Makine Mühendisliği Lisansüstü Eğitimler

Makine Mühendisliği 112 MSc Dereceleri Karşılaştır

Makine Mühendisliği

Yüksek lisans veya yüksek lisans, onlar çalışmanın belirli bir alanda başarı gösteren sonra öğrenciler aldıkları gelişmiş bir akademik derecesi. Makine Mühendisliği yüksek lisans genellikle hızlı mekanik mühendisliği rekabet alanında en iyi pozisyonlar elde etmek mezunları için sırayla aranır.

"Makine Mühendisliği alanında bir yüksek lisans nedir?", Sormak Öğrenciler çalışmanın birçok yönlerini kapsayan, cevap geniş olduğunu göreceksiniz. Bu tasarım, analiz, geliştirme, oluşturma ve mekanik sistemlerin bakım gelişmiş çalışma bulunmaktadır. Bu sistemler gibi ulaşım, otomasyon, enerji üretimi ve havacılık gibi sektörlerde kullanılabilir. Programlar genelde mühendislik dersleri ve teknik seçmeli içerir. Derslerin bazı örnekler Tasarım Mühendisliği, Yönetim, Mekanik ve Malzemeleri, Biyomekanik Mühendisliği ve Havacılık Mühendisliği bulunmaktadır.Öğrenciler çoğu çalışmanın kendi özel parçaları oluşturmak için bir danışman ile çalışmak.

Onlar Makina Mühendisliği alanında rekabet edebilmek için gereken derinlemesine modern öğretim ve becerileri ile onları hazırlayan bu gelişmiş lisans öğrencileri için faydalıdır. Öğrencilerin çalışmaları sırasında sık sık açık kapı elde gelişmiş bir derecesi ve deneyim diğer öğrenciler erişim yapamam ki.

Dünya çapındaki diğer programlarda olduğu gibi, bu programı tamamladıktan maliyetleri bir okuldan diğerine değişebilir. Öğrenciler kendi ihtiyaçlarına uygun bir okul ve program bulmak mümkün olmalıdır.

Bu alanda mezunları genellikle yaşamın fikirler getirmek için sorumludur. Onlar fiziksel varlığını içine kağıt üzerinde skeçler teorik tasarımlar almak.Mezunlar iş mimarisi, alternatif enerjiler, nanoteknoloji alanlarında fırsatlar ve kimyasal, savunma, inşaat ve ilaç endüstrileri bulabilirsiniz. Makine mühendisliği gelişmiş bir derece ile, mezunlar çok heyecan verici ve üretken kariyerler erişimi var bulacaksınız.

Çalışma için fırsatlar tüm dünyada bu alanda bulunmaktadır. Program listeleri inceleyerek ve bu sitede kurşun formu doldurarak olanakları hakkında bilgi sahibi olmak. Senin altında program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofis arayın.

Devamını oku

Deniz ve Açık Deniz Teknolojisinde Bilim Ustası

University Of Stavanger
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl August 2019 Norveç Stavanger

Deniz ve Offshore Teknoloji Bu Bilim Programı Yüksek Lisans deniz ve offshore sektöründe yetenekli profesyoneller için artan talebi karşılamak için tasarlanmıştır. [+]

genel bakış

Okyanuslar dünya yüzeyinin% 70'inden fazlasını kaplar. Ancak, bunlar hala keşfedilmemiş. Yeryüzü suyunun yaklaşık% 97'si okyanuslarda ve denizlerde bulunur ve bunların hepsi muazzam bir su kütlesi oluşturur. Kompleks deniz mühendisliği, okyanusların bu süreçte ortaya çıkabilecek farklı sorunları çözmek için getirebileceği tüm kaynakları elde etmek ve keşfetmek için çok önemlidir.

Deniz ve Offshore Teknoloji Bu Bilim Programı Yüksek Lisans deniz ve offshore sektöründe yetenekli profesyoneller için artan talebi karşılamak için tasarlanmıştır.

Bu Yüksek Lisans programı, dünyanın her yerinden gelen öğrencilerle güçlü bir uluslararası profile sahiptir.... [-]


Ms tekstil mühendisliği

Philadelphia University
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 yıl September 2019 Amerika Birleşik Devletleri Philadelphia + 1 daha

Tekstil Mühendisliği programında MS tekstil fen ve mühendislik ileri alanlarında lisansüstü öğrencilerin bilgi geliştirmektir. [+]

Tekstil Mühendisliği Yüksek Lisans Programı

Program Hakkında

Tekstil Mühendisliği programında MS tekstil fen ve mühendislik ileri alanlarında lisansüstü öğrencilerin bilgi geliştirmektir.

Program gelişmiş üretim teknolojisi ve tekstil malzemeleri teknolojisinde önemli katkılar yapmak için öğrencileri hazırlamak tekstil mühendisliği dersleri geniş bir yelpazede sunuyor. Üniversitesi'nde dikkatlice entegre eğitim olanakları, öğrenci mesleki eğitim olanakları geniş bir yelpazede maruz sağlar. Bir capstone tez deneyimi programının tamamlanmasından gereklidir.

kabul şartları ve mali yardım Prof. Brian George, Georgeb@philau.edu~~pobj Lisansüstü Tekstil Mühendisliği Programları Direktörü veya lisansüstü kabul ofisiyle lütfen e-posta ile ilgili bilgi almak için GradAdm@PhilaU.edu... [-]


Havacılık ve Havacılık Yönetimi Online MS

Purdue Polytechnic Institute – Center for Professional Studies
Online Tam zamanlı Yarı zamanlı 11 ay Açık Kayıt Amerika Birleşik Devletleri West Lafayette + 1 daha

Zorlu ve uzmanlaşmış havacılık dünyasında ilerlemek istiyorsanız, Havacılık ve Havacılık Yönetimi alanındaki Purdue's MS, temel yönetim ve liderlik becerilerini geliştirmenize yardımcı olacaktır. [+]

Zorlu ve uzmanlaşmış havacılık dünyasında ilerlemek istiyorsanız, Havacılık ve Havacılık Yönetimi alanındaki Purdue's MS, temel yönetim ve liderlik becerilerini geliştirmenize yardımcı olacaktır.

Seçkin eğitim geçmişleri ve sivil havacılık, askeri havacılık ve hükümet rollerinde iş tecrübesi olan profesörler tarafından eğitilen, sektörümüze özgü kurslarımız sizi sayısız havacılık yönetimi rolüne hazırlayacaktır.

Ekonomik tahminler, seyahat eden yolcu ve hava kargo gereksinimlerinde istikrarlı bir artışın havacılık endüstrisinin dramatik bir şekilde genişlemesini ve mevcut hava taşımacılığı sistemi mimarisinin yeniden yapılandırılmasını gerektirdiğini göstermektedir. Bu endüstri büyümesi havacılık sektöründe havacılık ve havacılık yönetimi becerilerine sahip bireyler için operasyonel analiz, güvenlik sistemleri geliştirme, proje yönetimi, sistem entegrasyonu, çevresel sürdürülebilirlik ve ilgili disiplinlerarası beceriler gibi geniş bir yelpazede liderlik fırsatları yaratmaktadır.... [-]


Makine mühendisliği yüksek lisans (ms ve ben)

Inter American University of Puerto Rico
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl January 2019 Porto Riko Bayamón

Makina Mühendisliği (MS) Master ve Makine Mühendisliği Mühendislik (ME) Master: Makine Mühendisliği Bölümü yüksek lisans derecesi iki yöntemleri sunmaktadır. Her yöntemin iki uzmanlık sunulmaktadır: Uzay ve Enerji. [+]

Makina Mühendisliği (MS) Master ve Makine Mühendisliği Mühendislik (ME) Master: Makine Mühendisliği Bölümü yüksek lisans derecesi iki yöntemleri sunmaktadır. Her yöntemin iki uzmanlık sunulmaktadır: Uzay ve Enerji.

Bu programlar beceri ve gerekli tutum öğrencilerin havacılık ve enerji uzmanlık verimli profesyoneller gerçekleştirmek için hazırlamak için tasarlanmıştır. Enerji uzmanlık öğrencileri fosil ve yenilenebilir enerjilerin çalışmada hazırlanmaktadır. Uzay uzmanlık; Öğrencilerin havacılık sektöründe başarıyla gerçekleştirmek için gerekli bilgi sunulmaktadır.

[-]

Makine Mühendisliği Yüksek Lisansı

Tufts University - School of Engineering
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı August 2019 Amerika Birleşik Devletleri Medford

Yüksek Lisans programının amacı, öğrencilere mühendislik araştırması, geliştirme ve yönetim alanındaki başarılı mesleki kariyerlerini takip etmek için teknik geçmişlerini güçlendirme fırsatı sağlamaktır. [+]

Master of Science (MS) lisans programının amacı, öğrencilere mühendislik araştırmaları, geliştirme ve yönetim alanlarında başarılı mesleki kariyerleri sürdürmek için teknik geçmişlerini güçlendirmek için bir fırsat sunmaktır. Adaylar, eğitim programlarına göre bu programa kabul edilir. Önemli bir kabul koşulu, makine mühendisliğinde veya ilgili teknik disiplinde güçlü akademik geçmiştir. Bakanlık ayrıca tüm başvuru sahiplerinin son Genel Kayıt Sınavı (GRE) puanlarını sunmalarını gerektirir.

Uygulama GereksinimleriBaşvuru ücretiÖzgeçmişKişisel beyanMS Derecesi programına başvuran mevcut Tufts lisans öğrencileri için GRE gerekli değildirABD vatandaşları veya daimi ikamet eden beş yıllık sanayi tecrübesine sahip yarı zamanlı öğrenciler için GRE puanları kaldırılabilir.Resmi TOEFL veya varsa IELTSTranskriptTavsiye edilen üç mektup [-]

Yüksek Lisans Uzay Mühendisliği

Technische Universität Berlin, Chair of Space Technology
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl April 2019 Almanya Berlin

MSE çalışma programı, Technische Universität Berlin Havacılık ve Uzay Bilimleri Bölümü'nin altı başkanından biri olan Uzay Teknolojisi Başkanı tarafından sunulmaktadır. [+]

MSE Nedir?

Uluslararası tam zamanlı yüksek lisans programı

MSE (Uzay Mühendisliği Ana Bilim Dalı), Technische Universität Berlin'de her yıl Nisan ayında başlayan, uzay mühendisliğinde uluslararası tam zamanlı bir Yüksek Lisans programıdır. Programın amacı, uzay sanayiinde lider olacak donanıma sahip olan mühendisleri eğitmektir.

TU Berlin Uzay Teknolojisi Başkanı

Kurs, Technische Universität Berlin'de Uzay Teknolojisi Başkanı tarafından sunuluyor ve uzay teknolojisindeki mükemmel öğretim ile proje yönetimi ve kültürlerarası becerileri birleştiriyor. Dört yarıyılın üzerindeki programın tamamı İngilizcedir.

Yüksek proje odaklı Yüksek Lisans programı... [-]


Kompozit malzemeler / kompozitler Bilim (YL) Yüksek Lisans

PFH Private University of Applied Sciences
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 3 dönem October 2019 Almanya Stade + 1 daha

Master programı "kompozitler / kompozitler" mühendis ve matematik amaçlayan ve fen part-time kompozit malzemeler alanında hak kazanmak isteyen iş deneyimi ile mezun olup. Programın odak özel olarak (genel olarak "Carbon" olarak bilinen CFK), karbon lifi ile güçlendirilmiş plastikler ve aynı zamanda cam elyaf takviyeli plastik (CTP) vardır. [+]

kampusKompozitler / kompozitlerBilim (Yüksek Lisans) Master

Master programı "kompozitler / kompozitler" mühendis ve matematik amaçlayan ve fen part-time kompozit malzemeler alanında hak kazanmak isteyen iş deneyimi ile mezun olup. Programın odak özel olarak (genel olarak "Carbon" olarak bilinen CFK), karbon lifi ile güçlendirilmiş plastikler ve aynı zamanda cam elyaf takviyeli plastik (CTP) vardır.

seçebilirsiniz çalışma Almanca veya İngilizce katılmak üzere. master derecesi ile mükemmel kariyer fırsatlarının açılıyor. Için sadece sanayi CFK için yüzde 10 bir yıllık büyüme tahmin ediliyor. Bu nedenle, kompozit uzmanlar için yüksek talep gelecek kesindir artmaya devam edecektir.... [-]


Uzay ve Mühendislik Sistemlerinde Yüksek Lisans

The Skolkovo Institute of Science and Technology (Skoltech)
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2019 Rusya Moscow

Bu program, karmaşık mühendislik sistemi inşaatının genel prensiplerini uydu, drone ve robotik sistemlerin oluşturulması projeleri ile birleştirir. Öğrencilere, uzay ve robot endüstrisinin en büyük zorluklarına yaratıcı çözümler bulmalarını öğretiyoruz. [+]

Bu program, karmaşık mühendislik sistemi inşaatının genel prensiplerini uydu, drone ve robotik sistemlere katılma projeleri ile birleştiriyor. Öğrencilere, uzay ve robot endüstrisinin en büyük zorluklarına yaratıcı çözümler bulmayı öğretiyoruz.

Modlar ve süre: 2 yıl (tam zamanlı)Son başvuru tarihi: 16 Temmuz 2018Öğrenim ücretleri: seçim sürecini geçen adaylar için öğrenim ücreti alınmazDil ingilizceYer: Moskova, Rusya

Mezunlarımız sistem tasarımı ve karmaşık sistemlerin oluşturulmasında pratik beceriler konusunda temel bilgiye sahip olacaklar. Şunları yapabilecekler:

uzay görev ve sistemlerinin bütünsel bir görüşünü açıklarnavigasyon, EO, TLC gibi servisler / uygulamalar için boşluk verilerini kullanmaUzay sensörleri, yükler ve yerleşik sistemler üzerinde durularak uzay sistemlerini tasarlar, uygularlar ve kullanırlar.Uzaydan yeni gözlemler ve ölçümler yapmakinsanlı uzay araştırması için ileri yeteneklerUzay ve robot endüstrisinde bir kariyer inşa etmek veya bir başlangıç ​​oluşturmakProgram Yapısı:... [-]

Makine Mühendisliği

International Accelerator
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı September 2019 Amerika Birleşik Devletleri Boston

South Carolina Üniversitesi Makine Mühendisliği öğrencileri birçok araştırma olanakları ile birleştiğinde yüksek kaliteli öğretim bekleyebilirsiniz. staj ve co-op için danışmanlık itibaren, öğrencilerin hazırlanmış ve profesyonel kariyerlerine başlamak ya da okuldan mezun girmek için emin bırakın. [+]

Makine mühendisliği

South Carolina Üniversitesi Makine Mühendisliği öğrencileri birçok araştırma olanakları ile birleştiğinde yüksek kaliteli öğretim bekleyebilirsiniz. staj ve co-op için danışmanlık itibaren, öğrencilerin hazırlanmış ve profesyonel kariyerlerine başlamak ya da okuldan mezun girmek için emin bırakın.

Makina Mühendisliği lisans programı öğrencileri uzmanlık çeşitli düzeylerde geliştirmelerine olanak sağlamaktadır. Program konsantrasyonunun aşağıdaki alanları içerir:

tasarım / üretim, mekanik / malzemeler, termoakışkan / enerji bilimleri ve sürdürülebilir tasarım geliştirme.

Bir yüksek lisans programına devam ilgilenen lisans Bilim yüksek lisans şartlarına karşı lisans ders yükünün üç saat uygulayabilirsiniz. Bu öğrencilerin beş yıl BS ve ME derece tamamlamak için izin verir.... [-]


MSc in Mechanical Engineering

Magdeburg-Stendal University of Applied Sciences
Kampüs Tam zamanlı 3 dönem April 2019 Almanya Magdeburg

Yüksek Lisans programı, öğrencileri, bu bilgiyi uygulamaya, araştırmaya veya öğretime uygulamak ve sürekli genişletmek için mezunlarını yerleştiren kapsamlı temel bilgilere sahip olmayı hedeflemektedir. [+]

Çalışmaların başlangıcı Program her yaz döneminde başlar. Yabancı sertifikalı başvuranlar, lütfen 31 Ocak'a kadar uni-assist eV ile başvurun. Program hedefleri

Yüksek Lisans programı, öğrencileri, bu bilgiyi uygulamaya, araştırmaya veya öğretime uygulamak ve sürekli genişletmek için mezunlarını yerleştiren kapsamlı temel bilgilere sahip olmayı hedeflemektedir. Bu, konuya özgü ve sosyal yeterliliklerin öğretimi, bilimsel çalışma yöntemleri ve özellikle öğrencileri liderlik görevleri için donatma yöntemleri etrafında döner.

Makine mühendisliği alanında hızla gelişen bilgi birikiminden dolayı, bunun bir kısmı da farklı alanlardaki çalışma ve uzmanlık alanlarında uzun süreli uzmanlığın kazanılmasıdır. Yüksek lisans programında, bu alanlar üzerine yoğunlaşan faaliyetlerle ilgilidir.... [-]


Makine Mühendisliği Yüksek Lisansı

Aarhus University
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2019 Danimarka Aarhus

Program, öğrencilere disiplinlerarası işbirliğini kapsamı ile teoriyi pratik konulara uygulama fırsatı sunar. Sonlu elemanlar yöntemi (FEM) ve multidisipliner simülasyon araçları gibi gelişmiş hesaplama metodolojilerini iyi anlayacaksınız. Hesaplamalı akışkanlar dinamiği (CFD), yapısal dinamikler ve modal analizler, kırılma mekaniği ve yorgunluk gibi konuları inceleyeceksiniz. Bu yetkinliklerin temeli, devamlılık mekaniği, esneklik teorisi ve plastisite teorisini içerir. [+]

Makine Mühendisliği Yüksek LisansıKuramı uygulama ile birleştirmek

Bir rüzgar türbini kanatlarını nasıl tasarlıyorsunuz? Bir bilgisayar çipi veya yakıt hücresinin ömrünü nasıl hesaplarsınız? Bir yarış aracının dinamiklerini nasıl analiz edersiniz? Bunlar, Msc Makine Mühendisliği programında keşfettiğiniz sorulardan sadece birkaçı.

Program, öğrencilere disiplinlerarası işbirliğini kapsamı ile teoriyi pratik konulara uygulama fırsatı sunar. Sonlu elemanlar yöntemi (FEM) ve multidisipliner simülasyon araçları gibi gelişmiş hesaplama metodolojilerini iyi anlayacaksınız. Hesaplamalı akışkanlar dinamiği (CFD), yapısal dinamikler ve modal analizler, kırılma mekaniği ve yorgunluk gibi konuları inceleyeceksiniz. Bu yetkinliklerin temeli, devamlılık mekaniği, esneklik teorisi ve plastisite teorisini içerir.... [-]


Havacılık Mühendisliği Bilim Ustası

Technische Universität München Asia (TUM Asia)
Kampüs Tam zamanlı 24 - 24 ay August 2019 Singapur Singapore

Havacılık Mühendisliğinde Yüksek Lisans Programı olan Technische Universität München (TUM) tarafından ödüllendirilen öğrenciler, Aerodinamik alanlarında derinlemesine bilgi sahibi olurlar. [+]

TUM Asia Havacılık ve Uzay Mühendisliği Yüksek Lisansı (AE'de MSc), Singapur, Avrupa ve dünyadaki artan bir havacılık sektörünün artan talebini karşılamak için yüksek nitelikli mühendislere hitap eden bir programdır.

ALMAN DERECESİ

Almanya, Fikirler Ülkesi olarak bilinir ve “Alman Mühendisliği” terimi, kalite, mükemmellik ve teknik büyüklük ile ilişkilidir. Bunu Asya - Çin ve Hindistan'ın halihazırda dünyadaki tüketici nüfusunun üçte birini oluşturan Asya ve Asya'daki tüketiciler arasında yaygın olarak benimsenen teknoloji ile birleştiğinde, diploma programlarımız öğrencilere pazar trendlerini anlamada rekabet avantajı sunuyor.... [-]


Makina Mühendisliği Yüksek Lisans

California Polytechnic State University, San Luis Obispo
Kampüs Tam zamanlı September 2019 Amerika Birleşik Devletleri San Luis Obispo

Cal Poly'da Makine Mühendisliği Yüksek Lisans programı, sizi araştırma veya ürün tasarımında çalışmaya hazırlamak için tasarlanmıştır. Bilgi sistem düzeyinde bir temel oluşturur ve öğrenciler teknolojik ilgi alanlarına özgü belirli bir vurgu alanı seçebilirler. [+]

Ürün Tasarımı Becerilerini Usta Edin

San Luis Obispo, Kaliforniya'daki California Polytechnic State Üniversitesi'nde Lisansüstü Eğitim'e Hoş Geldiniz

Cal Poly'da Makine Mühendisliği Yüksek Lisans programı, sizi araştırma veya ürün tasarımında çalışmaya hazırlamak için tasarlanmıştır. Bilgi sistem düzeyinde bir temel oluşturur ve öğrenciler teknolojik ilgi alanlarına özgü belirli bir vurgu alanı seçebilirler. Derece adayları bir tez seçeneği veya tezsiz bir seçenek seçebilir. Mezunlar ileri matematik alanında yeterlik geliştirecek, problemlere sistem seviyesinde çözümler üretip etkili iletişim ve proje yönetimi becerileri geliştireceklerdir. Kariyer fırsatları otomotiv, bilgisayar, elektronik, havacılık, savunma, HVAC, petrol, gıda üretimi ve daha birçok alanda bulunabilir.... [-]


Makine Mühendisliği Yüksek Lisansı

Manchester Metropolitan University
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 2 yıl September 2019 Birleşik Krallık Manchester + 1 daha

Bu ders ileri mekanik bilimler teorisi, simülasyonu ve pratiğini kapsamaktadır. Endüstri standardı yazılımını kullanarak, çok gövdeli dinamik sistemler gibi konuları simüle etmek için karmaşık modeller geliştireceksiniz; termo-akışkan sistemler ve gelişmiş stres ve yapı simülasyonları. Gerçek dünyadaki sistemlerde ve bileşenlerde arıza mekanizmaları yorulma analizi ile incelenecektir; Çok gövdeli dinamik sistemleri ve türbülanslı sıvı dinamik hareketini de inceleyeceksiniz. Seçtiğiniz uzman Masters projeniz, genel kursun üçte birini oluşturur [+]

genel bakış

Bu ders ileri mekanik bilimler teorisi, simülasyonu ve pratiğini kapsamaktadır. Endüstri standardı yazılımı kullanarak, çok gövdeli dinamik sistemler gibi konuları simüle etmek için karmaşık modeller geliştireceksiniz; termo-akışkan sistemler ve gelişmiş stres ve yapı simülasyonları. Gerçek dünya sistemlerinde ve bileşenlerinde arıza mekanizmaları yorulma analizi ile incelenecektir; Çok gövdeli dinamik sistemleri ve türbülanslı sıvı dinamik hareketini de inceleyeceksiniz. Seçtiğiniz uzman Masters projeniz genel kursun üçte birini oluşturur.

Ayrıca endüstri örnek olaylarından da öğreneceksiniz. Tüm birimler, son teknoloji ürünü donanım ve tasarım, deneme ve değerlendirme için en yeni, endüstri standardı olan yazılımları kullanarak gerçek mühendislik problemleri, vaka çalışmaları ve pratik teknikler sağlar. Üniteler tipik olarak pratik ve teorik çalışmaların iyi bir dengesine sahiptir. Pratik çalışmanın çoğu bilgisayar temelli.... [-]


Mekatronikte Yüksek Lisans

Tallinn University of Technology
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2019 Estonya Tallinn

Program, akıllı ICT'yi entegre eden karmaşık mühendislik projelerini entegre etmek, yürütmek ve yönlendirmek için profesyonel yetenekleri ön plana çıkaran mekatronik, robotik ve otomasyon gibi ICT yoğun mühendislik teknolojilerine yönelen gelecekteki başarılı bir kariyer için öğrencilere mesleki bilgi ve beceri kazandırmayı amaçlamaktadır. pratik problemleri çözmek ve yeni bir işe başlamak için donanım teknolojileri. [+]

Program, akıllı ICT'yi entegre eden karmaşık mühendislik projelerini entegre etmek, yürütmek ve yönlendirmek için profesyonel yetenekleri ön plana çıkaran mekatronik, robotik ve otomasyon gibi ICT yoğun mühendislik teknolojilerine yönelen gelecekteki başarılı bir kariyer için öğrencilere mesleki bilgi ve beceri kazandırmayı amaçlamaktadır. pratik problemleri çözmek ve yeni bir işe başlamak için donanım teknolojileri. Bu program, uygulamalı, uygulamalı projelere ve mekatronik, robotik, makine vizyonu, otomasyon, vb. Laboratuvarlar ve bilgisayar dersleri tarafından desteklenen pratik beceriler geliştirmeye yöneliktir.

uzmanlık

Derslerin çoğu teorik materyallerle desteklenen proje temellidir. İlk yıl boyunca, makine kontrol, otonom ve endüstriyel robotik konuları ile mekatronik ve duyusal sistemler konularını içeren bazı uygulamalı proje dersleri bulunmaktadır. Bu tür projelere örnek olarak "işbirlikçi robotların akıllı kontrolü", "robotlar için 3 boyutlu vizyon hizmeti" ve "İHA ve UGV kontrol simülasyonu ve donanım sistemleri" vb.... [-]