Filter
Fen bilimleri Yüksek Lisansı
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Stratejik Liderlik 3 MSc Dereceleri Karşılaştır

Dünyada giderek daha fazla öğrenci Fen bir yüksek lisans ya da yüksek lisans almak için tercih ediyor. Bu lisansüstü dört yıllık lisans eğitimi takip için tasarlanmıştır ve genişletmek ve belirli bir alanda bilgilerini derinleştirmek yardımcı içindir. Çalışmanın Bir popüler alan liderlik olduğunu.

Stratejik Liderlik MSc nedir? Bir master bu alanda öğrencilerin liderlik becerilerini geliştirmeye yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bu derece stratejik planlama, örgütsel davranış, müzakere, çatışma çözümü, problem çözme, kaynak tahsisi ve danışmanlık dahil, modern ekonominin önemli olacağını birçok alanda eğitim sunuyoruz. Genellikle bu tür eğitim veya iş liderlik gibi, belirli bir odak var. Sınıflar bizzat ve online alınmış, ya da her ikisinin bir kombinasyonu ile, ve tamamlanma süresi değişebilir olabilir.

Öğrenciler, stratejik liderlik bir derece sahip olmanın avantajları bir dizi olduğunu keşfedeceksiniz.En önemlilerinden biri onları daha nitelikli işlerini yapmak için yapım ve büyük ilerleme fırsatları için izin öğrencilerin liderlik becerilerini geliştirmek sağlayacak olmasıdır. Öğrenciler ayrıca master derecesine sahip giderek daha rekabetçi küresel iş piyasasında onlara bir avantaj sağladığını keşfedeceksiniz.

Nedeniyle böyle bir transfer kredisi, çalışmanın ülke ve bireysel ders seçimleri gibi faktörler, bir master derecesi maliyeti büyük ölçüde değişebilir. Öğrenciler dikkatle doğru çözüm bulmak için prospektif kurumları araştırma gerekir.

Stratejik Liderlik bir Yüksek Lisans ile takip edilebilir birçok kariyer vardır. Liderlik odaklı işler hemen hemen her alanda bulunabilir, ancak en popüler biri, iş yönetimi. Hükümet, kar amacı gütmeyen sektör, eğitim, finans, hatta askeri iş ilgilenen öğrenciler çalışmanın bu dersten yarar olabilir.

Eğer Stratejik Liderlik bir MSc kazanç ilgilenen varsa, o zaman geciktirmek için hiçbir neden yok. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

3 Sonuçlar Stratejik Liderlik

Zurich Institute of Business Education

8 Tam Zamanlı MBA - 2018 Sıralaması FT.com CEIBS MBA programı kariyerinizi ilerletmekten daha fazlasını yapacaktır. Bu dönüşümsel bir deneyim. Bir ağın yanı sıra gerekli ... [+]

Müfredat Yapısı

Küresel ve sürekli değişen bir ortamda, iş liderleri son derece geniş becerilere sahip olmalıdır. Karmaşıklık ve değişim ile başa çıkma ve inovasyona öncülük etme yeteneğine sahip, hem küresel hem de yerel perspektifleri benimseyebilmelidirler. Firmaların faaliyetleri için ortak bir vizyon ve coşku yaratmak amacıyla çeşitli paydaşlarla etkin bir şekilde iletişim kurabilmelidirler. Katı iş eğitimi sunarak ve bağımsız düşünceyi, takım işbirliğini ve açık iletişimi teşvik ederek, CEIBS mezunlarına birçok kariyer yolunda başarı için gerekli araçları sağlar. 64 kredili tam zamanlı program, toplam 44 kredilik zorunlu dersler ve toplam 20 kredilik seçmeli derslerden oluşmaktadır. Özel ilgi alanlarına ve kariyer hedeflerine uyacak şekilde özelleştirilmiş programların esnekliğini sağlarken, yönetim temellerinin sağlam bir temelini oluşturmak için tasarlanmıştır. Öğrenciler genel iş yönetimine odaklanmayı seçebilir veya Finans, Pazarlama veya Girişimcilik'te üç konsantrasyondan birini seçebilir. Ayrıca, öğrenciler dünyanın en iyi iş okulları ile okulun etkileyici uluslararası değişim programına katılma ve / veya yaz stajı sırasında tecrübe toplama seçeneğine sahiptir.... [-]

İsviçre Horgen
February 2020
Tam zamanlı
12 - 18 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Radboud University

Bu yüksek lisans programı, ICT, insan ve kuruluşların uzman koordinatörü olmak için ihtiyacınız olan her şeyi size verecektir. ... [+]

İyi bir bilgisayar sistemi bir şeydir, ancak kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılayan bir sistemdir. Bu yüksek lisans programı, ICT, insan ve kuruluşların uzman koordinatörü olmak için ihtiyacınız olan her şeyi size verecektir. Hollanda bilgi biliminde Avrupalı ​​liderdir. Uyarıcı bir araştırma ortamında mükemmel eğitim sağlayarak, Radboud University liderler arasında liderdir, iyi yazılımın da kullanılabilir yazılım olmasını sağlayan mezunlar üretir.

program Bu program aşağıdaki gibi yapılandırılmıştır:

Bilgi bilimi, iş kuralları, organizasyonlarda güvenlik, araştırma yöntemleri, bilgi ve bilim, felsefe dahil olmak üzere zorunlu dersler (30 AK)Uzmanlık kursları (6 EC)Seçmeli dersler (6 EC)Yüksek Lisans Tezi (18 EC)... [-]
Hollanda Nijmegen
September 2019
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Tampere University

Program, mezunların özel, kamu veya üçüncü sektörde karmaşık değişim süreçlerini analiz etme, planlama ve yönlendirmeyi içeren görevlerde çalışmaya hazırlar. İş uzmanlığı ... [+]

Karmaşık toplumlarda değişim ile başa çıkmak

Program, karmaşık değişim süreçlerini yönlendirmek ve analiz etmek için ihtiyaç duyulan bilgi ve uzmanlık türlerini geliştirmeyi sağlar. Yerel, ulusal, uluslararası ve küresel düzeylerde talep edilen yeni liderlik yetkinlikleri ve becerilerine duyulan ihtiyaca cevap vermektedir.

Öğrenciler farklı disiplinlerden (iş dünyası, yönetişim, politika ve uluslararası ilişkiler) ve farklı sosyal paydaşlarla etkileşim kurarak, ekonomi ve toplumun sektörlerinde yeni katılım biçimlerini teşvik etmeyi öğreneceklerdir.

Program, mezunların özel, kamu veya üçüncü sektörde karmaşık değişim süreçlerini analiz etme, planlama ve yönlendirmeyi içeren görevlerde çalışmaya hazırlar. İş uzmanlığı, öğrencilere çağdaş iş ortamlarında liderlik etmeyi ve yönetmeyi derinlemesine bir anlayışla sağlar.... [-]

Finlandiya Tampere
August 2019
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku