Sosyoloji Lisansüstü Eğitimler

Sosyoloji 36 MSc Dereceleri Karşılaştır

Sosyoloji

Birbirleriyle ve çevreleriyle insanların etkileşimleri çalışmasında hayran olanlar için, Sosyoloji Bilim Master mükemmel uyum olabilir. Bu yüksek lisans geliştirmek ve sosyolojik saha çalışmasıyla ortaya çıkarılan verileri kullanmak için gerekli bilgi ile öğrencilere sağlar. Bu beceri seti sosyal hizmetler, akademisyenler ve özel sektör dahil ayarları, çeşitli yüksek talep olduğunu.

Sosyoloji yüksek lisans nedir? Bu, sosyal davranışların bilimsel çalışmanın bir akademik ve pratik bir anlayış sağlayan bir derecesidir. Bu toplumsal kökenleri, organizasyon, gelişim ve kurumların ampirik soruşturma ve analiz içerebilir. Geleneksel olarak, çalışmanın bu alan, sosyal sınıf, sosyal hareketlilik, din, hukuk, cinsellik, sosyal tabakalaşma ve sapma üzerine odaklanmıştır.Programa bağlı olarak, bu derecesini elde öğrenciler bu geleneksel alanları dışındaki çalışmalarını genişletmek mümkün olabilir.

Sosyoloji yüksek lisans peşinde koşanlar değerli bir bilgi seti ile deneyim çıkacaktır. Sadece onlar sosyolojik teoriler kapsamlı bir anlayışa sahip olacak, onlar da titiz bilimsel araştırma ve analiz yeteneğine sahip olacak. Bu özellikler işverenlere şiddetle rekabet bu derecesine sahip olanlar olun.

Bu derece ilgili eğitim giderleri okulun ülke, okul ücretleri, lisans tamamlama için zamanın uzunluğu ve diğer faktörlere bağlıdır. İlgilenen öğrenciler maliyetleri ile ilgili özel bilgi için doğrudan kendi seçtiği kurumlarını başvurmalısınız.

Sosyoloji Bilim bir master alanın altında yatan teoriler bir anlayış değil, aynı zamanda, kavrama analiz ve karmaşık verileri sentezleme yeteneğini sadece kazandırır. Bu nedenle, bu yüksek lisans derecesine sahip olanlar, akademik ve kurumsal araştırma işleri, sosyal hizmetler, eğitim, reklam ve insan kaynakları da dahil olmak üzere kariyer seçenekleri, çok çeşitli tadını çıkarın.

Sosyoloji yüksek lisans sürdürmeye ama derslere devam süresi kısıtlamaları hakkında endişe etmektedir isteyenler için, online dersler mükemmel bir seçenek olabilir. Birçok kolej ve üniversiteler artık kendi sınıf programları esneklik gerektiren öğrenciler için iyi uygundur internet üzerinden lisans programları sunuyoruz. Senin altında program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofis arayın.

Devamını oku

Uygulanan sosyal çalışmalarda lisansüstü diploma / msc

Trinity College Dublin Online Education
Online Tam zamanlı 1 yıl September 2019 İrlanda Dublin

Bu seviye 9 akademik lisansüstü, çevrimiçi teslim, sosyal politikalar işleyişini ve sadece gelişmekte olan toplumlarda oynadığı rolü kendi anlayış geliştirmek için fırsat tüm disiplinlerden mezunları vermeyi amaçlamaktadır. Bir Yüksek Lisans giden ikinci yıl Uygulamalı Sosyal Bilgilerde Yüksek Lisans Diploması tamamlayan uygun adaylar için kullanılabilir. [+]

Bu seviye 9 akademik lisansüstü, çevrimiçi teslim, sosyal politikalar işleyişini ve sadece gelişmekte olan toplumlarda oynadığı rolü kendi anlayış geliştirmek için fırsat tüm disiplinlerden mezunları vermeyi amaçlamaktadır. Bir Yüksek Lisans giden ikinci yıl Uygulamalı Sosyal Bilgilerde Yüksek Lisans Diploması tamamlayan uygun adaylar için kullanılabilir.

Öğrenciler çağdaş toplumların karşı karşıya 'kötülerin sorunları' bazı adresleme sosyal politika rolünü dikkate alınacaktır. Wicked problemleri genellikle hükümetler tarafından yerine koymak politika çözümlerine dirençli tür suç ve yoksulluk gibi karmaşık birbirine bağlı problemler vardır. Öğrenciler, sosyal güvenlik, sağlık ve barınma ve uygulanması ve ulusal ve küresel düzeyde bu alanlarda politika değişen zorlukları gibi alanlarda politika müdahaleleri geliştirmek için argümanlar maruz kalacağı.... [-]


Değerlendirme Bilim Ustası

Claremont Graduate University Online
Online Yarı zamanlı 4 dönem September 2019 Amerika Birleşik Devletleri USA Online

Değerlendirmede MS [+]

Değerlendirmede MS

Eğitimsel Değerlendirme veya Küresel Sağlık Değerlendirmesindeki iki konsantrasyondan birini seçin. Önde gelen dergilere katkıda bulunan, endüstri lideri kuruluşlara danışan ve küresel konferanslarda ve uluslararası konseylerde önemli roller üstlenen seçkin değerlendirme uzmanları ve uygulayıcıları olan CGU fakülte danışmanlarıyla işbirliğine dayalı, endüstri odaklı araştırmalar üstleneceksiniz.

Sürekli genişleyen bilgi bankasını analiz edip, tartışacak ve katkıda bulunacak, böylece iş, hükümet, eğitim ve daha fazlasında liderlik rollerine yön veren yetenek ve bağlantılar kazanacaksınız.

CGU Hakkında

90 yılı aşkın bir süredir, Claremont Graduate University, lisansüstü eğitim alanında liderdir. CGU, eğitimin, öğrencilerin ve öğretim üyelerinin geniş çaplı konuşma ve işbirliğini özendirecek düzeyde burs ve araştırmalarla yakından ilgilenen bir ortamda geliştiğinin öncülüğünde kurulmuştur. CGU, akademik zorluklarla ilgili önemli sosyal konulara hitap eden disiplinler arasında bir araştırma ve araştırma geleneğine kendini adamıştır ve mezunların küresel olarak olumlu değişimleri etkilemek için liderlik rollerini üstlenmelerine hazırlar. Üniversite bu hedefi, hem teorik hem de uygulamalı öğrenim ve araştırmayı vurgulayan samimi, çeşitli, öğrenci odaklı bir ortamda insan merkezli bir yaklaşımla sürdürmektedir.... [-]


Sosyolojide eğitim ağırlıklı ms

Grand Canyon University
Online Kampüs Tam zamanlı September 2019 Amerika Birleşik Devletleri Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 3 daha

Grand Canyon University'nin Sosyolojide Yüksek Lisans Eğitiminde Bir Vurgu Yüksek Lisans programı, öğrencileri hem yeryüzünde hem de çevrimiçi modalitelerde 2 veya 4 yıllık bir kurumda lisans dersleri vermeye hazırlar. [+]

Grand Canyon Üniversitesi Sosyolojide Yüksek Lisans Eğitimde Bir Vurgu Öğrencileri, hem yeryüzündeki hem de çevrimiçi modalitelerde 2 yıllık veya 4 yıllık bir kurumda lisans dersleri vermeye hazırlar.

Sosyoloji içeriğini pedagoji ve sınıf teknikleriyle dengeleyen bu eşsiz program, devam eden mesleki gelişim gereksinimlerini karşılarken, sosyoloji alanında ileri düzeyde eğitim almanın yollarını sunar. Bu programın mezunları, orta öğretim sonrası dönemde öğretim fırsatları için gerekli olan lisansüstü ders gereksinimlerini yerine getirebileceklerdir.

Min. Eğitim

Lisans derecesi

[-]

Msc sürdürülebilirlik ve sosyal inovasyon

HEC Paris School of Management
Kampüs Tam zamanlı 10 ay September 2019 Fransa Paris

YÖK Paris Msc Sürdürülebilirlik ve Sosyal İnovasyon etkili değişim yapıcılar olmak ve bugünün ekonomisinde daha sürdürülebilir iş modelleri oluşturmak isteyen potansiyeli yüksek öğrenciler için tasarlanmış özel bir programdır. Öğrenciler yönetimi kendi alanında uzman tarafından verilecektir, çoğu YÖK bünyesinde Toplum ve Teşkilat Araştırma Merkezi'nin üyeleri ... [+]

YÖK Paris MSc Sürdürülebilirlik ve Sosyal Yenilik, yüksek etkili öğrencilerin etkili değişim yapıcıları olmayı ve günümüz ekonomilerinde daha sürdürülebilir iş modelleri kurmayı hedefleyen özel bir programdır.

Başvuru lisans derecesi uygulamak için uygun olması için sahip olması gerekir (Not: onlar kendi derecesi elde Aynı yıl uygulayabilirsiniz).

Daha fazla bilgi ve çevrimiçi başvuru: HEC Paris MSc Sürdürülebilirlik ve Sosyal Yenilik

Yüksek lisans tezi: Yüksek Lisans

Çalışma Şekli: Tam Zamanlı

Başlangıç ​​Tarihi: Eylül

Süre: 10 ay

Yıllık eğitim ücreti (2018-2019): 23.350 €

Yer: Paris... [-]


Davranış Bilimi Yüksek Lisans (araştırma)

Radboud University
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2019 Hollanda Nijmegen

Davranış Bilimi Yüksek Lisansı, disiplinlerarası yaklaşımı ve insan davranışlarını incelemek için mevcut olan özel laboratuvar olanakları ile uluslararası alanda kendini farklılaştırmaktadır. [+]

Örneğin, neden Denver’da Dennis’i denen çok sayıda insan var? Ve neden bir kişi bağımlısı ve diğeri değil? Radboud University davranışçı bilim adamları cevapları biliyorlar. Davranış Bilimi Yüksek Lisansı , disiplinlerarası yaklaşımı ve insan davranışlarını incelemek için mevcut olan özel laboratuvar olanakları ile uluslararası alanda kendini farklılaştırmaktadır.

Benzersiz tesisler

Yüksek Lisans programı uluslararası tanınmış Davranış Bilimleri Enstitüsü'nde yürütülen araştırma ile yakından ilgilidir. Bu enstitü, deneysel araştırma yürütmek için birkaç benzersiz olanaklara sahiptir. Bir örnek, insanların (genellikle bilinçsiz) davranışlarını gözlemleyebileceğimiz Sanal Gerçeklik Laboratuvarımızdır. Bağımlıların davranış şeklini incelemek için Bar Laboratuvarımız var. Mobil laboratuvarımız da eşsizdir. Bu EEG otobüsü, beyindeki süreçleri örneğin okul gibi belirli yerlerde ölçmemizi mümkün kılar. Son olarak, Donders Nörogörüntüleme Enstitüsü'nün yeni EEG, fMRI ve MEG tesislerini kullanabiliyoruz. Elbette siz de - bir yüksek lisans öğrencisi olarak - yeni deneysel araştırma tekniklerini yönetme kapasitenizi artırmak için bu olanakları kullanabileceksiniz.... [-]


uluslararası ekonomik çalışmalarda msc: Sosyal ekonomi

Maastricht University, School of Business and Economics
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl September 2019 Hollanda Maastricht

Eğitim ve örgün öğrenim işçi ücretlerinin yansır? Daha fazla sağlık bilgisi daha iyi sağlık götürebilir mi? Ayrılmış mahallelerin etkileri nelerdir?Sosyal Ekonomi parça sayesinde, kültür ile ilgili sorular soracak [+]

Uluslararası Ekonomi Çalışmaları Yüksek Lisans Programı: Sosyal Ekonomi

&nbsp

Eğitim ve örgün öğrenim işçi ücretlerinin yansır? Daha fazla sağlık bilgisi daha iyi sağlık götürebilir mi? Ayrılmış mahallelerin etkileri nelerdir? Sosyal Ekonomi parça sayesinde, sürücü davranışları olduğu kültürel ve piyasa güçleri ile ilgili sorular soracaktır. Daha sonra çözümler üretmek amacıyla hem teorik hem de ampirik olarak bu soruları analiz eder. Eğer parça ampirik analiz yürütmek mümkün olacak bir 'araç' verecektir. Iktisat teorisi, ekonometrik araçlar ve 'pratik politika': Bu üç temel unsurundan oluşacaktır. Sizin tez, isteğe bağlı staj ve araştırma da, gerçek yaşam sorunlarıyla mücadele etmek için kullanılabilir.... [-]


Sosyoloji ve Sosyal Araştırmalarda Usta

Utrecht University
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2019 Hollanda Utrecht

Sosyoloji ve Sosyal Araştırma Yüksek Lisans programında, en son sosyal teori, ampirik araştırma ve veri analizi kullanarak önemli sosyal fenomenlerin test edilebilir geliştirmeleri geliştirmeyi öğreneceksiniz. [+]

HAKKINDA

Bir toplumu nasıl birbirine yapıştırır? Güven ve işbirliği nasıl teşvik edilebilir ve çatışma nasıl önlenebilir? Sosyal ağların, sosyal normların ve resmi kurumların bu süreçlerdeki rolü nedir? Özellikle iş piyasasında kadın ve erkek arasındaki eşitsizliğin ve eşitsizliğin nedenleri nelerdir? Göçmenler neden daha yüksek işsizlik oranlarına ve daha düşük ücretli işlere sahiptir? Ortamlar ve kurumlar insanların değerlerini, tutumlarını ve davranışlarını nasıl şekillendiriyor? Ve bu bireylerin değerleri, tutumları ve davranışları toplumu nasıl şekillendiriyor?

Yüksek Lisans programında Sosyoloji ve Sosyal Araştırma'da, bu sorulara nasıl cevap vereceğinizi öğreneceksiniz. Sosyolojinin en ileri teorisini kullanarak ilgili sosyal fenomenler için açıklamalar geliştirmeyi ve aynı zamanda Ekonomi ve Psikoloji gibi diğer disiplinleri de öğreteceğiz. Bu açıklamaları nicel ampirik araştırma yöntemlerini kullanarak test edeceksiniz.... [-]


Kültürel sosyoloji biliminin usta

University of Southern Denmark
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2019 Danimarka Esbjerg

Kültürel Sosyoloji yüksek lisans programı destekleyen uzman sosyo-kültürel analitik ve metodolojik yetkinlikleri sağlar ... [+]

Kültürel Sosyoloji yüksek lisans programı dönüşüm süreçlerinin proje yöneticisi ve kolaylaştırıcı olarak veya (kurumlar arası) dernek ilişki yöneticisi olarak kariyerine destekleyen uzman sosyo-kültürel analitik ve metodolojik yetkinlikleri sağlar. Kullanıcıların, vatandaşlar, müşteriler ve tüketiciler ile yerel kalkınma ve etkileşim ile çalışmak kuruluşlar ve şirketler için cazip bir varlık haline gelecektir.Eğer toplum ve insanlar arasındaki ve insanların örnek yaş, meslek, milliyet, cinsiyet, sağlık ve din için genelinde karşılayan her zaman olur, kültürel karşılaşmalarda ilişkide bir ilgi varsa, bu yüksek lisans programına seçmelisiniz.Kültür Sosyoloji Sosyal Bilimler Yüksek Lisans Esbjerg Güney Danimarka Üniversitesi sunulan Sosyoloji ve Kültürel Analizi lisans programına dayanmaktadır. Kültürel Sosyoloji yüksek lisans programına Erişim Sosyal Bilimler veya İnsan Bilimleri birinde lisans derecesine sahip olanlar verilir. ... [-]


İnsan ve Sosyal Hizmetlerde MS

Walden University
Online Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 yıl August 2019 Amerika Birleşik Devletleri USA Online + 1 daha

Dahası, Walden'den İnsan ve Sosyal Hizmetlerde bir MS ile sosyal değişime olan bağlılığınız. Profesyonel odaklı bir çevrimiçi müfredat, interaktif vaka çalışmaları ve simülasyonlar ve profesyonel bir yaklaşımla, bireylerin, toplulukların ve organizasyonların ihtiyaçlarını küresel bir bağlamda ele almaya hazırlayabilirsiniz. [+]

Dahası, Walden'den İnsan ve Sosyal Hizmetlerde bir MS ile sosyal değişime olan bağlılığınız. Profesyonel odaklı bir çevrimiçi müfredat, interaktif vaka çalışmaları ve simülasyonlar ve profesyonel bir yaklaşımla, bireylerin, toplulukların ve organizasyonların ihtiyaçlarını küresel bir bağlamda ele almaya hazırlayabilirsiniz. Kavramlar ve teoriler, canlandırılmış vaka çalışmaları ve simüle edilmiş bir topluluk aracılığıyla hayata geçirilir. İnsan ve sosyal hizmetler desteğinin karakteristiği olan sorunları araştıracak, olası strateji ve çözümleri anlamak için bir takım kurumlara erişeceksiniz.

Seçebileceğiniz bir dizi uzmanlık ile, çalışmalarınızı ilgi alanlarınıza ve hedeflerinize odaklayabilir ve alanınızda uzmanlaşma becerilerini geliştirebilirsiniz.... [-]


Sosyolojide Yüksek Lisans

Lund University
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2019 İsveç Lund

Sosyoloji Yüksek Lisans programı, eleştirel düşünme, analitik beceriler ve toplumsal analiz yürütme yeteneği yanı sıra sosyoloji uzmanlık bilgisi elde etmek için geliştirmenize olanak sağlar. [+]

Programa genel bakış

Sosyoloji Yüksek Lisans öğrencileri sosyoloji ve toplum planlamada ileri profesyonel çalışma için olduğu kadar Sosyoloji doktora çalışmaları için hazırlar. Program, öğrencilere ilgi ve gelecekteki ihtiyaçlara göre dersleri seçme konusunda büyük özgürlük sağlar. Program, öğrencilerin eleştirel düşünme, analitik beceri ve sosyal analiz yürütme yeteneği yanı sıra sosyoloji konusunda uzmanlık bilgisi elde etmek için olanak sağlar. Programın tamamlanması üzerine, öğrenciler Sosyoloji konusunda uzmanlaşmış bir Yüksek Lisans derecesi (120 kredi) verilir.

Programda öğrenciler kazanacak:

• Alanı ile ilgili geniş bilgi ve alanın önemli alanlarındaki uzmanlık bilgilerinin yanı sıra güncel araştırma ve geliştirme çalışmalarına dair uzmanlık bilgisi dahil olmak üzere, sosyoloji hakkında bilgi ve anlayış. • Sosyolojide araştırma yöntemleri konusunda uzmanlık bilgisi • Bilgiyi eleştirel ve sistematik olarak entegre etme, sınırlı bilgi ile bile karmaşık fenomenleri, konuları ve durumları analiz etme, değerlendirme ve ele alma becerisi • Araştırma sorularını eleştirel, özerk ve yaratıcı bir şekilde belirleme ve formüle etme, uygun yöntemleri planlama ve kullanma, önceden belirlenmiş zaman dilimlerinde ileri düzey görevler üstlenebilme ve böylece bu çalışmayı değerlendirme yeteneğinin yanı sıra bilginin oluşmasına katkıda bulunabilme • Diğer nitelikli kapasitelerde araştırma ve geliştirme çalışmalarına veya özerk istihdama katılım için gerekli olan beceriler... [-]


Davranışsal ve sosyal bilimlerde araştırma ustası

University of Groningen
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2019 Hollanda Groningen

Eğer akademik araştırmacı olarak bir kariyer yapmak isteyen, Davranış ve Sosyal Bilimler yetenekli bir öğrenci misin? Bu Yüksek Lisans programı, bilimsel araştırma zanaat tanıtır. [+]

Eğer yetenekli bir öğrenci iseniz Davranış ve Sosyal Bilimler, Akademik araştırmacı olarak kariyer yapmak isteyen? Bu Yüksek Lisans programı, bilimsel araştırma zanaat tanıtır.

Iki yıl Araştırma Master programı bilim alanında kariyer için hazırlar ve bir parçasıdır Davranış ve Sosyal Bilimler Enstitüsü. Derece ampirik veriler ve insan davranışı ve sosyal olayların hem genellenebilir açıklamalar teorisi eşliğinde analizi üzerinde duruluyor. Bu programın bir öğrenci olarak, aşağıdaki alanlardan birinde uzmanlaşmak olacak:

Sosyal ve Örgüt Psikolojisi Klinik Psikoloji ve Klinik Nöropsikoloji sosyoloji Eğitim ve Kalkınma Psikometri ve İstatistik ... [-]

Uygulamalı Sosyal Analizde Bilim Ustası

Linnaeus University
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2019 İsveç Teleborg

Toplumun en acil sorunlarının çoğu, geleneksel disiplin araştırmasının sınırlarından uzaktır ve yenilikçi analiz araçlarına ihtiyaç duyar. Program, belirli toplumsal konularda uzmanlaşma fırsatı ile birlikte geniş bir metodolojik eğitim sunar ve bağımsız araştırmalar yürütme becerisini sağlar. [+]

Toplumun nasıl çalıştığını ve gelişmesine nasıl yardımcı olacağını anlamak ister misiniz? Karmaşık bir sistem bilim yaklaşımına dayanan titiz yöntemleri kullanarak yapmak ister misiniz?

Toplumun en acil sorunlarının çoğu, geleneksel disiplin araştırmasının sınırlarından uzaktır ve yenilikçi analiz araçlarına ihtiyaç duyar. Program, belirli toplumsal konularda uzmanlaşma fırsatı ile birlikte geniş bir metodolojik eğitim sunar ve bağımsız araştırmalar yürütme becerisini sağlar.

Programda başarılı olmak, veri analizi için güçlü bir coşku ve istatistiksel analiz, metin analizi ve sosyal simülasyon gibi çoğu bilgisayar tabanlı farklı yöntemleri öğrenip kullanabilme açısından çok önemlidir.... [-]


Mssc hesaplamalı sosyal bilimler

Linköping University
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2019 İsveç Linköping

İlk yıl boyunca, sosyal bilim felsefesi, insan karar verme bilimindeki astarlar ve bireysel davranışları sosyal sistemlerin sonuçlarına bağlayan çerçeveler hakkında perspektif kazanırsınız. Ayrıca gelişmiş hesaplama yöntemlerini uygulamayı öğreneceksiniz ... [+]

Fikirler nasıl yayılır? Kentler nasıl ayrılırlar? Program, bunları ve diğer önemli toplumsal soruları ele almak için karmaşık verileri ve gelişmiş hesaplama araçlarını kullanmanızı hazırlar.

Toplumu ve insan davranışını anlamak için istatistiksel ve hesaplama yöntemlerini kullanma

Teknolojinin hayatımıza artan entegrasyonu, günlük sosyal davranış hakkında benzeri görülmemiş miktarda veri yaratıldı. Seçimler, bağlılıklar, tercihler ve ilgi alanlarıyla ilgili ayrıntılı sosyal verilerin geliştirilmeleri artık internet servis sağlayıcıları, medya şirketleri, diğer özel sektör firmaları ve hükümetler tarafından dijital olarak arşivlenmektedir. Makine öğrenimi, ajan tabanlı modelleme, doğal dil işleme ve ağ bilimi üzerine kurulu yeni hesaplama yaklaşımları, bu verileri önceden tahmin edilemeyecek şekilde analiz etmeyi mümkün kılmıştır.... [-]


Siber suçlar ve dijital soruşturma msc

Middlesex University London
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 2 yıl October 2019 Birleşik Krallık London UK Online + 2 daha

Bu master siber suçlar kriminolojik, hukuki ve araştırma bağlamında bir anlayış kazandırmak için tasarlanmıştır. Ayrıca, kişisel bilgilerin online tehditlere yanı sıra örgütsel ortamlarda yanıt vermek için yardımcı olacaktır bilgisayar beceri ve yetenekleri bir anlayış ile öğrencilere donatıyor. [+]

Neden çalışma Msc Siber suçlar ve Middlesex Üniversitesi'nde Dijital İncelenmesi?

Orada önlemek için bir ihtiyaçtır ve bu nerede böyle mağdur destek hizmetleri, polis gücü, çocuk koruma, suçlu hizmetleri yanı sıra kurumsal ortamlarda bir topluluk ya da destek hizmeti ortamında bir uzman rol almak isteyen profesyoneller için ideal bir lisansüstü yeterlilik yapar siber suçlar ve çevrimiçi güvenliği ile ilgili sorunlara yanıt.

Middlesex siber suçlar ve siber güvenliği konusunda İngiltere'nin önde gelen otoritelerinden bazılarına ev sahipliği yapmaktadır. Aralarında şu anda NSPCC ve OCC tarafından finanse çevrimiçi pornografi kullanımı ile ilgili bir projeyi birlikte önde ve son zamanlarda çocukların anlayışı ile internet araştırmacının performansını ilerletmek için Metropolitan Polis ile çalıştı Program Lideri Dr. Elena MARTELLOZZO vardır ve seks suçluların Avrupa Komisyonu Güvenli İnternet Programı adına çevrimiçi tımar uygulamaları 'online faaliyetleri ve Kriminoloji Julia Davidson, Profesör internet suçluların keşfetmek ilk Avrupa çalışmayı birlikte yönettiği'.... [-]


Sosyolojide Bilim Ustası: Toplumsal Cinsiyet, Cinsellik ve Toplum

University of Amsterdam
Kampüs Tam zamanlı 12 ay September 2019 Hollanda Amsterdam

Cinsiyet, Cinsellik ve Toplum Yüksek Lisans programında, erkek grupları, kadın grupları ve bu gruplar arasındaki farklılıklar arasındaki farklılıkları inceleyeceksiniz. Bu, sosyal kimliklerin, politik gücün ve dışlama ve dahil etme süreçlerinin daha geniş bir perspektifinde yer alacaktır. [+]

Cinsiyet, Cinsellik ve Toplum Yüksek Lisans programında, erkek grupları, kadın grupları ve bu gruplar arasındaki farklılıklar arasındaki farklılıkları inceleyeceksiniz. Bu, sosyal kimliklerin, politik gücün ve dışlama ve dahil etme süreçlerinin daha geniş bir perspektifinde yer alacaktır.

Genel olarak, zengin ve fakir, genç ve yaşlı, cilt renkleri arasında ya da Hıristiyanlar ve Müslümanlar arasındaki farklılıkların insanların yaşamında yadsınamaz faktörler olduğu kabul edilir. Özellikle cinsel yönelimleri olan bir kadın ya da erkek olarak işlev görmek karşılaştırılabilir bir öneme sahiptir. Toplumsal Cinsiyet, Cinsellik ve Toplum, kadın ve erkek gruplarının yanı sıra kadınlar ve erkekler arasındaki farklılıkları anlamamızı geliştirmeye adanmıştır. Küreselleşme ve ulus-ötesi göç çağında, cinsiyet, cinsiyet, sınıf ve milliyetin parçalı kültürel manzaraları içinde yeni cinsel eylem ve uygulamaların ortaya çıktığını görüyoruz.... [-]