Filter
Fen bilimleri Yüksek Lisansı
Tayland Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Tayland'da En iyi 2 MSc Karşılaştır 2020

Master of Science (MSc): Bu programlar son zamanlarda lisans çalışmalarını tamamladı ve bir derin ve daha bilimsel düzeyde bilgilerini geliştirmek isteyen insanlar için lisansüstü çalışmalar.

Resmen Tayland, eski Siam olarak bilinen Tayland, Kraliyeti, Güneydoğu Asya'da Çinhindi yarımadasının merkezinde yer alan bir ülkedir. Tayland 'ın plajları ve adaları dünyanın her yerinden her yıl milyonlarca ziyaretçiyi çekmek. Dört yıllık lisans ile herkes Tayland bir İngilizce öğretmeni olarak istihdam elde edebilirsiniz.

Tayland'da En iyi Fen Bilimleri Yüksek Lisans Programları hakkında Bilgi İsteyin 2020

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

Asian University Thailand

Bu program Master of Science (M.Sc.) derecesi yol açar. Lisansüstü öğrenciler az iki yarıyıl ve en fazla beş akademik yıl değil belirtilen süre içinde tamamlanması gerekm ... [+]

Teknoloji Yüksek Lisans

&nbsp

Teknoloji Bilim (Yüksek Lisans) programı Master öncelikle yaratıcı araştırma odaklanmaktadır. Lisansüstü öğrenciler heyecan verici araştırma projelerinin çok çeşitli öğretim üyeleri ile yakından çalışma fırsatı var. Öğrencilerin canlı bir araştırma-yoğun ortamda batırma için mükemmel fırsatlar mevcuttur.

&nbsp

Bu programın amacı, bölgedeki ülkelerin gelişimi için gerekli yeni bilgi üretmek ve küresel ekonomide sanayi / akademi / araştırma ve geliştirme (AR-GE) örgütleri zorlu kariyer için yüksek lisans öğrencileri hazırlamaktır.

&nbsp

&nbsp

... [-]
Tayland Pattaya Şehri Bangkok
Haziran 2020
Tam zamanlı
1 - 5 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Asian University Thailand

Yönetimi (MSM) programı Master of Science dört yıllık lisans ticaret veya iş derece ile öğrencilerin yanı sıra diğer disiplinlerin mezunları (business. sunuyor .. ... [+]

Yönetim Yüksek Lisans

&nbsp

Yönetimi (MSM) programı Master of Science dört yıllık lisans ticaret veya iş derece ile öğrencilerin yanı sıra diğer disiplinlerin mezunları (iş ve iş dışı arka) yönetimi ve her türlü uygun liderlik becerilerini geliştirmek için bir fırsat sunuyor düzenlenmiştir özendirecek. MSM programı yönetim kararları ve stratejileri davranışsal ve organizasyonel yönlerini öğretmek için tasarlanmış 36 kredi lisans programıdır. Ayrıca, MSM programı bilgi ve onlara yardımcı olacak becerileri kazanmak isteyen yetişkinlere kaliteli eğitim sunmak için tasarlanmıştır:

bir kuruluştaki tüm kademelerindeki insanlar ile daha verimli çalışın örgütsel hedeflerin gerçekleştirilmesine yönelik katkılarını daha etkili işleyecek. ... [-]
Tayland Pattaya Şehri Bangkok
Haziran 2020
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku