Filter
Fen bilimleri Yüksek Lisansı
Avrupa Eğitim türü: Tümü Hız: Yarı zamanlı

En iyi Yarı zamanlı Fen Bilimleri Yüksek Lisans Dereceleri içinde Hayvancılık 2019 Avrupa

Bilim, ya da Bilim alanında yüksek lisans derecesi Yüksek lisans birçok ülkede Üniversiteler tarafından verilen akademik bir derecesidir. Bilim Yüksek lisans lisans derecesini tamamladıktan sonra popüler bir seçimdir.

Hayvancılık, çiftlik hayvanlarının bakımını içeren bir çalışma alanıdır. Hayvanlarla çalışan kariyerlere veya veterinerlik tıbbında veya hayvancılık yönetiminde ileri dereceler için öğrencileri hazırlamak amacıyla üreme teknolojisi, beslenme, biyoloji, genetik ve diğer bilimleri içerebilir.

Avrupa, dünya 's yedi kıtanın biri, genellikle Avrasya'nın batı ucundaki yarımada olarak bilinir. 10.180.000 (km2), alan regroups 50 ülke ile küçük ikinci kıta,.

MSc Yarı zamanlı içinde Hayvancılık Avrupa

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

1 Sonuçlar Hayvancılık, Avrupa

Royal Veterinary College

Birçok kişinin tam zamanlı çalışma ile karşılaştığı zorlukları anlıyor ve Londra Üniversitesi Uluslararası Programlarıyla güç birliği yaptık. ... [+]

Yüksek Lisans ve Lisansüstü Diploma / Sertifika: Hayvancılık Sağlığı ve Uzaktan Eğitim ile Üretim

Birçok kişinin tam zamanlı çalışma ile karşılaştığı güçlükleri ve Londra Uluslararası Programlar Üniversitesi ile ortaklaşa kurdukları, Yüksek Lisans / Lisansüstü Diploma, Hayvancılık Sağlık Lisansüstü Sertifika ve Uzaktan Eğitimle Üretim konularında destek olduklarını anlıyoruz.

Aynı zamanda bilgi ve kariyer potansiyelinizi geliştirmek için ya da Yüksek Lisans Diploması veya Pg Sertifikası için ilerleme yönünde kredi olarak kullanılmak üzere kullanılabilen 240 ayrı kısa kurs modülü sunuyoruz. Bu ek modüller hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz lütfen daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.... [-]

Birleşik Krallık London
Ağustos 2019
Ingilizce
Yarı zamanlı
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku