Fransa'da Liderlik MSc Programı

Fransa'da Liderlik Lisansüstü Eğitimler Araştır 2018/2019

Liderlik

Bilim, ya da Bilim alanında yüksek lisans derecesi Yüksek lisans birçok ülkede Üniversiteler tarafından verilen akademik bir derecesidir. Bilim Yüksek lisans lisans derecesini tamamladıktan sonra popüler bir seçimdir.

liderlik çalışma psikoloji, tarih, yönetim, iletişim ve siyaset bilimi gibi farklı disiplinlerden, çeşitli içerir. Amaç, öğrencilerin kariyerleri boyunca bir topluluk, kuruluş veya şirket liderleri olmak için kullanabilecekleri becerileri yetiştirmektir.

Fransa, resmi olarak Fransa Cumhuriyeti, çeşitli denizaşırı bölgeler ve ülkelerle birlikte, Batı Avrupa'da çoğunlukla bulunan üniter yarı-başkanlık cumhuriyettir.

Fransa'da Liderlik Top Fen Bilimleri Yüksek Lisansları(MScs) 2018/2019

Devamını oku

Dijital Liderlik Yüksek Lisans Programı

Burgundy School of Business
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl September 2019 Fransa Lyon

Yüksek Lisans öğrencilerinin Dijital Dünyada gezinmesine ve değer yaratma fırsatlarını değerlendirmelerine yardımcı olmak için Yüksek Lisans programının amacı. [+]

Program hedefleri

Yüksek Lisans öğrencilerinin Dijital Dünyada gezinmesine ve değer yaratma fırsatlarını değerlendirmelerine yardımcı olmak için Yüksek Lisans programının amacı. Programın sonunda, öğrencilere gelecekteki işverenlerine dijital dönüşüm meydan okumalarına veya girişim girişimlerine katılmalarına yardımcı olacak gelişmiş beceriler kazandılar.

içerik

Dönem 1 Dersleri:

İş ahlakıStratejik YönetimKurumsal YönetimAraştırma YöntemleriYaratıcılık ve yenilik yönetimiİş planları yazmak ve mükemmel bir adım atmakPazarlama 3.0 reklam dijital tüketiciDijital çağda işbirlikçi ekonomiDijital dünya

Dönem 2 Dersleri:... [-]