Rusya'da Liderlik Fen Bilimleri Yüksek Lisans

Rusya'da Liderlik MSc Programları Araştır 2018/2019

Liderlik

Fen Bilimleri Lisans programı ya da BSc, belirli bir konuda dört yıllık yoğun bir eğitimden sonra verilen akademik bir derecedir. Birçok BSc dersi sınıf ve araştırma bazlı bir müfredat içermektedir.

Liderlik resmi veya gayri resmi bağlamlarda olsun, yönlendirmek ve diğer insanları yönetmek için yeteneğidir. Böyle bir liderlik eğitim programına katılım yoluyla elde edilebilir kararlılık ve iletişim gibi becerileri gerektirir.

Ayrıca resmi olarak Rusya Federasyonu olarak bilinen Rusya ya da, Kuzey Avrasya'da bir ülkedir. Rusya'da eğitim devlet tarafından ağırlıklı olarak sağlanır ve Eğitim ve Bilim Bakanlığı tarafından düzenlenir. Rusya'da, bir öğretmen ile temas dersler için eğitim süresi yaklaşık% 70 alır, geri kalan iş yükü 30% malzemenin bağımsız çalışma için ayrılmış bulunmaktadır.

Rusya'da Liderlik En iyi MSc Dereceleri 2018/2019

Devamını oku

Teknoloji Liderliği ve Girişimcilik Yüksek Lisans

Peter the Great St. Petersburg Polytechnic University
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2019 Rusya Saint Petersburg

Yeni teknolojilerin ortaya çıkması ve belirsizliğe neden olan çevremizin sürekli olarak değişmesi göz önüne alındığında, bu zorluklara cevap verebilecek girişimcilik becerilerine sahip insanlar için büyük bir ihtiyaç vardır. [+]

Rusya'da Liderlik En iyi Lisansüstü Eğitimler 2018/2019. Yenilikçi teknoloji alanında kariyer yapmaya merak mı ediyorsunuz?

Yeni teknolojilerin ortaya çıkışını göz önünde bulundurarak ve belirsizliğe yol açan çevremizi sürekli olarak değiştirerek, bu zorluklara cevap verebilecek girişimci becerileri olan insanlar için büyük bir ihtiyaç vardır. Şirketler yeni fikirleri kolayca oluşturabilen, hızlı öğrenmeye ve günlük değişen duruma kolayca uyum sağlayabilecek çalışanlar arıyorlar.

Program, girişimcilik kariyerine devam etmeyi amaçlayan öğrenciler için tasarlanmıştır. Gerçek girişimcilik projelerini başlatıp yürütmelerini sağlar. Program iki ana parçadan oluşmaktadır: Girişimcilik (teknoloji) ve İntrapreneurship. Yenilikçi girişimler (Intrapreneurship) içindeki liderleri ve profesyonelleri geliştirmek için öğrencilerin teknoloji iş fikirlerini başarılı başlangıçlara (Girişimcilik (teknoloji)) dönüştürmek için eşsiz bir fırsat sunuyor.... [-]