İrlanda'da Liderlik Fen Bilimleri Yüksek Lisans

İrlanda'da Liderlik Fen Bilimleri Yüksek Lisansları Hepsini İncele 2019

Liderlik

Yüksek Lisans Yüksek Lisans anlamına gelir. Bu ülkelerin çok sayıda üniversite tarafından verilen bir yüksek lisans eğitim yüksek lisans 's derecesidir. Derecesi genellikle sosyal bilimlerde bazen bilimlerde için okudu ve bir.

Liderlik, rehberlik yönetmenlik ve insanların bir organizasyon veya grup yönetim eylemdir. Farklı liderlik tarzları ve iletişim, karar verme ve eleştirel düşünme gibi ortak becerileri içerir.

İrlanda son zamanlarda bir yasa, zorunlu onlara yüksek akademik hayallerini gerçekleştirmek izin devlet kredileri için başvuruda üniversite eğitim gören tüm öğrenciler. Uygulanan Ilk resmi dili de İrlanda Gal olarak bilinen, İrlandalı, ancak İngilizce (ikinci resmi dil) daha yaygın olarak kullanılmaktadır. Ulusal sermaye Dublin olduğunu. İrlanda tüm dünyada Saint Patrick Günü ederken (17 Mart) kutlamak için ünlüdür.

İrlanda'da Liderlik En iyi Lisansüstü Eğitimler 2019

Devamını oku

Liderlik msc

Royal College of Surgeons Ireland
Kampüs Yarı zamanlı 2 - 5 yıl September 2019 İrlanda Dublin

Modern örgütleri karşı karşıya zorluklar göz önüne alındığında, liderlik başarılı olacak ve hangi başarısız olur saptanmalarıyla tek ve en önemli unsur olarak ortaya çıkmaktadır. Görüntülemek liderlik nitelikleri örgütün başarısını değil, aynı zamanda sadece belirleyecek ... [+]

liderlik msc

Modern örgütleri karşı karşıya zorluklar göz önüne alındığında, liderlik başarılı olacak ve hangi başarısız olur saptanmalarıyla tek ve en önemli unsur olarak ortaya çıkmaktadır. Görüntülemek liderlik nitelikleri örgütün başarısını değil, aynı zamanda kariyer yörünge doğasını değil, sadece belirleyecektir. Liderlik programında bu MSc size artan güven ile çalışması ve etki ve etkisini en üst düzeye çıkarmak, böylece önemli ölçüde liderlik yeteneğini artırmak için tasarlanmıştır.

Bu sizin için bir program mı?

Liderlik programında MSc ölçüde, liderlik yeteneği geliştirmek kendi öz fikir artırmak ve başkalarına ve onların örgütleri üzerindeki etkisini maksimize etmek isteyen sağlık profesyonelleri için tasarlanmıştır.... [-]