close

Filtreler

Sonuçları Göster

Çek Cumhuriyeti'nde Moleküler Biyoloji MSc Dereceleri İncele 2020

MSc ya da fen bilimleri yüksek lisans, genelde fen bilimleri disiplinlerinde bir takım kursları tamamlamış kişilere verilen bir akademik derecedir. MSc çoğu zaman kariyer olanaklarını genişletmekte ve kazanç potansiyelini arttırmaktadır. Moleküler biyoloji moleküler düzeyde biyolojik süreçlerin çalışmadır. Bu, hücre bölünmesi, gen transkripsiyonu ve translasyonu, büyüme… Devamını oku

MSc ya da fen bilimleri yüksek lisans, genelde fen bilimleri disiplinlerinde bir takım kursları tamamlamış kişilere verilen bir akademik derecedir. MSc çoğu zaman kariyer olanaklarını genişletmekte ve kazanç potansiyelini arttırmaktadır.

Moleküler biyoloji moleküler düzeyde biyolojik süreçlerin çalışmadır. Bu, hücre bölünmesi, gen transkripsiyonu ve translasyonu, büyüme ve hayatta kalma için gerekli diğer temel işlemler gibi önemli hücresel fonksiyonlara yöneliktir.

Çek Cumhuriyeti, Orta Avrupa'da denize kıyısı olmayan bir ülkedir. Ülkenin doğu ve Polonya için güneyden kuzeye, Slovakya için batı, Avusturya Almanya ile sınırlanmıştır. 1,3 milyon nüfuslu başkenti ve en büyük şehri, Prag olduğunu.

Çek Cumhuriyeti'nde Moleküler Biyoloji Top Fen Bilimleri Yüksek Lisans Dereceleri 2020

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
format_list_bulleted Filtreler
Johannes Kepler University Linz
Linz, Avusturya +1 Daha fazla

Moleküler Biyoloji Yüksek Lisans derecesi JKU Linz ve Salzburg Üniversitesi tarafından sunulan ortak bir disiplinler arası bir programdır.

Moleküler Biyoloji Yüksek Lisans derecesi JKU Linz ve Salzburg Üniversitesi tarafından sunulan ortak bir disiplinler arası bir programdır. -
MSc
Tam zamanlı
4 dönem
Ingilizce
Eki 2020
Kampüs
 

İPUCU! Bir okulu temsil ediyorsanız ve programlarınızı listemize eklemek istiyorsanız buradan bize ulaşın