 12 öğrenci vardır Stirling Üniversitesi ev sahipliği yapmaktadır.

Yarı zamanlı Fen Bilimleri Yüksek Lisans Programı içinde Hayvan Bilimi Stirling Birleşik Krallık'ta

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Hayvan Bilimi, Stirling

Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
University of Stirling

İnsan-Hayvan Etkileşimi içindeki bu Üstatlar sizi, disiplinler arası yaklaşımlara ve diğer türlerle olan ilişkilerimizi araştırmak için kullanılan çeşitli yöntemlere tanı ... [+]

genel bakış

İnsan-Hayvan Etkileşimi içindeki bu Üstatlar sizi, disiplinler arası yaklaşımlara ve diğer türlerle olan ilişkilerimizi araştırmak için kullanılan çeşitli yöntemlere tanıtacaktır. Çok çeşitli konuları kapsamakta ve hayvan barınaklarından hayvan destekli müdahalelere, hayvanat bahçelerine, çiftliklere ve koruma alanlarına kadar geniş bir yelpazedeki insan-hayvan etkileşimlerine bakmaktadır.

Bireysel kariyer hedeflerinize uyarlanmış doğrudan deneyime sahip olmak için bir yerleştirme ve araştırma projesi gerçekleştireceksiniz. Ayrıca uzmanlık alanımızdaki insan uzmanları ile ilgili uzmanlığımızdan da öğreneceksiniz:

su kültürükorumainsan-hayvan çatışmasıhayvan yardımlı terapiHayvan davranışı ve hayvan refahı çalışması... [-]
Birleşik Krallık Stirling
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
12 - 27 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku