close

Filtreler

Sonuçları Göster

Avusturya'da Moleküler Biyoloji MSc'ler Bul 2020

BSc ya da Fen Bilimleri Lisans programı en popüler lisans programlarından birisidir. Uluslar arası olarak tanınan BSc programı, fen bilimleri alanında dört yıllık titiz bir çalışmanın sonunda verilen bir diplomadır. enerji üretimi ve transkripsiyonu genler proteinleri bina, moleküller hücrelerde çok farklı rollere sahiptir. Moleküler biyolojide bir çalışma programı ya da d… Devamını oku

BSc ya da Fen Bilimleri Lisans programı en popüler lisans programlarından birisidir. Uluslar arası olarak tanınan BSc programı, fen bilimleri alanında dört yıllık titiz bir çalışmanın sonunda verilen bir diplomadır.

enerji üretimi ve transkripsiyonu genler proteinleri bina, moleküller hücrelerde çok farklı rollere sahiptir. Moleküler biyolojide bir çalışma programı ya da ders bu küçük süreçler ve bunların işlevlerini yakın bir görünüm sağlar.

Avusturya bu ülkenin çeşitli 'ın "olağanüstü " kültürüne öğrenciye gösterecektir. Avusturya Almanca bir ilgi ile öğrenciler için mükemmel bir yurtdışı eğitim seçimdir.

Avusturya'da Moleküler Biyoloji En iyi MSc Programları 2020

Daha Az
format_list_bulleted Filtreler
Johannes Kepler University Linz
Linz, Avusturya +1 Daha fazla

Moleküler Biyoloji Yüksek Lisans derecesi JKU Linz ve Salzburg Üniversitesi tarafından sunulan ortak bir disiplinler arası bir programdır.

Moleküler Biyoloji Yüksek Lisans derecesi JKU Linz ve Salzburg Üniversitesi tarafından sunulan ortak bir disiplinler arası bir programdır. -
MSc
Tam zamanlı
4 dönem
Ingilizce
Eki 2020
Kampüs
 

İPUCU! Bir okulu temsil ediyorsanız ve programlarınızı listemize eklemek istiyorsanız buradan bize ulaşın