close

Filtreler

Sonuçları Göster

Mikroekonomi MSc Dereceleri Karşılaştır

Yüksek lisans derecesi, genellikle konunun derinlikli ve eksiksiz bir şekilde anlaşıldığını gösteren orta öğretim sonrası bir dereceyi ifade eder. Bir lisans derecesine ulaştıktan sonra yüksek lisans başvurusunda bulunabilirsiniz. Yüksek Lisans veya Yüksek Lisans, genel olarak bilim ve matematiğe odaklanan disiplinler için ayrılmıştır. Mikroekonomide Yüksek Lisans Nedir?… Devamını oku

Yüksek lisans derecesi, genellikle konunun derinlikli ve eksiksiz bir şekilde anlaşıldığını gösteren orta öğretim sonrası bir dereceyi ifade eder. Bir lisans derecesine ulaştıktan sonra yüksek lisans başvurusunda bulunabilirsiniz. Yüksek Lisans veya Yüksek Lisans, genel olarak bilim ve matematiğe odaklanan disiplinler için ayrılmıştır.

Mikroekonomide Yüksek Lisans Nedir? Bu konu genellikle bir piyasadaki bir tarafın kararlarının o pazarı nasıl etkilediğine ilişkin bir çalışmayı içerir. Örneğin, bir ürünün fiyat artışının bir rakibin ürününün fiyatlamasını nasıl etkilediğini inceleyebilirsiniz. Bir disiplin olarak, politika ve politik değişikliklerin potansiyel etkileri hakkında bilgilendirerek, bireysel ve firmalara bu pazardaki başarılarını en üst düzeye çıkarmak için yardım sağlamayı amaçlamaktadır.

Mikroekonomide bir Yüksek Lisans'ın faydaları genellikle geniş kapsamlıdır. Bulgularınızı düzgün şekilde araştırıp belgelemek gibi konuyla özdeşleşmiş becerileri öğrenmekle kalmayacaksınız, aynı zamanda para yönetimi ve organizasyon gibi kişisel hayatınızda da çok fayda sağlayacak şeyler öğreneceksiniz.

Ekonomi yüksek lisans maliyeti, seçtiğiniz okula ve bulunduğu bölgede bağlıdır. Tercih ettiğiniz kurum programlarının tahmini maliyetini size verebilir.

Mikroekonomi dünyasındaki kariyerlerin yanı sıra yelpazenin her iki ucuna da çarptı. Belli vergi ve tarife politikalarının yerel piyasalarda yapacağı değişiklikleri liderliğe tavsiye ederek hükümete girmeyi seçebilirsiniz. Veya belirli bir pazardaki varlığını artırmak isteyen bir şirket veya firma için bir finans sorumlusu olarak çalışan özel sektörü seçebilirsiniz. Üniversiteler ve üniversiteler için çalışan, eğitim ve araştırmada da seçenekler var. Alternatif olarak, kendiniz, danışman ya da danışman olarak işinize girebilir ya da finansal yayınlar için bulgularınız hakkında serbest çalışmayı ve yazı yazmayı seçebilirsiniz.

Mikroekonomi lisansüstü programlarını tüm dünyadaki ve çevrimiçi okullarda bulabilirsiniz. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
format_list_bulleted Filtreler
GCU - Glasgow School for Business and Society
Glasgow, Birleşik Krallık

Mikrofinans ve sosyal işletmelerde bir usta ile gerçek sosyal değişimin bir parçası olabilirsiniz. Gelişmekte olan ekonomilerde yoksulluktan insanlara yardım için kanıtlanmış ... +

Mikrofinans ve sosyal işletmelerde bir usta ile gerçek sosyal değişimin bir parçası olabilirsiniz. Gelişmekte olan ekonomilerde yoksulluktan insanlara yardım için kanıtlanmış bir model olan mikrofinans artık ABD ve İngiltere'ye doğru genişliyor. -
MSc
Tam zamanlı
Ingilizce
Kampüs
 

İPUCU! Bir okulu temsil ediyorsanız ve programlarınızı listemize eklemek istiyorsanız buradan bize ulaşın