Danimarka'da Liderlik MSc

Danimarka'da Liderlik Fen Bilimleri Yüksek Lisans Dereceleri İncele 2018

Liderlik

Yüksek Lisans Yüksek Lisans anlamına gelir. Bu ülkelerin çok sayıda üniversite tarafından verilen bir yüksek lisans eğitim yüksek lisans 's derecesidir. Derecesi genellikle sosyal bilimlerde bazen bilimlerde için okudu ve bir.

Liderlik resmi veya gayri resmi bağlamlarda olsun, yönlendirmek ve diğer insanları yönetmek için yeteneğidir. Böyle bir liderlik eğitim programına katılım yoluyla elde edilebilir kararlılık ve iletişim gibi becerileri gerektirir.

Onun küçük nüfusa rağmen, araştırma ve yüksek kaliteli eğitim güçlü bir vurgu için dünya 'en yenilikçi ülke sayesinde biri olarak Danimarka yer alıyor. Ayrıca, güvenli, kolay ve yenilik odaklı bir ortamda çalışıyor olacağım.

Danimarka'da Liderlik En iyi Fen Bilimleri Yüksek Lisansları(MScs) 2018

Devamını oku

Ekonomi Ve İşletme Yüksek Lisansı - Strateji, Organizasyon Ve Liderlik

Aarhus University
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2018 Danimarka Aarhus

Strateji, Organizasyon ve Liderlik programı öğrencileri, artan küreselleşme, rekabet ve teknolojik değişim ile karşı karşıya olan kurumlarda yönetici veya çalışan olarak hareket etmek için gerekli bilgi, anlayış ve davranışsal becerileri edineceklerdir. [+]

Ekonomi ve İşletme Yüksek Lisansı - Strateji, Organizasyon ve LiderlikYarının iş dünyasında lider olmayı öğrenin

Dünyanın etkileşime girdiği ve değiştiği yol değişiyor. Küreselleşme artıyor, rekabet yoğunlaşıyor ve büyük/>

Dünya çapında teknolojik ve sosyal değişimler yaşanıyor. Strateji, Organizasyon ve Liderlik Yüksek Lisansı, öğrencileri yönetsel zorlukların vaka temelli tartışmaları etrafında merkezlenen kurslar aracılığıyla uçucu zamanlardaki yönetimsel sorumlulukları üstlenmeye hazırlar.

Kendi ellerinize öğrenmeye başlayın/>

Program planlama, organizasyon, kadro, liderlik ve iş kontrolü dahil olmak üzere merkezi yönetim işlevlerini kapsamaktadır.... [-]